Europsko prvenstvo u rukometu 2010 - Austrija

Kad je sutra tekma?
Neizvesno i tvrdo verovatno
Let the slaughter begin ... Doslovce, s obzirom na odbranu Francuza protiv Hrvata :D ...

Inace pogledao sam, franci imaju samo 3 igraca rodjenih '80, ostali su '70..Imaju jednog mladica rodjenog 1970 :D:D:
Sta li ce da ispadne od te njihove smene generacije, boga pitaj
Pa tri glavna igrača su im 80-tih rođeni - Karabatić, Abalo i Gigu, te stoga ne sumnjam da će i dalje biti u vrhu ...

Bilo je pitanje i ko će zameniti Ričardsona i Kazala kad su odlazili, pa su napravili još bolju repku ... Tada je i naš Golić igrao za njih ...

Sećam se još Latuda i Štoklina ...

:worth::worth::worth::worth:
 
Klasika! Oko 40-45 min. slijedi scenarij "mama ko je zgasil svjetlo"?! Francuzi su najjači i tu nema zbora. Omeyer nas uvijek razyebe, smrad:evil:...a onaj Abalo s centra direkt skače u gol...frajer bi preživio sa divljim zvjerima majke mi:mrgreen:...i svi ostali su vrhunski....:worth:

Lino poslije priča "nemreš bez bekova šutera"...pa naravno da nemreš kad ih držiš na klupi?! :eek::rtfm:Buntić je ubio Dance nije igrop 2 minute, i Laca je trebal metnut, mislim ko ga yebe zadnja je tekma...par sedmeraca par zicera to ti je to...vidimo se dogodine:bye:
 
Pa nece bas, oni jako stara reprezentacija i morace da se podmladjuju. E sada to moze biti mac sa dve ostrice. Hrvati su to izveli bez posledica ali sto se tice Francuza mozda nemaju igrace koji bi kvalitetom zamenili buduce penzionere.
Pa i nisu toliko stari ... Karabtić, Abalo i onaj crnac pivot su 84-to godište, Gigu je 82 i oni mogu još 5-6 godina da budu nosioci repke ... Pa Stefanson ima preko 35 pa je i dalje odličan ...

Imaju i ovog Bosanca Anića što ira u Kilu i odličan je, a ima 22 godine ... Naći će oni sigurno neke super igrače da zamene Narcisa, Fernandeza, Dinara i Žila kad se povuku ...


Inače, ova sadašnja repka je jedna od najboljih u istoriji, jer ne znam ko je još objedinio sve tri glavne titule, a i Karabatić će sigurno naći svoje mesto u istoriji jer je glavni igrač u svim ovim uspesima ... Ako nastavi ovako može biti i najbolji ikada ...
 
Pa i nisu toliko stari ... Karabtić, Abalo i onaj crnac pivot su 84-to godište, Gigu je 82 i oni mogu još 5-6 godina da budu nosioci repke ... Pa Stefanson ima preko 35 pa je i dalje odličan ...

Imaju i ovog Bosanca Anića što ira u Kilu i odličan je, a ima 22 godine ... Naći će oni sigurno neke super igrače da zamene Narcisa, Fernandeza, Dinara i Žila kad se povuku ...


Inače, ova sadašnja repka je jedna od najboljih u istoriji, jer ne znam ko je još objedinio sve tri glavne titule, a i Karabatić će sigurno naći svoje mesto u istoriji jer je glavni igrač u svim ovim uspesima ... Ako nastavi ovako može biti i najbolji ikada ...

zacrnio ih Crnobatic :lol: mada moram da priznam da sam ocekivao jos vise i od njega i od Balica i od obe reprezentacije u globalu, mada su i ovako 3 svetlosne godine daleko za one nase nesrecnike :(
Omeje je savrsen golman, a Francuska je pokazala kako se to radi kad se dolazi kao favorit i kad si nosilac grupe, u prvoj fazi se zagrevas, u drugoj se dizes i bijes sta treba, a onda u polufinalu i finalu si na vrhuncu, nesto slicno ko Spanija na EP u kosarci
Hrvati imaju buducnost, nece im se desiti losa smena generacija kao Svedjanima

sto se tice nase bede u rukometu izvukli smo Cehe u kvalifikacijama za SP, prva se igra kod nas, tako da su nam sanse male pogotovo sa ovakvom igrom
ne moze se tu Bog zna sta vise ni ocekivati, pogledajte nam ligu i trulez u RSS-u, nama da se rode u istoj generaciji i Batic i Karabatic i Stefanson mi bi ih upropastili:confused:
 
Ovaj izbor najbolje sedmorke je uvijek s.ranje da se zadovolje svi. Nit je Štrlek najbolje lijevo krilo, nit je Vori najbolji pivot, nit je Stefansson najbolji lijevi vanjski. Isto tako Jicha nemre bit najbolji igrač prvenstva, jer mu je ekipa deseta ili koja već. Balić je moral bit u prvih sedam zajedno sa Karabatićem.
 
zacrnio ih Crnobatic :lol: mada moram da priznam da sam ocekivao jos vise i od njega i od Balica i od obe reprezentacije u globalu, mada su i ovako 3 svetlosne godine daleko za one nase nesrecnike :(
Nije bila loša tekma, no moglo je i bolje ... Dosta grešaka je bilo, ali mora se reći i da su oba golmana briljirala ... Hrvatskoj je pre golman bio najslabija tačka, a sad im je izgleda najjača, jer napad im je bio prosečan na ovom prvenstvu a do finala su došli zahvaljujući vrhunskoj odbrani ...

sto se tice nase bede u rukometu izvukli smo Cehe u kvalifikacijama za SP, prva se igra kod nas, tako da su nam sanse male pogotovo sa ovakvom igrom
ne moze se tu Bog zna sta vise ni ocekivati, pogledajte nam ligu i trulez u RSS-u, nama da se rode u istoj generaciji i Batic i Karabatic i Stefanson mi bi ih upropastili:confused:
Već smo dobili Čehe u prošlim kvalifikacijama, možemo i opet ... Ali tad je Cvetković bio selektor, a kod njega je igra u napadu bila daleko raznovrsnija nego kod Seada ... Uz pravog selektora i normalne vodeće ljude (jbtt PArtizan je jedno vreme imao dve uprave i dva predsednika :rotf:) mislim da možemo do medalje, jer imamo odlične igrače, i bar nam toga nikad nije manjkalo ni u jednom ekipnom sportu ...

Kam već pomenu Cveleta, sinoć sam gledao finale SP-a iz 86, i videh da je bio fantastičan igrač ... A i imali smo vrhunsku ekipu sa njim Vujovićem kao prvim igračem sveta, Rnićem na centru i Isakovićem na krilu ... A i Bašić je bio sjajan golman ...
 
Nije bila loša tekma, no moglo je i bolje ... Dosta grešaka je bilo, ali mora se reći i da su oba golmana briljirala ... Hrvatskoj je pre golman bio najslabija tačka, a sad im je izgleda najjača, jer napad im je bio prosečan na ovom prvenstvu a do finala su došli zahvaljujući vrhunskoj odbrani ...

Već smo dobili Čehe u prošlim kvalifikacijama, možemo i opet ... Ali tad je Cvetković bio selektor, a kod njega je igra u napadu bila daleko raznovrsnija nego kod Seada ... Uz pravog selektora i normalne vodeće ljude (jbtt PArtizan je jedno vreme imao dve uprave i dva predsednika :rotf:) mislim da možemo do medalje, jer imamo odlične igrače, i bar nam toga nikad nije manjkalo ni u jednom ekipnom sportu ...

Kam već pomenu Cveleta, sinoć sam gledao finale SP-a iz 86, i videh da je bio fantastičan igrač ... A i imali smo vrhunsku ekipu sa njim Vujovićem kao prvim igračem sveta, Rnićem na centru i Isakovićem na krilu ... A i Bašić je bio sjajan golman ...

Kobajagi smo ista skola a igra se toliko razlikuje da izgleda da nismo sa iste planete. Kod nas se igra zasniva na bekove i suteve iz daljine a Hrvati forsiraju lopte ispred gola preko Vorija ili preko krila, ako oni zataje onda Balic vadi kestenje iz vatre.

Sto se tice Ceha oni su sada dosta jaci nego pre godinu dana kada smo igrali protiv njih. A sa ovakvom igrom, mozda ih mozemo dobiti u Niskom Cairu sa 2-3 gola razlike koji oni mogu da anuliraju kako zele u revansu. Crno nam se pise ako nasi nesto ne promene iz korena. Za pocetak predsednika saveza a onda sve redom.
 

Back
Top