Par samara neznijem polu

Ne valja samaranje, blago je to, brate mili...

Najbolje je lomljenje ruke jednim potezom, upotreba tehnike koja dovodi do sigurnog iscasenje ramena, otkidanje koze s unutarnjih bedara noktima, lomljenje nosa jednim "salutirajucim" pokretom ruke, lomljenje kicme ili vrata, iscasenje vilice, cokula u uho, prst u oko, kratak i brz udarac u grkljan, i tako te stvari...

Naravno, sljeduje onima koji tuku zene...
 
Sta mislite, da li je udariti sa vremena na vreme neznijem polu par samarcica OK?
Ja ih nikada nisam tukao pesnicama, majke mi.
Ali sta mislite, da li je par samarcica u kazneno vaspitne mere OK?
Jesi li ti siguran da si potpuno ok?
"Ja ih nikada nisam tukao pesnicama, majke mi"- da li je ovo trebalo zvucati kao sala?Meni ne lici cak ni na pokusaj sale.
Ja cak ni svom detetu nikada ne bih udarila samar kao vaspitnu meru iako je jos maloletan i duznost mi je da ga vaspitavam.A udariti vec izgradjenoj licnosti samar???To je nedopustivo !!!
 
Sta mislite, da li je udariti sa vremena na vreme neznijem polu par samarcica OK?
Ja ih nikada nisam tukao pesnicama, majke mi.
Ali sta mislite, da li je par samarcica u kazneno vaspitne mere OK?

Da, ukoliko si joj roditelj i ukoliko jos nije presla na dvocifreni broj godina...cak je u nekim zemljama i ovo zabranjeno. Najbolje je da isamaras njenog tatu sto ju je lose vaspitao, a i mamu kad joj je oklagija pri ruci:super:
 
Nikada nisam udario devojku, ali ako kojim slucajem dobijem (naravno ne zasluzeno) ja prvi samar od nje, ne gine joj povratna samarcina.

Ovamo kao traze ravnopravnost polova, a sa druge strane vidim decka koga devojka izudara pesnicama na mrtvo.

Sto se tice samara koji je prvi iniciran od strane muskarca ili ne daj Boze pesnica jednostavno se gadim takvih tzv "muskarcina" i karakterisem takvo ponasanje kao klasicno "FIZICKO MALTRETIRANJE"

PS.

Jedan moj pomalo ekscentricni prijatelj je opalio samarcinu devojci koja ga je pljunula u lice iz nepoznatih razloga. Takav potez PODRZAVAM :rtfm:
 
Sta mislite, da li je udariti sa vremena na vreme neznijem polu par samarcica OK?
Ja ih nikada nisam tukao pesnicama, majke mi.
Ali sta mislite, da li je par samarcica u kazneno vaspitne mere OK?
molim:eek:
nikad mi se nije desilo
a na pamet bi moglo da mu padne jednom samo
da pokusa ruku da digne
za posle ne garantujem kako bi prosao
sto od mene
sto od caleta mog
kontam da ga ne bi bilo, spaklom bi ga skidali s betona

i te curke sto trpe nasilje su prave curke
 
Sta mislite, da li je udariti sa vremena na vreme neznijem polu par samarcica OK?
Ja ih nikada nisam tukao pesnicama, majke mi.
Ali sta mislite, da li je par samarcica u kazneno vaspitne mere OK?
To samo jednom uradi,i prelazis na drugu,mracnu stranu ulice.Bas nikad ne treba udariti ni samar zenama,iz dva razloga:
Prvi,ispadas pi.cka koji se izivljava na zeni/devojci i time je vredjas.To verujem da nikada ne zaborave,jer je to poslednje sto ocekuju kad ulaze u bilo kakvu vezu sa tobom.

Drugi,time samo postizes da te manje ceni,a kada te ne ceni,nece se bas ni osvrtati na sve ono sto ti ocekujes od nje.
Gubis u svakom slucaju,znaci nikako i nikada:rtfm:
 
To samo jednom uradi,i prelazis na drugu,mracnu stranu ulice.Bas nikad ne treba udariti ni samar zenama,iz dva razloga:
Prvi,ispadas pi.cka koji se izivljava na zeni/devojci i time je vredjas.To verujem da nikada ne zaborave,jer je to poslednje sto ocekuju kad ulaze u bilo kakvu vezu sa tobom.

Drugi,time samo postizes da te manje ceni,a kada te ne ceni,nece se bas ni osvrtati na sve ono sto ti ocekujes od nje.
Gubis u svakom slucaju,znaci nikako i nikada:rtfm:
:klap::klap::klap::klap::klap:
 

Back
Top