Đorđe Balašević se odrekao Demokrata i ostalih iz DOSa

Parkeriss

Aktivan član
Poruka
1.197
Kao sto svi znamo Djole Balasevic je svojim antirezimskim pesmama i protestima dao veliki doprinos rusenju Milosevicevog rezima. Sada se odrekao svojih drugova iz opozicije, javno i tome je posvetio pesmu, a ja se takodje slazem sa tom pesmom, kako su nas prevarili opozicionari a ja sam takodje nekada bio za njih:

"Imo bi ja sto god kasti i na racun ove vlasti

Briga mene za postene sto zastrane

dele zemlju i drumove na zaove i kumove

da su mi pajtashi stari ordinarni shibicari

 
Kao sto svi znamo Djole Balasevic je svojim antirezimskim pesmama i protestima dao veliki doprinos rusenju Milosevicevog rezima. Sada se odrekao svojih drugova iz opozicije, javno i tome je posvetio pesmu, a ja se takodje slazem sa tom pesmom, kako su nas prevarili opozicionari a ja sam takodje nekada bio za njih:

"Imo bi ja sto god kasti i na racun ove vlasti

Briga mene za postene sto zastrane

dele zemlju i drumove na zaove i kumove

da su mi pajtashi stari ordinarni shibicari


Е, тек сад сам убеђен
да је све отишло по кђаволу.:per:
 
Znaci da kalcijum utice....*pa jos sumeci*......toliko godina da se *kicma formira* i da razdvoji ono sto je prirodno odvojeno..............mada Dj.B. je samo poslovan , kantautor kako vetar duva............ova zadnja recenica me potseti na Misu Kovaca i pesmu:
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
Ja sam dalmatino sred srca i duse
Nisam ja od onih kako vitar puse..........................
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
PS
Ponestalo love..nesto jeste pa Dj.B. prevrce curak.......a ide mu.......ono bas........ne jedi se............
 
Djole je politicka kurvetina. Uvek bio.

Ђоле је занесењак. Певао је нпр. за Тита, из својих занесењачких разлога, не због интереса.

Оваква песма Ђолетова против власти (кад је Слоба био) је могла да се чује на НЕКОЈ ТЕЛЕВИЗИЈИ или РАДИО СТАНИЦИ. А сада НИ НА ЈЕДНОЈ телевизији песму против садашње власти не можемо да је чујемо.

Песма је сјајна 3 пута сам слушала, то Ђоле кућо стара :maramica::super:

РАЗБУЦАЈ ИХ :mrgreen::mafijas::maramica:
 
Kao sto svi znamo Djole Balasevic je svojim antirezimskim pesmama i protestima dao veliki doprinos rusenju Milosevicevog rezima. Sada se odrekao svojih drugova iz opozicije, javno i tome je posvetio pesmu, a ja se takodje slazem sa tom pesmom, kako su nas prevarili opozicionari a ja sam takodje nekada bio za njih:

"Imo bi ja sto god kasti i na racun ove vlasti

Briga mene za postene sto zastrane

dele zemlju i drumove na zaove i kumove

da su mi pajtashi stari ordinarni shibicari


:think:Pitanje je kome je upućena kritika u vidu pesme.
Ovu pesmu je snimio 2004-e,verovatno razočaran dešavanjima od pre i onima na koji način su tada napravili novu vlast
 

Back
Top