Prva?

Регистровала га је моја другарица, јер ја 2006 нисам имао интернет! Ник Сава је био заузет, а она је додала Бон Џови јер сам у то време растурао његове песме, певао и јео говна и тако... :whistling:

jao strava,jel imas neki video na youtube-u?
 
Ево, певам од Пинк Флојда, да не бисмо сјебали тему:

There is no pain you are receding
A distant ships smoke on the horizon
You are only coming through in waves
Your lips move, but I can't hear what you're saying--
When I was a child, I had a fever
My hands felt just like two ballons
Now I've got that fever once again,
I can not explain, you would not understand
This is not how I am
I........... have become comfortably numb
 
strava si savo,sigurno si magnet za shapchanke

:rtfm:
Ма пусти то, бро, ја сам ку*ац за шапчанке! Сувише су то фина и добра деца за мене, а и поприлично су уображене! Искрено, нисам магнет за шапчанке! Оне воле много глупље и богатије у мат.смислу, мушкарце!
 
Ма не... осветници су изгубљени, а ја још увек верујем да још увек нисам ни пронађен! Али, што се тиче Шапчанки, заиста су уображене... нема потребе да лажем! Мада, што се тиче зеза и зајебанције, такве су царице, али што се тиче озбиљнијег чега, е ту су катастрофа. Додуше, не све, наравно, али барем оне које ја познајем! ;)
 
А што, ниси ваљда ти ругоба, па да неће нико други да се ложи на тебе? Па када се неки клинац наложи, теби све симпатично! Не капирам зашто ти је то симпатично?

Nisam rugoba, daleko od toga. Jako sam lepa i zgodna, a simpaticno mi je kako je smotan i kako se lozi na mene, a ja imam decka. Inace, na mene se lozi jos tipova, ali imam decka.
 
И гдје је ту уживанје? :roll:

Како где је?
Ма ти си женско, нећу ни да покушавам да ти објасним, када жене то не могу да схвате!

Али можда је то уживање у чистој освети и томе да док их ту*ам, могу да их и гледам како се грче и увијају у страсти и екстази. А док су ме одбијале, могао сам само да маштам о томе! Можда је још веће уживање када ме после секса питају: "Јесмо ли ми сада у вези!?" И када им кажем: Не, ти си мене, девојчице одбила, још онда, када си исмевала моја најискренија осећања, када си ме вређала, називала ме клинцом, балавцем и сл.

И не, нисам ја онај зли тип мушкарца, ја заиста умем да волим и поштујем ону која мене исто тако воли и поштује, а када ме вређа- тада се светим! :evil:
 
Da, bila bih prva nekom nevinom dečačiću.
Prvi put kada sam izgubila nevinost, radila sam to sa veoma iskusnim muškarcem i tako bi trebale sve devojke koje su nevine- da izgube nevinost samo sa iskusnim i starijim muškarcima.

netacno, moj prvi je bio godinu dana mladji od mene, i neiskusan , ali vrlo talentovan, pa smo se super provodili..tako ...improvizuci ...:manikir:
 
Jedan decko je zaljubljen u mene. Tako je neki klinac, mozda stariji od mene godinu, dve dana. Svidja mi se, ne svidja mi se?! Naravno da mi se ne svidja. Ja nemam dilema oko toga ko sam i sta sam i sta zelim. Imam mog decka i on mi je najdivniji na svetu. Ipak, taj mali se mnogo vrzma oko mene. Stalno nam se susrecu pogledi, kada vodim pudlice u setnju. On ima neki zbun oker, crne boje, koji skakuce za njim, a on ga drzi na povocu. Kada ga pogledam sav se zacrveni. Jednom sam posla u njegovom pravcu, ali on se pogubio i povukao svoj zbun sa sobom i vrlo brzo otperjao negde. Vidim da mu se ja jako svidjam. Kao sto znate, ja nista ne prepustam slucaju, pa tako ni tog malog. Pitam ja komsinicu, ko je on i sta je. Nahvali ti njega komsinica, kako je vredna, ide na fakultet, bla, bla, dobar mami svojoj. Zblizim se ja i sa mamom. Tada saznam od mame da nije imao devojku. I pomislim: "Jao, jadnicak, kako je sladak, zaljubio se u mene, jer zeli da ima sa mnom vecnu ljubav". Ipak, ja imam decka, a on moze da se pali na mene do sutra. Ni ovaj moj decko nije nesto mnogo iskusan, osim sto je bio oko 20 godina u braku, ali mu je i ta zena prva, mada je on njoj mazao neke price, u koje ni ona nije poverovala. Bilo ga blam bez veze. Ja nemam nista protiv, ako je muskarac nevin, ali mi je ovaj mali smesan kao tri crtana filma.
Da li biste vi bile nekom "prva"?
A za muskarce, posto ni oni rado bili "prvi", kakva je bila vasa "prva"?

a sto to biste? buduce vreme...cemu? :lol:
 

Back
Top