Sutanovac:NATO vise nije neprijatelj (?!)

Propki

Iskusan
Poruka
5.741
Odnos Srbije i NATO se menja, i ono što je bilo nezamislivo pre samo 10 godina, danas je realnost, jer su Kfor i Vojska Srbije od dve zaraćene strane postale partneri koji su poverenje gradili postepeno, na terenu, ocenio je ministar odbrane Dragan Šutanovac.

http://www.blic.rs/Vesti/Politika/175296/Sutanovac-NATO-vise-nije-neprijatelj

:eek:
Ovaj je malo zaboravan,malo vise.........Sta bi sa kosovom?Od kada prijatelji pokusavaju da ti oduzmu deo teritorije i uniste te? :rtfm: :eek: :think: :eek:
 
Овај наслов: Sutanovac:NATO vise nije neprijatelj (?!) неодољиво ме потсећа на анегдоту где је дете циганче, унуче деда Калеје, истрчало на улицу и из свег гласа разгласило: ,,Нисмо више Циганииии. Умро је деда Калејааа''.
И Шутановац умишља да се у Србији нешто радикално променило. Па нека пита народ (референдум).
 
Dobar je Sule..............pravi covek na pravom mestu...........

i vuce u pravom smeru sto je najvaznije

Dobar je Sutnovac ali za robiju.
Sutanovcu cim izgubite vlast ne gine robija zbog krivicnog dela veleizdaje i pozivanje na rusenje ustavnog poretka zemlje.

Ako pre toga ne uspe da emigrira u USA.

Robija mu je zagarantovana. Najmanje 40 godina.
 
Ovaj covek je zaista izgubio kompas.Kome on prica sta je NATO organizacija? NATO je uradio isti zlocin nad Srbijom i njenim gradjanima kao sto je Hitler u drugom svetskom ratu.Radi se, u stvari, o sprovodjenju odredjene zlocinacke politike kojom se odrice pravo na fizicki opstanak citavim ljudskim grupama. Izraz genocid potice od grcke reci genos (rod, pleme) i latinske reci occidere (ubiti). Ono sto su radili NATO zlikovci, bezobzirno bombardujući naseljena mesta, putnicke vozove, kolone izbeglica, sela i zaseoke, skole, obdanista, imali su za cilj da se fizički unisti srpski, ali i drugi narodi na ovom prostoru. Nacin izvrsenja ovog krivicnog dela moze se sastojati u naredjivanju izvrsenja ili u izvrsenju zabranjenih radnji. I naredbodavci su, dakle, neposredni izvrsioci dela. Dugacak je spisak naredbodavaca u slucaju izvrsenja ovog dela na tlu bivse Jugoslavije, pocev od Klintona (kao naredbodavca) pa do svakog pilota (kao izrsioca) koji je zlikovacke projektile lansirao na teritoriju Srbije.
 
Sutanovac:NATO vise nije neprijatelj (?!)
Ма јок....Они нас воле...Само мало морају да нас бомбардују...
А ми ћемо то заборавити....
:per: :per: :per:
cateyes.gif
 
Njemu mozda jeste ali smatram da vecini(i to dobroj) u Srbiji NATO nije prijatelj niti ce biti.Pa ko moze zaboraviti voz u Grdelici, malu Milicu,most u Varvarinu,kasetne bombe u Nisu(pijacni dan),bombardovanje centra u Aleksincu kolona shiptara i jos mnogo toga gde su izginuli neduzni ljudi.Eto moj bato to ti je NATO!
 
Njemu mozda jeste ali smatram da vecini(i to dobroj) u Srbiji NATO nije prijatelj niti ce biti.Pa ko moze zaboraviti voz u Grdelici, malu Milicu,most u Varvarinu,kasetne bombe u Nisu(pijacni dan),bombardovanje centra u Aleksincu kolona shiptara i jos mnogo toga gde su izginuli neduzni ljudi.Eto moj bato to ti je NATO!


E,moj prijatelju tu fukaru to ne tangira i ne dodiruje,on za apanazu ce i majku rodjenu prodati,a kamoli tamo malu Milicu!!!


Kolika smradina,i dokle se moze nisko ici,to vise niko ne zna!

Ovo nije dno dna,ovo je jama bez dna i kraja!


Pih!!!
 
Poceo je opasno da me nervira Sutanovac...trebao bi Tadic da ga pozove malo na informativni razgovor...

Тадић размишља исто. Обичне слуге и издајници иду на информативне разговоре код својих шефова - страних амбасадора по Србији.

НАТО није непријатељ? А када ће НАТО да плати ратну одштету Србији? Акција НАТО је по међународном праву била агресија, иста она какву је Немачка 1939 извршила на Пољску, 1940 на Француску, 1941 на Југославију, СССР... Зашто Шутановац и Тадић не кажу народу колико је Србија загађена осиромашеним урнијумом? Зашто не кажу одакле нагли пораст разних оболења после 1999. године која су типична после употребе атомског оружја? Да се захвалимо НАТО-у што ћемо још вековима осећати последице агресије? Оно што је НАТО урадио 1999. године је био модерни геноцид. Срби и НАТО су непријатељи - за сва времена.
 
Sutanovac, tebi niko ne brani da se prijavis u NATO i postanes pravi NATO marinac, ali nasu decu nemas pravo da saljes u Avganistan da za racun americkog nacizma ubijaju tudju decu i okupiraju tudje zemlje, a na to te obavezuje i rezolucija skupstine republike Srbije, iako ti uspesno pronalazis rupe, da nas privedes NATOu, pa da ratujemo po belom svetu za Milosrdnog andjela 2. Idi bre covece u NATO, srecan ti put, ostavi Srbe u miru.
 
Sutanovac, tebi niko ne brani da se prijavis u NATO i postanes pravi NATO marinac, ali nasu decu nemas pravo da saljes u Avganistan da za racun americkog nacizma ubijaju tudju decu i okupiraju tudje zemlje, a na to te obavezuje i rezolucija skupstine republike Srbije, iako ti uspesno pronalazis rupe, da nas privedes NATOu, pa da ratujemo po belom svetu za Milosrdnog andjela 2. Idi bre covece u NATO, srecan ti put, ostavi Srbe u miru.

I nek povede i Tasta Velikog Srbina sa sobom!
 
Njemu mozda jeste ali smatram da vecini(i to dobroj) u Srbiji NATO nije prijatelj niti ce biti.Pa ko moze zaboraviti voz u Grdelici, malu Milicu,most u Varvarinu,kasetne bombe u Nisu(pijacni dan),bombardovanje centra u Aleksincu kolona shiptara i jos mnogo toga gde su izginuli neduzni ljudi.Eto moj bato to ti je NATO!

i ja sam nesto slicno pomislio

mozda je njemu licno nato postao prijatelj, ali nama nije

sto se mene tice tamo gde su nemacki vojnici to su za mene isti kao 1914. , 1941. i 1993., pa i 1999.

dakle - ista meta, isto odstojanje
 

Back
Top