VODOLIJA

Pozdrav Vodolije :)
Inace, ja sam do podne vodolija, od podne riba...shala-mala ;)...Hocu reci, nemam pojma sta sam :dash:
...pa htedoh da vas priupitam da li neko, ko se mozda malo bolje razume u ta racunanja, moze da mi razjasni tu dilemu :)
Inace, rodjena sam 19.02.1987. , 13h30min, Sremska Mitrovica.

Hvala unapred :)
 
Poslednja izmena:
Ko je ovan, a ko vodolija?
Iskreno, moze tu svasta da bude... ali sve zavisi od mnogo drugih aspekata...
Ja sam vodolija i fino se slazem sa zenskim ovnovima, a s muskim... hm... tu i tamo... (inace, ja sam zensko :zcepanje:)
 
uh,ovo je zanimljivo :D
ja sam vodolija/lav i najbolje se slazem sa ovnovima i vodolijama.vodolije je i te kako lako prepoznati po drustvenosti i dobrom smislu za humor dok primetih da muski ovnovi imaju specifican oblik glave i crte lica.obozavam ovnove,posebno ako su devica u podznaku :mrgreen:


i da.pozdrav svima
 
Drage vodolijice,jeste li ikad naisle na otrovnu skorpionovu zaoku i kako ste prosle? Kakva su vam iskustva? I komentari skorpiona bi bili pozeljni...;)

Ne razumem zaista kako mozes da verujes u takve gluposti..Sada su kao svi skorpioni opasni po zivot..Ma daj molim te....Sve je to od osobe do osobe a ne do horoskopa..Ja sam skorpion i zaista ne verujem u horoskop i ne mogu da skontam osobe koje u to veruj, ali me je privukao naslov teme pa reko da ti odg...Ponekad umem da budem skot,ponekad dobrica ali vise ovo prvo budem u zivotu posto bolje prolazim...Malo pojasni konkretno u cemu je tvoj problem..Da li je u pitanju ljubav ili nesto drugo pa ti mozda dam konkretniji odg.. :bye:
 
Pa nikako ne mogu da ga prokljuvim...samo cuti i snima...i onda mi prilikom prve svadje sipa sve u lice..neke situacije i moje reci na koje nisam obratila paznju, i nije pokazao da ga je to tada tako pogodilo...a ja se glupiram samo da bih videla da li mu je stalo...
 
Pa nikako ne mogu da ga prokljuvim...samo cuti i snima...i onda mi prilikom prve svadje sipa sve u lice..neke situacije i moje reci na koje nisam obratila paznju, i nije pokazao da ga je to tada tako pogodilo...a ja se glupiram samo da bih videla da li mu je stalo...

Pa ocigledno da cuti i sve snima i onda gleda samo trenutak kada cete se posvadjati da bih ti sve sasuo u lice..Pa ocigledno mu je stalo do tebe dok je u vezi ili u braku sa tobom...


Zivot je kratak da bi ga trosila na svadju i proveravanje ljubavi...Samo malo lepse se ponasaj i bice sve ok.. :bye:
 
Ja bas znam jednu duuugu vezu duple skorpije (ona) i duple vodolije (on), jedino sto nikako da se vencaju, ali vec zive kao da su u braku. Sve je moguce i sve kombinacije imaju i uspesne i neuspesne i poluuspesne primere. Kazu da je bitniji medjusobni odnos svih planeta, kuca i podznaka, ali to kod mene ni to nije znacilo nista.
 

Evo mene..ja vodolija i moja velika ljubav je bila skorpija, dupla. Izlazila sa jos jednom skorpijom koja je bila bitno drugacija od prve. Ma sta kazali ta kombinacija uopste nije losa...cini mi se da pravis istu gresku kao i ja, nemoj moze da ti se osveti...ima mnogo losijih kombinacija od vase i pojma nemam zasto se ona izvlaci kao najgora...meni skorpijice odgovaraju...:heart:
 

Back
Top