Alpine Skiing 2009/10 Road to Vancouver

Ti otvorio temu,ja probao repku i dobijem odgovor : Potrebno je da i drugim korisnicima date reputaciju pre nego što je ponovo dodelite korisniku Espada_De_Fuego.
Ako treba samo nas 2-3 da komentarišemo,2-3 hebiga ali barem znamo šta nas čeka od komentara :D
Danas sam slobodan i kada se učaurim oko 13:45 za skokove pa na dalje,ne mrdam sa ugaone dok me ne iznesu na terasu zajedno sa nameštajem :mrgreen:
 
Sinoć me napao "LAV virus" i bio sam onemogućen da se javim...još uvek me lobanja razbija.
Janka polako nabija kompleks drugima (uglavnom austrijancima).
Lindzi i pored ovih rezultata koji ne zadovoljavaju njen apetit,zadržava taj nivo od prošle godine...sinoć je i pored te 3 stotinke zaostatka po meni bila carica na stazi (uz pivo mi je tako delovala :D )
 
Sa tim stvarno nemam problema,Eurosport lagano zamenim HRT-om i odmorim mozak :lol:

Ko zna,mozda padne neka medaljica u slalomu

Jedino kad čujem naše pajvane na Eurosportu kada kažu "Izgleda da će to biti fantastičan prolaz ali ipak zaostaje samo 48 stotinki za vodećim ali vidi se da ima ritam i da će sigurno konkurisati za podijum i da vidimooo,ipak je jedanaesti sa zaostaktkom od 1:32 :dash:
Onda prebacim na češkog komentatora i otvorim...zna se već šta :mrgreen:
 

Back
Top