Sinhronizacija ili prevod?

e i ja imam problem oko ovoga... napr. gledala bi Bleach i Naruta na engl ali mi se jako svidja i jap. Ako hocu da skidam jedno od ova dva opet imam problem. Death Note sam odgledala na dubbu ali bi da vidim i sub.
uhhh koliko komplikacija.... ne mogu da odlucim i dalje. nekio savet(u vezi Bleacha i Naruta i ostalih)! PLEASE!!
 
Sve u zavisnosti od anime-a,ali uglavnom sam za English sub. e sada postoje i ona vrsta anima gde mi je dub mnogo bolji,kao na primer : "Hellsing" i "Blood+" . Sve u zavisnosti od ukusa,neki kazu da je Hellsing mnogo bolji na japanskom,mada ja stojim iza toga da je ipak DUB FTW! :super:
 
Zasto? :confused:
Dropovanje animea samo zbog toga je preterano, glupo i detinjasto, posebno zato sto nema neke vece razlike izmedju ta dva. :confused: :confused: :confused:

Ја исто никако не могу да гледам било какву синхронизацију. Квари доживљај превише.
Иначе, како нема разлике? Је л' би било исто да гледаш нпр. „Кума“ или „Троју“ на јапанском? z:lol:
 
@ Angel:
Ja od te tvoje recenice nista razumeo nisam. Ustvari, jesam ono "Zasto?"

Mislis zasto droppujem Anime?
Ima vise razloga. Do sad sam drop:
School Rumble- Glup, dosadan i ruzni likovi. Strasno
Berserk- Engleski DUB, plus dosadan Anime.
Dragonaut- Dobio losu preporuku
 
@ DJM
Ne bi mi bio problem. Bilo bi neobicno, da, ali daleko od toga da bih odustala od filma zbog tako glupave stvarcice. :confused:

@ Alan
Bravo za tebe, svaka ti cast. *smajli koji tapse*
Inace, histerican smeh jeste bolji u originalu. Samo sto to i dalje ne pravi nikakvu razliku.

U stvari, jedina razlika je u tome sto dok gledam subovano mogu da slusam muziku (koliko god ljudi mislili da je to nenormalno), a dok gledam dubovano ne mogu. :)
 
@ Angel:
U poslednje vreme zaista failujes sa sarkazmom.

@ Hoklica:
Vrlo moguce. Nisam gledao Haruhi, tako da mi ne predstavlja nikakavu razliku taj gore video. Mozda da sam pogledao, mogao bih da uocim nesto.

I jest, smeh nije pravo merilo da se vidi koliki je dub shit.. Ali zvuci kao da se nagutao govana pre smejanja.


There.
 

Back
Top