Dve godine veze je ona bacila u vodu

Rekoh nije bitno uopshte shta chitash...samo da se chita neshto...

Znash ono...odesh u klonju i chitash neki chlanak u novinama o blagodatima EU...recimo...

Na kraju...ni sama ne znash shta si prochitala...al' bitno je da se ubilo vreme...pustish vodu i...

ti citas u klonji??? zasu...:confused:

nemam ovakva citacka iskustva koja bih podelila sa tobom....tako da...ne znam sta bih ti rekla...:neutral:
 
...postoji jedan divan pravni institut...zacudo smisljen pre puno puno vekova...zamislite jos pre dve i po hiljade godina ljudi su mogli kulturno zakonski da se razvedu bez prolivanja krvi i kasapljenja zene u stilu Antoni Kvina u Osveti...nema potrebe, fino zasiljis pero - napises, potpises i najuris tog zenskog ili muskog skota iz zivota...te paganske nacine sakacenja smo valjda prevazisli...:mrgreen:


Eh sada procitah sta je Djordje kazao...znam da se zafrkavas pa ti je oprosteno...
Nemas ti pojma vetropirasta. Djokenzi se nije salio.
 
Prevarila me devojka sa gitaristom iz jednog trulog benda, i taj lik se retko kad kupa. Inace devojka mi i nezna da ja znam za taj cin. Ja bi da oprostim ali nekako imam trip da je prljava jer taj gitarista uzasno smrdi... sta da radim? Da li bi vi imali odnose sa njom jos nekad?

ja bi brate pokupovo sve zalihe Heksorala iz obližnje aponteke i prosipo u kadu i reko joj da poleži jedno pola h u tome...
 
Prevarila me devojka sa gitaristom iz jednog trulog benda, i taj lik se retko kad kupa. Inace devojka mi i nezna da ja znam za taj cin. Ja bi da oprostim ali nekako imam trip da je prljava jer taj gitarista uzasno smrdi... sta da radim? Da li bi vi imali odnose sa njom jos nekad?


ciji si ti klon sreco??

sta imas protiv gitarista...? :zper: oni su tako mhhhhhh... :)

i otkud znas da se ne kupa.. da ne zivis mozda sa njim.. :) :hvala:
 
Prevarila me devojka sa gitaristom iz jednog trulog benda, i taj lik se retko kad kupa. Inace devojka mi i nezna da ja znam za taj cin. Ja bi da oprostim ali nekako imam trip da je prljava jer taj gitarista uzasno smrdi... sta da radim? Da li bi vi imali odnose sa njom jos nekad?

auuu...smor...moras da razmislis dobro o svojoj vezi i devojci...kao..prema nekim istrazivanjima....muskarci varaju zato sto su muskarci vole da kresu sarenoliko ali mogu i dalje da vole devojku, zenu...dok zene....one varaju srcem...po tim istrazivanjima....kada te zena prevari sa nekim to moze opusteno da znaci da joj se vise svidja taj neko ili mozda cak zaljhubljena i da ti saopsti za kraj mozes da ocekujes svakog trenuka...nemam pojma kolko je ovo tacno ali cini mi se da su za muskarce pogodili...preispitaj vezu...verovatno vam nesto fali(njoj fali)...provaljeno varanje nikad nebi oprostio ma sta da mi kaze
 
verovatno je to jedina situacija preko koje ne bi' nikad mog'o da predjem... mislim, mog'o bi' da razumem sve, stvarno... i ako je to bila neophodnost... potreba neka za promenom... i ako je bio samo trenutak slabosti... i kako to, u stvari, njoj nista ne znaci... ne bi' joj zamerio nikad... ali, koliko god da se trudim da ne mislim na to i da predjem preko toga, verovatno bi mi to svaki put bilo perd ocima, kad nju pogledam... izgubila bi se valjda ta neka carolija... i ne bi to vise nikad bilo to... i bilo bi - svako na svoju stranu i sve najlepse u buducem zivotu...
 
Prevarila me devojka sa gitaristom iz jednog trulog benda, i taj lik se retko kad kupa. Inace devojka mi i nezna da ja znam za taj cin. Ja bi da oprostim ali nekako imam trip da je prljava jer taj gitarista uzasno smrdi... sta da radim? Da li bi vi imali odnose sa njom jos nekad?

Ma teraj kučku u ..zdu materinu...
Da li bi ona tebi oprostila da si je prevario?
 

Back
Top