kakve veze ima?!

tijana.n

Zainteresovan član
Poruka
116
dakle... moja poznanica (nekada dobra drugarica) se sokirala kada je cula da volim sex i da ga upraznjavam u (po njenom misljenju) "prevelikim" kolicinama... jer ona je ipak vise od god dana u vezi sa deckom a nikad nije osecala potrebu da imaju sex vise od 1 dnevno... tako je ona odlucila (iz xy razloga) da proveri da li ce ZAVOLETI SEX s deckom ako ga cesce ima, posto njen dragi nije razumeo njenu preteranu zelju za sexom ona je objasnila (otprilike ovako) "tijana ima sex sa svojim dragim vise puta (5-6) dnevno, pa me zanima da li je sex zato bolji i da li zato vise uziva u njemu", na sta je on bio u fazonu "ma ona je zavisna od sexa, obicna ninfomanka"?!?!?!?!?!?!?!? msm boli me ...... sta ko misli, medjutim oni su (na meni sasvim nepoznat nacin) dosli do te teme (moje sex-ualne zavisnosti?!?!?!?!?!) sa novim deckom moje drugarice...
pa mene zanima... da li mozda vi imate ideju.. pod br 1 koji je njoj bio qr.ac da se "takmici" u sexu i da dodje do neke brojke, ako ona uopste ne voli sex, i pod br 2 sta imaju kome da pricaju o tome sa nekim i da analiziraju moju zavisnost (dolazeci do teme da li je to normalno zdravo ili ne)... :dontunderstand: :dontunderstand: :dontunderstand:
 
Tuzno je to sto je ona pocela cesce da spava sa deckom, ne iz razloga sto zeli, vec iz razloga da se uopredi sa tobom. Neko ima manji, neko veci seksualni apetit, to je privatna i intimna stvar dvoje ljudi, a ne tema debate ljudi koji nisu ispunjeni i zadovoljni svojim igrama u krevetu.
 
Tuzno je to sto je ona pocela cesce da spava sa deckom, ne iz razloga sto zeli, vec iz razloga da se uopredi sa tobom. Neko ima manji, neko veci seksualni apetit, to je privatna i intimna stvar dvoje ljudi, a ne tema debate ljudi koji nisu ispunjeni i zadovoljni svojim igrama u krevetu.

apsolutno se slazem sa tobom... msm meni je to sasvim nenormalno (njihova debata)... zato sam i otvorila temu... da vidim da li neko razume zasto bi ikome tako nesto bilo tema :dontunderstand:
 
Девојка је несрећна. Пробала је секс и сад се пита да ли је то све... :(
И чему толика бука ни око чега. А онда се пита да ли је до ње...
И пита се да се можда људи не фолирају...
А не зна коме да се обрати за савет.
НЕ зна како да сазна.
Обраћа се дечку. Он је збуњен... Шта јој је одједном, а била је тако фина девојка, неискварена... Да није... :eek: Хух... Тражи објашњење.
Она му невешто даје једно. Глупо и смешно. Наводи тебе. Не зна шта би му рекла а да га не повреди, јер он очигледно нема појма да она не ужива... Запетљала се у глупу причу. Он не види позадину тога, а зна само једно: он и даље жели ону фину девојку... Мислим, одма се види да је невешта и да није *****. А њему је то најбтније. Тренутно...

Е јесам исконструисала, свака ми част. :lol:
 
dakle... moja poznanica (nekada dobra drugarica) se sokirala kada je cula da volim sex i da ga upraznjavam u (po njenom misljenju) "prevelikim" kolicinama... jer ona je ipak vise od god dana u vezi sa deckom a nikad nije osecala potrebu da imaju sex vise od 1 dnevno... tako je ona odlucila (iz xy razloga) da proveri da li ce ZAVOLETI SEX s deckom ako ga cesce ima, posto njen dragi nije razumeo njenu preteranu zelju za sexom ona je objasnila (otprilike ovako) "tijana ima sex sa svojim dragim vise puta (5-6) dnevno, pa me zanima da li je sex zato bolji i da li zato vise uziva u njemu", na sta je on bio u fazonu "ma ona je zavisna od sexa, obicna ninfomanka"?!?!?!?!?!?!?!? msm boli me ...... sta ko misli, medjutim oni su (na meni sasvim nepoznat nacin) dosli do te teme (moje sex-ualne zavisnosti?!?!?!?!?!) sa novim deckom moje drugarice...
pa mene zanima... da li mozda vi imate ideju.. pod br 1 koji je njoj bio qr.ac da se "takmici" u sexu i da dodje do neke brojke, ako ona uopste ne voli sex, i pod br 2 sta imaju kome da pricaju o tome sa nekim i da analiziraju moju zavisnost (dolazeci do teme da li je to normalno zdravo ili ne)... :dontunderstand: :dontunderstand: :dontunderstand:

Kasnije cu da odgovorim, da iscitam.
 
dakle... moja poznanica (nekada dobra drugarica) se sokirala kada je cula da volim sex i da ga upraznjavam u (po njenom misljenju) "prevelikim" kolicinama... jer ona je ipak vise od god dana u vezi sa deckom a nikad nije osecala potrebu da imaju sex vise od 1 dnevno... tako je ona odlucila (iz xy razloga) da proveri da li ce ZAVOLETI SEX s deckom ako ga cesce ima, posto njen dragi nije razumeo njenu preteranu zelju za sexom ona je objasnila (otprilike ovako) "tijana ima sex sa svojim dragim vise puta (5-6) dnevno, pa me zanima da li je sex zato bolji i da li zato vise uziva u njemu", na sta je on bio u fazonu "ma ona je zavisna od sexa, obicna ninfomanka"?!?!?!?!?!?!?!? msm boli me ...... sta ko misli, medjutim oni su (na meni sasvim nepoznat nacin) dosli do te teme (moje sex-ualne zavisnosti?!?!?!?!?!) sa novim deckom moje drugarice...
pa mene zanima... da li mozda vi imate ideju.. pod br 1 koji je njoj bio qr.ac da se "takmici" u sexu i da dodje do neke brojke, ako ona uopste ne voli sex, i pod br 2 sta imaju kome da pricaju o tome sa nekim i da analiziraju moju zavisnost (dolazeci do teme da li je to normalno zdravo ili ne)... :dontunderstand: :dontunderstand: :dontunderstand:

.....mi se to kao malo hvaluckamo ..........................:per::per:
 
Queen, ima nesto i u tome sto si ti napisala.
Ali zasto bi imidz jedne fine devojke pokvarilo to sto uziva u seksu sa svojim deckom i ne moze da ga se zasiti?!
Mislim da je velika uvreda za decka (verovatno se ponadao da se ona jos vise napalila na njega, pa zato imaju akciju medju carsavima cesce) da mu tek tako kaze da zeli cesce odnose da bi ispitala seksualni ritam svoje drugarice.
Svakome od nas prijaju i odgovaraju razlicite stvari-ljudi, poljupci, dodiri... Neko moze jednom, neko vise puta... Neko zeli jednom, neko vise puta... To nas cini drugacijima ali ne i cudnima.
Jos samo da joj je trazila krv na laboratorijsku analizu...
 
.....mi se to kao malo hvaluckamo ..........................:per::per:

ne znam zasto sam ocekivala da ovako nesto neko prokomentarise, ali ne ne hvaluckamo se, to smatram normalnim..... i apsolutno ne znam sta bih postigla "hvaluckanjem"

pazi da te sad ne startuje njen decko;)

a msm da sam jasno stavila do znanja da njen decko misli da sam NENORMALNA, i da mu se nikako nije svidelo ni sto ga je ona ""napadala"
 
Poslednja izmena:
......stizu laskave porukice ,tipa '...gde si machko nezajazljiva"........"......tigrice iskoristi me i baci ,ali vishe puta "........."........oduvek sam znao da se dobro torbash (naravno sinnke) " ....................i tako to ,pa se samopouzdanje dize i dize..............
 

Back
Top