OPET ODUZIMANJE VOZILA

Mi u moravičkom okrugu nećemo olako odustati, teraćemo svoje dok ne isteramo. I dalje ćemo da tražimo dopise od stranih Ambasada u kojima navodno piše to što Sup kaže, tj. kako njima odgovara da nam otimaju. Lopovi će na kraju opet uzeti ponovo pare za registracije i tražiće pus motora, ali šta da radimo kad nam je LOPOVSKA DRŽAVA. Vidim da Ste dobro informisani, upravo to je njihova šema bila da im potpišemo te izjave, ali ko je mogao da zna... Na Kelebiji je hiljade i hiljade tih krševa čekalo da uđe u našu PROPALU DRŽAVU, i tu su njihovi ljudi iz državnih službi uzimali pare da dopuste da se ta kola prevezu u Srbiju. Moj rođak je tim na graničnom prelazu platio 1400e da pretera 4 golfa III, a nije jedini, svi su im plaćali za to. Pisao sam ti već za carinike, pa bre nismo ni mi mutavi. Propevaćemo sve, pa ko izvuče deblji kraj. Evo i primer čoveka iz Guče koji je preko oglasa kupio takav auto. Prodavci su bili iz Valjeva, auto ocarinjen. On ih je doveo u Guču, otišli su zajedno u Sup kod načelnika da mu proveri i kola i papire. Rekao mu je da je auto u redu, takođe i svi papiri su bili u redu. E sad posle 8 meseci, na Božić mu je došla policija na vrata i oduzela kola. Ko je tu prevarant i lažov, još kaže krivično će da odgovara ON za falsifikate.

Dobro sam informisan, jer sam ja kao špediter ocarinio par stotina tih auta.

Inače, na Kelebiji i Horgošu su već u junu počeli da "naplaćuju" po 400 evra za preterivanje auta preko grane.
 
Nene drzava je jasno propisala uslove preregistracije a to sto su oni kupovali krševe Euro 0 norme to je njihov probl. I onda su se dali u falsifikovanje papira, godišta, brojeva šasije i motora... Selo veselo, sad nek plaču, evo i ja cu da im pružim potporu :sad2:

Šta lupaš gluposti? Ovo što ti pišeš blage veze nema sa onim što je bilo.
 
lepo je zakonom propisano koje euro norme mogu da se preregistruju po danasnjim životnim standardima :)

Ćao dečko ;)

I da, radujem se sto pored mene neće prolaziti olupina na kojoj on neće ni krilo da ofarba nego ga vozi takvog kakvog ga je izvukao sa nekog otpada u Eu ;)

Alo...neobavešteni... Jel' tebi Koštunica nešto u rodu? Ta tri meseca nisu bili obavezni nikakvi standardi po Uredbi ove fcn Vlade.
 
problem je sto je zakon glup. izuzetno glup.

po tom zakonu recimo nije moguc uvoz automobila iz USA , a americki standardi za izduve su stroziji nego euro3 . Istovremeno u sve ostale drzave u regionu kao i u samoj EU je moguce uvoziti ta vozila. naravno zakon pise dinkic zajedno sa tadicem da mogu da zatvore trziste srbije i onda da miskovic valja narodu svoje automobile.

rezimska mafija .

Nije dozvoljeno ni iz Japana, a tek tamo kakvi su strogi propisi. Euro3 je za japanske propise srednji vek.
 
Auto star 15 godina nije nikakav otpad :hahaha::rotf::klap::super:

Nemam reči. Nije toliki probl u starosti auta nego u nekulturi odrzavanja koja je u Srbiji na nivou lova lukom i strelom & kopljem :sad2:
E to treba jednostavno preseći euro normama ;)

Preseće, al u kurtzu...
Uvezeš auto po euro3 standardu. Kroz par meseci ti progori auspuh, i ti ćeš kao kupiti ponovo lonac sa katalizatorom, skup kao sv. Petra kajgana? Kako da ne... Stavićeš najobičniji, i zabole te tuki za atmosferu. Ne rastu pare na drveću.

I onda će vlast da nam palamudi kako se u Srbiji voze euro3 auta.
 
ovo samo pokazuje da nemas pojma o automobilima.

bilo koji auto marke opel , VW , BMW , Mercedes, Renault, Peugeot star do 15 godina je bolji i sigurniji nego gomila keceva i yugica starih 20 i vise godina koji krstare putevima Srbije.

Ma, i od glanc novog Yuga... Recimo, moja Astra iz 1995. ima euro2. Koliko je to bolje u odnosu na novog yuga koji nema nikakav euro, koji ima afro0? O bezbednosti u saobraćaju, upoređujući ta dva vozila da i ne govorim.
 
Daj bre sta lupas,pa to je rekao i tvoj Dinkic pa je dozvolio.
Prvo svi koji su reg.vozila sa CG.tabla su isto kao i ti platili porez i taxe itd.....
Drugo sto si ti verovao Dinkicu to je tvoja stvar i licno opredeljenje.
Sad mu trazi povracaj novca od tvog auta,a taj isti ce za koji mesec dozvolit opet preg.vozila jer opet nema para u DRZAVI,,SRBISTAN,,:)

Joj, Slavka, Bog te čuo! Opet mi presušila kasa, i to bi mi tako leglo, k'o budali šamar.
 
Preseće, al u kurtzu...
Uvezeš auto po euro3 standardu. Kroz par meseci ti progori auspuh, i ti ćeš kao kupiti ponovo lonac sa katalizatorom, skup kao sv. Petra kajgana? Kako da ne... Stavićeš najobičniji, i zabole te tuki za atmosferu. Ne rastu pare na drveću.

I onda će vlast da nam palamudi kako se u Srbiji voze euro3 auta.

Vidis kako ti nemas poooojma ;)
Auto koji ima euro 3 ne moze da prodje tehnički pregled bez ISPRAVNOG katalizatora ;)
Širiš dezinformacije i spamuješ temu.
 
Dobro sam informisan, jer sam ja kao špediter ocarinio par stotina tih auta.

Inače, na Kelebiji i Horgošu su već u junu počeli da "naplaćuju" po 400 evra za preterivanje auta preko grane.

E pa ti si jedan od retkih špeditera koji priznaje sve i govori kako je bilo. Normalno, kada bolje razmisliš zašto bi i vi - spediteri odgovarali za ono što je država namestila. Lopovi bre, "derali" su nas katastrofalno. Jedan Ciga iz Draginja kod Šapca je carinio nekog mercedesa 1986.godište preko mog rođaka špeditera, naravno drugačije nije moglo, nismo mogli sami da predamo ništa na carinu direktno. Došao Ciga po kola i papire, a samo carinski račun 156000 dinara, mercedes ni u pola od toga ne vredi, šta da radi. Ostalo mu da se žali na taj račun, naravno, lopovi to odbiju. Znaju da nema kud, ako se poništi carinski račun kola može samo na otpad da preda... Da ne pričam dalje kakvih je sve računa bilo. Golf II 1990.godište 650 eura, i tako dalje... A da moram i ovaj račun da pomenem - opel tigra, Crnogorac, 1995.godište 990 eura. Šta sad, tu su pare uzimali i Kurta i Murta a sada samo građani, po običaju, ispaštaju... Sve što je radio Milošević u toku svoje vladavine, ovi sada kopiraju i ponavljaju... E moram da im kažem zato će i da prođu kao i ON!!!
 
E pa ti si jedan od retkih špeditera koji priznaje sve i govori kako je bilo. Normalno, kada bolje razmisliš zašto bi i vi - spediteri odgovarali za ono što je država namestila. Lopovi bre, "derali" su nas katastrofalno. Jedan Ciga iz Draginja kod Šapca je carinio nekog mercedesa 1986.godište preko mog rođaka špeditera, naravno drugačije nije moglo, nismo mogli sami da predamo ništa na carinu direktno. Došao Ciga po kola i papire, a samo carinski račun 156000 dinara, mercedes ni u pola od toga ne vredi, šta da radi. Ostalo mu da se žali na taj račun, naravno, lopovi to odbiju. Znaju da nema kud, ako se poništi carinski račun kola može samo na otpad da preda... Da ne pričam dalje kakvih je sve računa bilo. Golf II 1990.godište 650 eura, i tako dalje... A da moram i ovaj račun da pomenem - opel tigra, Crnogorac, 1995.godište 990 eura. Šta sad, tu su pare uzimali i Kurta i Murta a sada samo građani, po običaju, ispaštaju... Sve što je radio Milošević u toku svoje vladavine, ovi sada kopiraju i ponavljaju... E moram da im kažem zato će i da prođu kao i ON!!!

ne mogu da se setim gde sam procitao a kamo li da postavim link...ali pred kraj preregistracije---procitah za jednu od najvecih afera u nemackoj...naime nemacka vlada je pokrenula istragu oko nekoliko milijardi evra pronevere---naime i oni su stimulisali zamenu staro za novo---ispostavilo se da su hiljade vozila koja su regresirana od vlade i zavrsila na reciklaznim otpadima skinuta sa osiguranja u nemackoj zavrsila na balkanu--preprodata--prvenstveno u srbiji....ovo o cemu ti pises moglo bi da bude to...raspitaj se...ali ti to ne moze doneti ikakvu utehu...
 
Vidis kako ti nemas poooojma ;)
Auto koji ima euro 3 ne moze da prodje tehnički pregled bez ISPRAVNOG katalizatora ;)
Širiš dezinformacije i spamuješ temu.

sad 100% znam da u zivotu nikad nisi vozio nista brze i vece od bicikle i rolsua.

da si ti ziv i zdrav na tehnickom pregledu ti samo testiraju kocnice i to ti je sve . nikada nisam video da su bilo kome pregledavali to o cemu ti pricas.

stvarno nemas veze blage a nstavljas da teras mak na konac.
 
sad 100% znam da u zivotu nikad nisi vozio nista brze i vece od bicikle i rolsua.
da si ti ziv i zdrav na tehnickom pregledu ti samo testiraju kocnice i to ti je sve . nikada nisam video da su bilo kome pregledavali to o cemu ti pricas.
stvarno nemas veze blage a nstavljas da teras mak na konac.

Tebi mogu samo kopita da pregledaju na tehničkom pregledu :zcepanje::rotf::super:
Ebg, vrlo uskoro ce i kočionu tečnost da testiraju iz posudice... Što opet ne važi za tvoj jug srbije gde se sve pali na kurblu :mrgreen:
 
E pa ti si jedan od retkih špeditera koji priznaje sve i govori kako je bilo. Normalno, kada bolje razmisliš zašto bi i vi - spediteri odgovarali za ono što je država namestila. Lopovi bre, "derali" su nas katastrofalno. Jedan Ciga iz Draginja kod Šapca je carinio nekog mercedesa 1986.godište preko mog rođaka špeditera, naravno drugačije nije moglo, nismo mogli sami da predamo ništa na carinu direktno. Došao Ciga po kola i papire, a samo carinski račun 156000 dinara, mercedes ni u pola od toga ne vredi, šta da radi. Ostalo mu da se žali na taj račun, naravno, lopovi to odbiju. Znaju da nema kud, ako se poništi carinski račun kola može samo na otpad da preda... Da ne pričam dalje kakvih je sve računa bilo. Golf II 1990.godište 650 eura, i tako dalje... A da moram i ovaj račun da pomenem - opel tigra, Crnogorac, 1995.godište 990 eura. Šta sad, tu su pare uzimali i Kurta i Murta a sada samo građani, po običaju, ispaštaju... Sve što je radio Milošević u toku svoje vladavine, ovi sada kopiraju i ponavljaju... E moram da im kažem zato će i da prođu kao i ON!!!

Ćuti, mogli su i u zatvor da vas strpaju kakve lešine preregistrujete :zper:
 
E pa ti si jedan od retkih špeditera koji priznaje sve i govori kako je bilo. Normalno, kada bolje razmisliš zašto bi i vi - spediteri odgovarali za ono što je država namestila. Lopovi bre, "derali" su nas katastrofalno. Jedan Ciga iz Draginja kod Šapca je carinio nekog mercedesa 1986.godište preko mog rođaka špeditera, naravno drugačije nije moglo, nismo mogli sami da predamo ništa na carinu direktno. Došao Ciga po kola i papire, a samo carinski račun 156000 dinara, mercedes ni u pola od toga ne vredi, šta da radi. Ostalo mu da se žali na taj račun, naravno, lopovi to odbiju. Znaju da nema kud, ako se poništi carinski račun kola može samo na otpad da preda... Da ne pričam dalje kakvih je sve računa bilo. Golf II 1990.godište 650 eura, i tako dalje... A da moram i ovaj račun da pomenem - opel tigra, Crnogorac, 1995.godište 990 eura. Šta sad, tu su pare uzimali i Kurta i Murta a sada samo građani, po običaju, ispaštaju... Sve što je radio Milošević u toku svoje vladavine, ovi sada kopiraju i ponavljaju... E moram da im kažem zato će i da prođu kao i ON!!!

Meni je dosta pomogao Nenad Neric iz Kraljeva,mozes sa njim nesto da popricas u vezi tih stvari.
 
HAHA, ok vidim da si jedan od njih! Nije problem doci cemo mi i za BG opet, ali ovaj put ne da namestamo vama fotelje, ovaj put ćete da letite iz njih! Plaćate li Vi kome porez? Koje bre zekone u državi u kojoj vlada bezakonje?! Lepo sam napisao i da smo od istih ti koji sad ponistavaju registracije i oduzimaju kola- pitam se otkud im to pravo, nijedan auto nije kraden, da nam provere sve i oni nam rekli sve je u redu, šta je sada? Nema para u budžetu, pa bedan narod opet da ga puni. Čujem i neke priče da će carina sada te iste automobile da prodaje, ukoliko mi ne dokažemo vlasništvo, a kako će oni da dokažu vlasništvo, lopovi i prevaranti. Kada smo se žalili svugde redom i pričali i svi mediji o tome "brujali" kako carinici od špeditera uzimaju od 200 do 300 eura po svakom automobilu da "zažmure" to niko nije proveravao, pa gde bi to, naravno u talu rade svi!!!
Види, видовита Зорка!
Ево, и ја видим нешто (сигурно је заразно). Видим да теби треба помоћ оптичара.
Ако у држави нема закона, шта вас је брига што неки локални шериф хоће да вам узме кола? Упуцате шерифа и бирате новог.
Из твоје приче (не видех неку вест о томе, ето, вероваћу ти на реч) разлог одузимања је фалсификовање исправа (то вам рекоше ови што одузимају возила).
Фалсификовање исправа је довољан разлог за одузимање. Обзиром да је "твој рођак" шпедитер који је увозио сва та возила, вероватно сада купци траже паре назад па је крива држава. Како да не.
Што се фотеље тиче, даће Бог да и ти добијеш једну овакву као што је моја...
 
Види, видовита Зорка!
Ево, и ја видим нешто (сигурно је заразно). Видим да теби треба помоћ оптичара.
Ако у држави нема закона, шта вас је брига што неки локални шериф хоће да вам узме кола? Упуцате шерифа и бирате новог.
Из твоје приче (не видех неку вест о томе, ето, вероваћу ти на реч) разлог одузимања је фалсификовање исправа (то вам рекоше ови што одузимају возила).
Фалсификовање исправа је довољан разлог за одузимање. Обзиром да је "твој рођак" шпедитер који је увозио сва та возила, вероватно сада купци траже паре назад па је крива држава. Како да не.
Што се фотеље тиче, даће Бог да и ти добијеш једну овакву као што је моја...

Xaxaxa,jel ti fo telja ZUTE boje????Pametan si,mogao bi da budes pismonosa Tadicu.
 

Back
Top