Kako ste je zaprosili ? (ili kako ste bili zaproseni?)

Brzi Bravari Srbije

Veoma poznat
Poruka
12.987
Nasa prica:

Kada sam postao svestan da zelim ostatak zivota da se budim pored moje sadasnje supruge, otisao sam kod zlatara, izabrao prsten ciju sam velicinu odredio na osnovu mog malog prsta, u prodavnici kupio kinder-jaje i svilenu vrpcu.
Dok je moja draga bila na poslu, stavio sam kinder-jaje da se smrzne u zamrzivacu, na parcencetu papira napisao: "Hoces li da se udas za mene?", napravio rolnicu, vezao masnicu od svilene vrpce, pazljivo otvorio kinder-jaje, izbacio igrackicu, na njeno mesto stavio prsten kroz koji je bila provucena porukica, zatvorio sve to, toplom vodom i prstom zatvorio i cokoladne polovine , zamotao u foliju i cekao da se draga vrati kuci sa posla....

Obradovala se slatkisu, otvorila i podelila samnom, otvorila plasticnu kutijicu i uzviknula:

"Jao! vidi sta sam...." tu je zastala jer je bila sigurna da takav prsten ne dolazi kao poklon.

Procitala je pitanje i ... danas imamo tri cerkice i vrlo srecan brak!:heart:
 
Моју причу и форумски врапци знају..
Играли смо билијар, ја требала да се удам за другог, а волела њега...И он каже.,,Ако убациш куглу у средњу рупу - женим те!''
Пружимо преко стола руку један другом, посведоче сви присутни да ће бити гости на венчању, ако ја убацим куглу.
А знао је да ћу убацити... :)
И у свадби су сви гости зблануто гледали у ,,леве фаце'' и питали се откуд тај (не9свет ту... :zcepanje:
Али, дуг коцке је дуг части...
 
Nasa prica:

Kada sam postao svestan da zelim ostatak zivota da se budim pored moje sadasnje supruge, otisao sam kod zlatara, izabrao prsten ciju sam velicinu odredio na osnovu mog malog prsta, u prodavnici kupio kinder-jaje i svilenu vrpcu.
Dok je moja draga bila na poslu, stavio sam kinder-jaje da se smrzne u zamrzivacu, na parcencetu papira napisao: "Hoces li da se udas za mene?", napravio rolnicu, vezao masnicu od svilene vrpce, pazljivo otvorio kinder-jaje, izbacio igrackicu, na njeno mesto stavio prsten kroz koji je bila provucena porukica, zatvorio sve to, toplom vodom i prstom zatvorio i cokoladne polovine , zamotao u foliju i cekao da se draga vrati kuci sa posla....

Obradovala se slatkisu, otvorila i podelila samnom, otvorila plasticnu kutijicu i uzviknula:

"Jao! vidi sta sam...." tu je zastala jer je bila sigurna da takav prsten ne dolazi kao poklon.

Procitala je pitanje i ... danas imamo tri cerkice i vrlo srecan brak!:heart:

odusevio si me, svaka ti cast... ideja je originalna oskroz... uzivaj u ljubavi i sreci sa svojom porodicom...
 
imala sam 17god, a on 24... :) ziveli u dva razlicita grada, udaljeni 300km jedno od drugog... ljubav je bila zabranjena, ceo svet je bio protiv nas... :( ja sam bila tatina devojcica, odlikasica, ususkana u toplinu svoga doma... a on... moj bandit,bez ikoga, momak sa vrelog asfalta... sastajali se po hotelima... posle jedne opasne zurke, ustali ujutro, ja nesto nadurena, a on kaze, bas si lepa kad si ljuta... sta da uradim da te razveselim? ja kazem, vodi me na kraj sveta, gde nas niko nikad nece naci... ne znam kako i odakle, izvadio je malu roze kutijicu sa najlepsim prstenom koji sam ikad videla... do svadbe nikad nije doslo, taj papir nam nista ne znaci... napravili smo zurku za najuzi krug prijatelja, cisto onako... trnovitim putem smo isli do srece... evo, nakon deset godina, uz hiljadu uspona i padova, volimo se kao prvog dana... imamo princezicu, drugo je na putu i jos troje u planu... :) i danas se stresem od njegovog pogleda,a tek dodira... vise nije ona faca sa ulice, sad je miran covek, najbolji tata i muz na svetu...
 
Моју причу и форумски врапци знају..
Играли смо билијар, ја требала да се удам за другог, а волела њега...И он каже.,,Ако убациш куглу у средњу рупу - женим те!''
Пружимо преко стола руку један другом, посведоче сви присутни да ће бити гости на венчању, ако ја убацим куглу.
А знао је да ћу убацити... :)
И у свадби су сви гости зблануто гледали у ,,леве фаце'' и питали се откуд тај (не9свет ту... :zcepanje:
Али, дуг коцке је дуг части...

:heart: Suze su mi krenule... :sad2:
Sto ja volim kad je ovako spontano... Kao kod nas...
Zabavljali smo se malo ali bila sam mnogo zaljubljena u njega. Moji roditelji su bili protiv ali ja sam nastavila da se vidjam sa njim...
On je sportista, obozava sport a pogotovo fudbal...Otisli smo na utakmicu. Njegov tim je dao gol, svi skocili, navijaju, raduju se. On se odjednom okrece ka meni i u jednom dahu izgovara: "Ljubavi, volim te najvise na svetu. Udaj se za mene..." I vadi prsten...
Cini mi se da su tada ljudi vise gledali u nas nego u utakmicu... :heart:
Naravno da sam pristala... :heart: :heart: :heart: :heart:
 
imala sam 17god, a on 24... :) ziveli u dva razlicita grada, udaljeni 300km jedno od drugog... ljubav je bila zabranjena, ceo svet je bio protiv nas... :( ja sam bila tatina devojcica, odlikasica, ususkana u toplinu svoga doma... a on... moj bandit,bez ikoga, momak sa vrelog asfalta... sastajali se po hotelima... posle jedne opasne zurke, ustali ujutro, ja nesto nadurena, a on kaze, bas si lepa kad si ljuta... sta da uradim da te razveselim? ja kazem, vodi me na kraj sveta, gde nas niko nikad nece naci... ne znam kako i odakle, izvadio je malu roze kutijicu sa najlepsim prstenom koji sam ikad videla... do svadbe nikad nije doslo, taj papir nam nista ne znaci... napravili smo zurku za najuzi krug prijatelja, cisto onako... trnovitim putem smo isli do srece... evo, nakon deset godina, uz hiljadu uspona i padova, volimo se kao prvog dana... imamo princezicu, drugo je na putu i jos troje u planu... :) i danas se stresem od njegovog pogleda,a tek dodira... vise nije ona faca sa ulice, sad je miran covek, najbolji tata i muz na svetu...

Divno... Ljubav ipak pobedjuje... :heart:
I kod nas je razlog bio taj sto sam ja bila tatina curica, razmazena, odlikasica, fensi cura :mrgreen:, "dobra prilika" sto bi rekla moja baka... :mrgreen: A on skroz opusten lik, sportista... :heart:
Ali smo ipak uspeli... :heart:
 
I tvoja je Vanda...Sve su vam priče divne...
Ja sam zaprosila njega-dugo smo se zabavljali, ali nikako da prelomimo, mada je i nama i svima bilo jasno da tako jaka i strasna ljubav mora trajati....
Ja sam bila bolesna i lekar mi je rekao da najverovatnije neću moći da imam dece i posle par meseci sam ostala u drugom stanju i rekla mu ili sad ili nikad...Sin nam je nedavno postao punoletan, a mi smo se sinoć ljubakali na pokretnim stepenicama u tržnom centru( al da nas niko ne vidi) kao nekad.
 
Kakva divna tema sa predivnim ljubavnim pričama...:heart:

Kod nas nije bilo tako ludo. Već smo živeli zajedno oko 9 meseci, ali smo se oboje užasavali braka i smaralo nas je večito pitanje o braku.
Bio je 30.januar, okitili smo jelku i divili joj se, a on me je onda zagrlio i počeo nešto da mrmlja, da zamuckuje, ništa ga nisam razumela, ali sam pomislila: "Jao, neće valjda..." :D
I kad je konačno izvadio kutijicu, meni je stala knedla u grlu i pomislila sam: "Šta ću sad? Ovo je svršen čin." :rumenko:

Pristala sam, a ipak nisam bila sigurna da li je to pametan odgovor.
Sada, 5 godina kasnije, znam da je to najbolja odluka koju sam u životu donela. :super:
 
Ајоој, бацисте ме у бедак! Ја мислила само у филмовима ваде прстење! :sad2:
Досдуше, и ја сам прстен добила слатко, вратио се са зимовања, извадио кутијицу и рекао:,,Пробај прстен, купио сам га у Прагу, види да ли ти одговара.'' Одговарао ми је! :heart:
 
Kakva divna tema sa predivnim ljubavnim pričama...:heart:

Kod nas nije bilo tako ludo. Već smo živeli zajedno oko 9 meseci, ali smo se oboje užasavali braka i smaralo nas je večito pitanje o braku.
Bio je 30.januar, okitili smo jelku i divili joj se, a on me je onda zagrlio i počeo nešto da mrmlja, da zamuckuje, ništa ga nisam razumela, ali sam pomislila: "Jao, neće valjda..." :D
I kad je konačno izvadio kutijicu, meni je stala knedla u grlu i pomislila sam: "Šta ću sad? Ovo je svršen čin." :rumenko:

Pristala sam, a ipak nisam bila sigurna da li je to pametan odgovor.
Sada, 5 godina kasnije, znam da je to najbolja odluka koju sam u životu donela. :super:

Jos jedna divna ljubavna prica... :heart:
 
Ајоој, бацисте ме у бедак! Ја мислила само у филмовима ваде прстење! :sad2:
Досдуше, и ја сам прстен добила слатко, вратио се са зимовања, извадио кутијицу и рекао:,,Пробај прстен, купио сам га у Прагу, види да ли ти одговара.'' Одговарао ми је! :heart:

Pazi ti njega, kako je to odradio sa stilom... :D :heart:
 
На једној другој теми сам писала целу причу.
Вече пред свадбу раскинемо. ја уплакана дођем кући. Пар минута касније звони телефон. Он каже:,, Хоћу да сутра будеш лепа и весела као и увек, а кад се гости разиђу, видећемо шта ћемо.'' :zcepanje:
Гости су се разишли пре 19 ипо година, а ми још нисмо решили шта ћемо...(Од онда се нисмо посвађали ниједном, до пре неки дан, и то је трајало пар минута)
 
Ајоој, бацисте ме у бедак! Ја мислила само у филмовима ваде прстење! :sad2:
Досдуше, и ја сам прстен добила слатко, вратио се са зимовања, извадио кутијицу и рекао:,,Пробај прстен, купио сам га у Прагу, види да ли ти одговара.'' Одговарао ми је! :heart:

Pametan je on,morao je da ti odgovara jer nema zamene...ko ce ici cak u Prag.
 
E Wanda, ti jesi riba ipo, ali i muž ti je opasan frajer. :)
Kod njega nema labavo, čovek sve rešava brzopotezno.

Хаха, он јесте фрајер ипо, ако ништа друго, оно због килограма које има! :)
Ма, скроз је занимљив типус, ладан као шприцер, и уме са мном да изађе на крај... :heart:
 

Back
Top