Nezapamceni redovi za vakcinaciju u Rumuniji

dragosh

Veoma poznat
Poruka
11.827


nedelja, 10. jan 2010, 15:03 -> 15:54
Redovi za vakcinaciju u Rumuniji

Posle smrti poznatog glumca od posledica novog gripa u Rumuniji redovi za vakcinaciju. Zbog nezainteresovanosti građana vakcinisano manje od jedan odsto stanovništva.

Hiljade građana počelo je da opseda bolnice u Bukureštu da bi primili vakcinu protiv novog gripa, pošto je poznati televizijski glumac, Toni Takučeanu, preminuo od posledica te bolesti.
Redovi za vakcinaciju u Rumuniji

Masovna vakcinacija trebalo je da počne pre nekoliko meseci, međutim, zbog nezainteresovanosti građana vakcinisano je manje od jedan odsto stanovništva

Međutim iznenadan preokret dogodio se posle smrti rumunskog glumca, što je među građane unelo strah.

"Trebalo je da umre jedna televizijska zvezda, kako bi se Rumuni identifikovali sa žrtvom i shvatili da svako može da umre od virusa, kaže direktor bolnice Adrijan Streinu Čerčel.

Toni Takučeanu, poznat po ulogama u satiričnim televizijskim emisijama, preminuo je u utorak zbog komplikacija na plućima izazvanim virusom A H1N1.

U Rumuniji su od novembra umrle 82 osobe i zabeleženo je više od šest hiljada slučajeva zaražavanja virusom tipa A H1N1.

U poslednja dva dana u Rumuniji je preminulo devet osoba, a više od stotinu je zaraženo. Virus novog gripa se u poslednja dva meseca širi mnogo brže, i stopa zaraze se sa četiri odsto povećala na skoro deset procenata.
http://www.rts.rs/page/stories/sr/story/671/Novi+grip/424671/Redovi+za+vakcinaciju+u+Rumuniji.html
1




Mislim da niko od nas nece nasesti na propagandu o toboznjem novom virusu gripa koga nema i od koga niko nije umro i na zahteve farmaceutske mafije da se vakcinisemo?!
Dosadasnjih sedamdeset preminulih kod nas(u Kini je npr.od milijardu ljudi nesto manje od hiljadu preminulo zbog organizovane kampanje vakcinacije) od kojih polovina NIJE bolovala od nijedne hronicne bolesti,
i koji su bili sasvim zdravi nece nas pokolebati u nasem vekovnom cvrstom stavu i inatu koji nam je svagda dobra donosio u istoriji?!z:poz:
 
Poslednja izmena:
Mislim da niko od nas nece nasesti na propagandu o toboznjem novom virusu gripa koga nema i od koga niko nije umro i na zahteve farmaceutske mafije da se vakcinisemo?!
Dosadasnjih sedamdeset preminulih kod nas(u Kini je npr.od milijardu ljudi nesto manje od hiljadu preminulo zbog organizovane kampanje vakcinacije) od kojih polovina NIJE bolovala od nijedne hronicne bolesti,
i koji su bili sasvim zdravi nece nas pokolebati u nasem vekovnom cvrstom stavu i inatu koji nam je svagda dobra donosio u istoriji?!z:poz:

Pa da je Tadic umro umesto sto se slikao kako prima vakcinu mozda bi narod i isao da se vakcinise ovako sumnjam. Tako da ekipa Saper-Krstic treba da preporuce svom drugaru Borisu da crkne e onda ce narod da navali na vakcinisanje.
 

Mislim da niko od nas nece nasesti na propagandu o toboznjem novom virusu gripa koga nema i od koga niko nije umro i na zahteve farmaceutske mafije da se vakcinisemo?!
Dosadasnjih sedamdeset preminulih kod nas(u Kini je npr.od milijardu ljudi nesto manje od hiljadu preminulo zbog organizovane kampanje vakcinacije) od kojih polovina NIJE bolovala od nijedne hronicne bolesti,
i koji su bili sasvim zdravi nece nas pokolebati u nasem vekovnom cvrstom stavu i inatu koji nam je svagda dobra donosio u istoriji?!z:poz:

A ti pa kao imas stav ili ko balvan prvo procitas dal se Tadic slaze pa onda shatro das svoje misljenje,i to uvek na najnebulozniji nacin.:mrgreen:

Svi ti sto se inate i sto su u teorijama zavere pod 1 imaju svoje JA a pod 2 barem "provaljuju" neke zavere za sta je potrebna duplo veca inteligencija od one koju ti pokazujes.;)
 
У Србији је ТВОЈА власт организовала праву комунистичку (чик да видим некога са супротним мишљењем) хистерију око вакцинације! Не желећи да улазим у полемике о штетности односно користи од вакцинације, само ћу рећи то да је хајка коју воде властодршци толико смрдљива, да то просто боде очи и код народа изазива оправдано подозрење. Само молим бога да им ни у најгорм лудилу неће пасти на памет да покушају да "на фору" вакцинишу децу, а све ми мирише на то. Србија је једна затуцана земља, у којој има много људи који кад чују да је нешто изјавио министар здравља/просвете може помислити да је то нека обавеза, тј да је вакцинација деце обавезна, и плаћим се да је то управо карта на коју багра игра. О томе да ће бити деце која су случајно вакцинисана, "извините нисмо знали да сте Ви против" - не желим ни да мислим! Ко жели да вакцинише себе или своју децу то може да уради кад год хоће и чему онда ова прича са вакцинацијом школараца, да ли сте свесни у шта се упуштате!
 
У Србији је ТВОЈА власт организовала праву комунистичку (чик да видим некога са супротним мишљењем) хистерију око вакцинације! Не желећи да улазим у полемике о штетности односно користи од вакцинације, само ћу рећи то да је хајка коју воде властодршци толико смрдљива, да то просто боде очи и код народа изазива оправдано подозрење. Само молим бога да им ни у најгорм лудилу неће пасти на памет да покушају да "на фору" вакцинишу децу, а све ми мирише на то. Србија је једна затуцана земља, у којој има много људи који кад чују да је нешто изјавио министар здравља/просвете може помислити да је то нека обавеза, тј да је вакцинација деце обавезна, и плаћим се да је то управо карта на коју багра игра. О томе да ће бити деце која су случајно вакцинисана, "извините нисмо знали да сте Ви против" - не желим ни да мислим! Ко жели да вакцинише себе или своју децу то може да уради кад год хоће и чему онда ова прича са вакцинацијом школараца, да ли сте свесни у шта се упуштате!




Da li preuzimas odgovornost na sebe ako se neko dete ne vakcinise i umre od posledica gripa?

I da li mozes da izadjes pred njegove roditelje i kazes: "ja sam agitovao protiv vakcinacije"?
 
Da li preuzimas odgovornost na sebe ako se neko dete ne vakcinise i umre od posledica gripa?

I da li mozes da izadjes pred njegove roditelje i kazes: "ja sam agitovao protiv vakcinacije"?

Јеси сигуран да си прочитао мој пост. У њему децидно пише да не желим да причам ни за ни против, јер не знам довољно о томе, а ТВОЈ ТОМИЦА, БОТА и компаније ни не желе да нам дају све информације па да лепо свако сам за себе одлучи шта ми је најпаметније. Што се одговорности тиче, њу као обичан човек (који истини за вољу ни не каже немојте се вакцинисати) сносим само за своје дете - које се неће вакцинисати. Да ли ти и твоја комунистичка - једноумна банда желите да прихватите одговорност за могуће последице вакцинације, или ће те се борити за добробит Србије док и последњи српски динар не гурнете у Мишковићев џеп.
 

Mislim da niko od nas nece nasesti na propagandu o toboznjem novom virusu gripa koga nema i od koga niko nije umro i na zahteve farmaceutske mafije da se vakcinisemo?!
Dosadasnjih sedamdeset preminulih kod nas(u Kini je npr.od milijardu ljudi nesto manje od hiljadu preminulo zbog organizovane kampanje vakcinacije) od kojih polovina NIJE bolovala od nijedne hronicne bolesti,
i koji su bili sasvim zdravi nece nas pokolebati u nasem vekovnom cvrstom stavu i inatu koji nam je svagda dobra donosio u istoriji?!z:poz:
Може ли линк за ову тврдњу? Је л` тачно 35 или се поткрала грешка па их је било 34 : 36 ?
А шта се покушава доказати овим? Да ли искрено верујеш да ћеш некога од оних који су одлучили да не приме вакцину да натераш да се предомисле? Плаћа те господин Милосављевић за промоције и рекламе?
Ево, јуче на тв Авала, нека докторка гост, каже, истуца се бели лук у авану и стави се у литар комовице па то стоји 15 дана у фрижидеру, са повременим окретањем, и после тога се пије, 20 капи после оброка. Подизање имунитета. Бато!
 
Da li preuzimas odgovornost na sebe ako se neko dete ne vakcinise i umre od posledica gripa?

I da li mozes da izadjes pred njegove roditelje i kazes: "ja sam agitovao protiv vakcinacije"?
Е, видиш како је и спиновање постало део размишљања код појединаца...наиме, нисам приметио да неко овде "агитује" против вакцине. Али је забрињавајуће колико вас агитује у корист вакцине...не мош` се одбранити од тог благостања у коме ћемо да живимо, само да примимо вакцину...
 
У Србији је ТВОЈА власт организовала праву комунистичку (чик да видим некога са супротним мишљењем) хистерију око вакцинације! Не желећи да улазим у полемике о штетности односно користи од вакцинације, само ћу рећи то да је хајка коју воде властодршци толико смрдљива, да то просто боде очи и код народа изазива оправдано подозрење. Само молим бога да им ни у најгорм лудилу неће пасти на памет да покушају да "на фору" вакцинишу децу, а све ми мирише на то. Србија је једна затуцана земља, у којој има много људи који кад чују да је нешто изјавио министар здравља/просвете може помислити да је то нека обавеза, тј да је вакцинација деце обавезна, и плаћим се да је то управо карта на коју багра игра. О томе да ће бити деце која су случајно вакцинисана, "извините нисмо знали да сте Ви против" - не желим ни да мислим! Ко жели да вакцинише себе или своју децу то може да уради кад год хоће и чему онда ова прича са вакцинацијом школараца, да ли сте свесни у шта се упуштате!


Nemojte da se vakcinišete, vakcinom vam ugrađuju potkožni RFID 666 čip pa vas CIjA nadgleda i rovari vam mozak.
 
Nemojte da se vakcinišete, vakcinom vam ugrađuju potkožni RFID 666 čip pa vas CIjA nadgleda i rovari vam mozak.

Не знам чиме сам заслужио оволику малициозност. Онај ко није спреман да учествује у ДЕМОКРАТСКОЈ расправи не треба ни да се укључује. Ево Драгош нпр. човек испљунуо ДС, Г17+ мантру и побегао, хебе се њима за демократију и плурализам мишљења, они су демократе - тако им се зове странка!

п.с. Поштеди ме "паметних" коментара следећи пут!
 

Back
Top