POMOZITE MI !!!

I

Irena22

Gost
Pokusavam da povezem nokiu 6600 sa pc-jem i ne ide nikako! Instalirala sam pc suite sa diska,aktivirala infracrveni port koji prikacen za usb port i zatim infrared na telefonu ali nista se ne desava! Da li bi neko bio ljubazan da mi opise osnovne korake i trikove za ovo povezivanje.
I jos jedna stvar-skinula sam neke programe preko gprs u formatu .sis ali nista se ne desava.Kako se aktiviraju ovakvi programi?
Hvala unapred.
 
Irena22:
Pokusavam da povezem nokiu 6600 sa pc-jem i ne ide nikako! Instalirala sam pc suite sa diska,aktivirala infracrveni port koji prikacen za usb port i zatim infrared na telefonu ali nista se ne desava! Da li bi neko bio ljubazan da mi opise osnovne korake i trikove za ovo povezivanje.
I jos jedna stvar-skinula sam neke programe preko gprs u formatu .sis ali nista se ne desava.Kako se aktiviraju ovakvi programi?
Hvala unapred.
Imao sam slicnih problema sa povezivanjem racunara i mobilnog telefona putem IC veze,u pitanju je bio SAMSUNG E 700.Pokusaj da smanjis brzinu prenosa IC porta,jer mobilni telefona podatke prebacuje mnogo manjom brzinom.Podesi da IC port prebacuje podatke najmanjom mogucom brzinom i nadam se da ce ti uspeti,meni jeste.Srecno!
 
bane_BG:
Kupi SonyEricsson T-630 i povezi se preko bluetooth-a (koji tvoja nokia nema)...sve funkcionise besprekorno!!!
Hajde ne lupaj vise sa tvojim T630 i BT prvo se informisi malo, obrazuj se pa deli savete. Nema BT u njenoj 6600 , izvadili su ga i stavili u tvoj telefon i samo ti imas BT :shock:
 
Irena22:
Pokusavam da povezem nokiu 6600 sa pc-jem i ne ide nikako! Instalirala sam pc suite sa diska,aktivirala infracrveni port koji prikacen za usb port i zatim infrared na telefonu ali nista se ne desava! Da li bi neko bio ljubazan da mi opise osnovne korake i trikove za ovo povezivanje.
I jos jedna stvar-skinula sam neke programe preko gprs u formatu .sis ali nista se ne desava.Kako se aktiviraju ovakvi programi?
Hvala unapred.
:wink: :wink: svrati do korisnickog servisa 064 i potrazi inastalaciju modema uz pomoc istalacionog diska,koristeci data kabl,infrarad ili bluetooth.cao
 
Ako dosad nisi uspela da se povezes,javi se na moj mail pa cu ti dati detalje,ja takodje koristim 6600 i uveliko surfujem po netu evo i sada!!!Komplikovano je za objasniti na brzaka,u Mobtelu ti takodje nemogu pomoci i nemoj da smanjujes protok i-reda!!!
Protok fenomenalan,po ceo dan sam dzaba na netu...Bez problema skidas i saljes fajlove itd,Ali u svakom slucaju je bolja opcija Bluetoot koji ti takodje IMAS!!! iz prostog razloga sto ako ti zvoni tel mozes normalno da razgovaras a ne da balansiras nad njim posto nesme da se pomera kad je kraj infra...Javi se pa da pomognem.
 

Back
Top