Odakle mu pare

ma da sad cemo od toga napraviti svetski porblem od dzipa..mada jeste...a sta cemo sa voznim parkovima politicara u Vladi Srbije Skupstini Srbije Pokrajinskom Izvrsnom vecu.....odakle im pare..ovde se zna cifra 26000 evra...a vozni parkovi nasih politicara se mere u milionima
a to se ne pitamo...a za njih znamo ...rasturaju nas ko beba zvecku i od nas uzimaju pare
a Crkve
uzimaju porez?, postotak od plate?, vi uplacujete a?
sta vas briga..od vas nisu uzeli a onaj ko im je dao verovatno je to dao dobrovoljno
a nasi politicaru kradu od nas....mislim uvidja li se razlika
 
j2006_292.jpg

ova slika je uz tekst. mislim ipak je crna boja bolja, manje se prlja

pahomije-x2.jpg
 
ma da sad cemo od toga napraviti svetski porblem od dzipa..mada jeste...a sta cemo sa voznim parkovima politicara u Vladi Srbije Skupstini Srbije Pokrajinskom Izvrsnom vecu.....odakle im pare..ovde se zna cifra 26000 evra...a vozni parkovi nasih politicara se mere u milionima
a to se ne pitamo...a za njih znamo ...rasturaju nas ko beba zvecku i od nas uzimaju pare
a Crkve
uzimaju porez?, postotak od plate?, vi uplacujete a?
sta vas briga..od vas nisu uzeli a onaj ko im je dao verovatno je to dao dobrovoljno
a nasi politicaru kradu od nas....mislim uvidja li se razlika

Tako je. LOCK!!!
 
ma da li su od tebe bre uzeli..sta te bre briga
niko od nas nije dao ni paru za ovo...a za vozni park da se ne ponavljam koga..bome dobre pare uzeli

pa nije ni ceda uzeo od nas pa se pricalo otome danima........
u svakom slucaju ipak je nemoralno u ovakoj krizi, kad ljudi nemaju za hranu da kupuje sebi dzip jedan vladika, pa kako god dosao do para
 
pa nije ni ceda uzeo od nas pa se pricalo otome danima........
u svakom slucaju ipak je nemoralno u ovakoj krizi, kad ljudi nemaju za hranu da kupuje sebi dzip jedan vladika, pa kako god dosao do para

pa nije....... dobijao je na konto svojih aktivnosti..a raspravljalo se o njemu jer nas njegovi politicki potezi direktno ugrozavaju
a SPC..sta ona tebi radi o glavi ili bilo kome od nas
Cedica kao politicar sa svojim pogresnim politickim odlukama moze da nas duboko zahebe
a sta moze SPC
da se naljuti jer ne dolazi u Crkvu...ma daj bre
pravite od muve magarca...nepotrebno..mada to raji treba
ajde da malo zahebavamo raju sa dzipom a mi cemo kupiti prekookenaski brod da imamo ono za vikend ture da se svrckamo
 
pa nije....... dobijao je na konto svojih aktivnosti..a raspravljalo se o njemu jer nas njegovi politicki potezi direktno ugrozavaju
a SPC..sta ona tebi radi o glavi ili bilo kome od nas
Cedica kao politicar sa svojim pogresnim politickim odlukama moze da nas duboko zahebe
a sta moze SPC
da se naljuti jer ne dolazi u Crkvu...ma daj bre
pravite od muve magarca...nepotrebno..mada to raji treba
ajde da malo zahebavamo raju sa dzipom a mi cemo kupiti prekookenaski brod da imamo ono za vikend ture da se svrckamo

gresis za crkvu........u stanju su i ratove da naprave.............
nije popovska uloga u ratu u SFRJ bas tako mala
 
gresis za crkvu........u stanju su i ratove da naprave.............
nije popovska uloga u ratu u SFRJ bas tako mala

ti onda ocito ne zna puno o Srpskoj pravoslavnoj crkvi...a bome ni o nasem pravom zivom SVECU Patrijarhu Pavlu.....prilicno gresis..pravoslavna crkva u svojoj istoroji nema lajt motiv agresivnost..moras malo vise citati o tome


ne poricem da je bilo istupa..ali to joj nije politika

ps
u pravu si neke crkve i neke religije pokazuju takvu agresivnost...to ne sporim
 
Poslednja izmena:

Back
Top