Kako ste se sacuvali od emotivnih partnera koji žele vaše pare?

Zauz

Buduća legenda
Poruka
35.170
Kako kad nemate pare koje podrazumevaju da budete interesantni?
Zivimo u drustvu gde od devedeset seste nema ni zivota ni para,prezivi se.
Plate su uobicajene minimalac.
Kako kad vecina momaka ne dodje do samostalnosti jer ako stanuju negde njihovi salju ako treba sta treba kad treba a uvek mogu da se vrate svojima?
Kako kad vecina momaka nema nikakvu imovinu vec nasledjeno kad dodje vreme dele sa ostalima te nisu u samostalnom vlasnistvu ni kad postanu muskarci?
Kako kad niste samostalni kao momci vecinom?
 
Kako kad nemate pare koje podrazumevaju da budete interesantni?
Zivimo u drustvu gde od devedeset seste nema ni zivota ni para,prezivi se.
Plate su uobicajene minimalac.
Kako kad vecina momaka ne dodje do samostalnosti jer ako stanuju negde njihovi salju ako treba sta treba kad treba a uvek mogu da se vrate svojima?
Kako kad vecina momaka nema nikakvu imovinu vec nasledjeno kad dodje vreme dele sa ostalima te nisu u samostalnom vlasnistvu ni kad postanu muskarci?
Kako kad niste samostalni kao momci vecinom?
dal je rano il sam ja mator, al nesto te nisam razumeo sta oces da kazes.
 
Jel poenta teme da su muškarci ovde niko i ništa, odnosno, bednici kojima nema šta ni da se uzme ili?
Ne vec u narativu koji je potpuno bez smisla jer smo vecinom isti.
Para nema,imovine u vlasnistvu jedan kroz jedan nema.
Al' je taj narativ nekako prisutan te ne shvatam kako je do toga doslo.
I te kako se gleda sta ima partnerka,partner.Cesta je ova recenica:
"Sine,ona (on) ce sve da ti otmu,koriste te za pare".Uz one "ti si sine dobra prilika,kad nas nema nasledjujes,to ceka".
 
Ne vec u narativu koji je potpuno bez smisla jer smo vecinom isti.
Para nema,imovine u vlasnistvu jedan kroz jedan nema.
Al' je taj narativ nekako prisutan te ne shvatam kako je do toga doslo.
I te kako se gleda sta ima partnerka,partner.Cesta je ova recenica:
"Sine,ona (on) ce sve da ti otmu,koriste te za pare".Uz one "ti si sine dobra prilika,kad nas nema nasledjujes,to ceka".

Tako što, još uvek dosta češće, žena nema ni to što ti imaš jer se uglavnom i nasleđuje po muškoj liniji.

Još nisam čuo od onog koji radi kao magacioner i iznajmljuje stan da je neko sa njim zbog para.
 
Tako što, još uvek dosta češće, žena nema ni to što ti imaš jer se uglavnom i nasleđuje po muškoj liniji.
Zensko sam te znam da se po zakonu deli svima ravnopravno imovina.
https://www.otvorenavratapravosudja.rs/teme/ostalo/nuzni-naslednici-ko-su-i-sta-im-pripada
https://www.advokat-novisad.com/blog/nuzni-naslednici/

Ako postoje primitivna braca kojima je plemensko obicajno pravo iznad realnosti te ne podnose sestre za koje su naucene da su uljezi koji "otimaju" ide se na sud te sestra,sestre traze svoj deo svega uz policijsku zastitu ako je neophodna.Isto je ako su sebicni,samozivi,egocentrici,narcisi.
(Na zalost ima toga mnogo a cesto takva braca ni kad sestru nemaju ne mogu da se dogovore jer odbijaju da "neko uzme sta je njihovo".)
Još nisam čuo od onog koji radi kao magacioner i iznajmljuje stan da je neko sa njim zbog para.
Obicni muski sa obicnim poslovima te time da partner(ka) hoce da ga iskoriste.
(Obicni u smislu da nisu pri enormnim legalnim parama kao na primer neki sportisti.)
 
Tako što, još uvek dosta češće, žena nema ni to što ti imaš jer se uglavnom i nasleđuje po muškoj liniji.

Još nisam čuo od onog koji radi kao magacioner i iznajmljuje stan da je neko sa njim zbog para.

било некада давно...

Тихи рат против задруга је рат против просечних породица и домаћина. Прогресивизам и постмодернизам уништава имовину и некретнине домаћина. Унуци већ немају шта да деле од некретнина или је прекомпликовано у развргнућима и оставинским расправама
 
Zensko sam te znam da se po zakonu deli svima ravnopravno imovina.
https://www.otvorenavratapravosudja.rs/teme/ostalo/nuzni-naslednici-ko-su-i-sta-im-pripada
https://www.advokat-novisad.com/blog/nuzni-naslednici/

Ako postoje primitivna braca kojima je plemenski obicaj iznad realnosti ide se na sud te sestra,sestre traze svoj deo svega uz policijsku zastitu ako je neophodna.

Obicni muski sa obicnim poslovima te time da partner(ka) hoce da ga iskoriste.
(Obicni.
U smislu da nisu pri enormnim legalnim parama kao na primer neki sportisti.)

Довољно је да се ослабљено домаћинство услед ових дуготрајних регресија друштва и пропалих транзиција и реформи подели само на пола, па да оно нема елементарне функционалности. Да не причамо о трећинама или четвртинама

Ако ти је брат остао на селу, а ти женско си отишла у град па сте поделили просечну имовину у 45 или 50.г., нико од вас двоје не може да функционише нормално!
 
Zensko sam te znam da se po zakonu deli svima ravnopravno imovina.
https://www.otvorenavratapravosudja.rs/teme/ostalo/nuzni-naslednici-ko-su-i-sta-im-pripada
https://www.advokat-novisad.com/blog/nuzni-naslednici/

Ako postoje primitivna braca kojima je plemensko obicajno pravo iznad realnosti te ne podnose sestre za koje su naucene da su uljezi koji "otimaju" ide se na sud te sestra,sestre traze svoj deo svega uz policijsku zastitu ako je neophodna.

Obicni muski sa obicnim poslovima te time da partner(ka) hoce da ga iskoriste.
(Obicni u smislu da nisu pri enormnim legalnim parama kao na primer neki sportisti.)

Deli se ravnopravno, osim u slučajevima kad je to već ostavljeno nekim dogovorima unutar porodice, što je često slučaj.

Međutim, svako ko ima šta i da ostavi zbrine sve strane pa do ovoga i ne dolazi.

Međutim, fascinantno mi je kako neka žena uzme da se buni što je sve pripalo bratu, ali se nešto ne buni mnogo kad se uda bogato i kad uživa u svemu što je nasledio taj muškarac... No, to sad nije tema.

Pa, vidi, u odnosima gde muškarac plaća sve i gde su dobrim delom ženine pare ženine, a pare muškarca su za kuću, to i ima svoje stanište. Imam i drugara koji je otišao preko, radio i skupio neke pare, sve kad se vratio polupao u poklone njoj i put za Tajland za njih dvoje, dobio nogu u zadnjicu kad su se vratili... Ima svega. Ja sam samo siguran da svako mišljenje koje vlada u narodu nije baš tek tako tu, već se nekako i dokazalo vremenom.

A naravno da ima i onih koji pričaju gluposti, nema 50 evra u džepu ali ga neko koristi.. Suludo.
 
Deli se ravnopravno, osim u slučajevima kad je to već ostavljeno nekim dogovorima unutar porodice, što je često slučaj.

Međutim, svako ko ima šta i da ostavi zbrine sve strane pa do ovoga i ne dolazi.

Međutim, fascinantno mi je kako neka žena uzme da se buni što je sve pripalo bratu, ali se nešto ne buni mnogo kad se uda bogato i kad uživa u svemu što je nasledio taj muškarac... No, to sad nije tema.

Pa, vidi, u odnosima gde muškarac plaća sve i gde su dobrim delom ženine pare ženine, a pare muškarca su za kuću, to i ima svoje stanište. Imam i drugara koji je otišao preko, radio i skupio neke pare, sve kad se vratio polupao u poklone njoj i put za Tajland za njih dvoje, dobio nogu u zadnjicu kad su se vratili... Ima svega. Ja sam samo siguran da svako mišljenje koje vlada u narodu nije baš tek tako tu, već se nekako i dokazalo vremenom.

A naravno da ima i onih koji pričaju gluposti, nema 50 evra u džepu ali ga neko koristi.. Suludo.

Светска економија је готово ратна и против је просечног домаћинства.

То да ће ми синови и ћери извлачити имовину, свако према свом индивидуалном нахођењу или још горе свађати око имовине, нема теорије док сам жив ! После мене нека уређују своје односе како хоће, али собзиром на васпитање, неће им бити лако нити ће имати разлога за свађу !
 
Zensko sam te znam da se po zakonu deli svima ravnopravno imovina.
https://www.otvorenavratapravosudja.rs/teme/ostalo/nuzni-naslednici-ko-su-i-sta-im-pripada
https://www.advokat-novisad.com/blog/nuzni-naslednici/

Ako postoje primitivna braca kojima je plemensko obicajno pravo iznad realnosti te ne podnose sestre za koje su naucene da su uljezi koji "otimaju" ide se na sud te sestra,sestre traze svoj deo svega uz policijsku zastitu ako je neophodna.Isto je ako su sebicni,samozivi,egocentrici,narcisi.
(Na zalost ima toga mnogo a cesto takva braca ni kad sestru nemaju ne mogu da se dogovore jer odbijaju da "neko uzme sta je njihovo".)

Obicni muski sa obicnim poslovima te time da partner(ka) hoce da ga iskoriste.
(Obicni u smislu da nisu pri enormnim legalnim parama kao na primer neki sportisti.)
nema legalnih para...........sa moralne tacke gledista. Ko smatra da jedan gol na fudbalskom terenu kosta 200 miliona dolara, taj je za psihijatriju.
 
Нормална особа се не бави таквим стварима...

Жене су склоније ка тим стварима.
Дођеш бембаром и залуђујеш се да си добар фрајер и да те нека извесна жена воли због тебе самог. Сви имају права да живе у илузијама....
 
Дођеш бембаром и залуђујеш се да си добар фрајер и да те нека извесна жена воли због тебе самог. Сви имају права да живе у илузијама....
Најгора верзија индивидуализма је када свако живи у својој стварности.

Да не улазимо у метафизику, али ако не постоји заједничка стварност, онда нема ни Света. (јер, шта је Свет и када наступа његов крај?)

Уелбекове метафизичке мутације

Када сви буду знали шта је Свет и када се свачија дефиниција буде разликовала, то је знак да смо физички ушли у доба трансхуманизма.

Тоталитаризам безбедоносног индивидуализма !!!
 
Дођеш бембаром и залуђујеш се да си добар фрајер и да те нека извесна жена воли због тебе самог. Сви имају права да живе у илузијама....

Opet, na šta liči i to da neko ko ima bembaru mora nužno da smatra da ga niko nikad neće voleti zbog njega samog i toga što jeste?

Da li ti bembara isključi sve druge kvalitete ljudske automatski ili?
 
Opet, na šta liči i to da neko ko ima bembaru mora nužno da smatra da ga niko nikad neće voleti zbog njega samog i toga što jeste?

Da li ti bembara isključi sve druge kvalitete ljudske automatski ili?
Apsolutno da ne, ali ne čini odelo ni automobil čoveka. Neka dođe prvi put na sastanak busom pa posle neka se vozika mečkom ili bembarom. Ako uopšte bude drugog sastanka u tom slučaju.
 
Најгора верзија индивидуализма је када свако живи у својој стварности.

Да не улазимо у метафизику, али ако не постоји заједничка стварност, онда нема ни Света. (јер, шта је Свет и када наступа његов крај?)

Уелбекове метафизичке мутације

Када сви буду знали шта је Свет и када се свачија дефиниција буде разликовала, то је знак да смо физички ушли у доба трансхуманизма.

Тоталитаризам безбедоносног индивидуализма !!!
Ако немаш шта конкретно и паметно да напишеш онда боље не пиши ништа.
 
Ko nema bembaru nema ni brigu da će zapatiti takvu sponzorušu kojoj je samo bitno kakvo auto voziš, znači izbjegao si metak. Drugo, ne mora biti bembara ali brate u današnjem vremenu je automobil potreba i može biti golf, ford ili toyota majkumu. Treće, niko ne voli ljude koji samo kukaju na nepravdu. Život je težak i nije fer, nabavi kacigu i probijaj se kroz život. Najneprivlačnija osobina muškarca je kukanje na sve živo a inicijativa i sposobnost nula. Takvi i ne trebaju da se razmnožavaju, prirodna selekcija jbg 🤷‍♀️
 

Back
Top