Избори-општина Приштина и Пећ

Свака част српским напредњацима, победили су у обе општине и полако израстају у најјачу политичку странку у Србији.
Но, не треба пуно славити јер СНС очекује заиста тежак посао јер се тамошње српско, неалбанско и албанско становништво лојално Србији суочава са веома тешким условима за живот а да не говорим о томе колико им је безбедност угрожена. Ипак, верујем да СНС има довољно добрих кадрова на Косову и Метохији да народу који живи доле учини живот бар мало лакшим.
Треба истаћи да је ова победа значајна из разлога што се показало да народ на КиМ верује СНС-у, како по питању решавања њихових свакодневних проблема, тако и по питању вођења одговорне националне политике према нашем Косову и Метохији.
 
Poslednja izmena:
Данас су одржани избори за одборнике Скупштине општине Пећ и СО Приштина.
Резултате можемо очекивати у току вечери...

:dontunderstand: kakvi su ovi izbori za SO Prishtina i Pech.gde che im biti sedishte i koja je funkcionalnost takve SO :think:
na izborima izaslo tako mali broj i koga oni predstavljaju i gde.:think:
moja uljica ima vishe biracha od ovih da kazhemo biracha za SO Prishtina i Pech.
 
Свака част српским напредњацима, победили су у обе општине и полако израстају у најјачу политичку странку у Србији.
Но, не треба пуно славити јер СНС очекује заиста тежак посао јер се тамошње српско, неалбанско и албанско становништво лојално Србији суочава са веома тешким условима за живот а да не говорим о томе колико им је безбедност угрожена. Ипак, верујем да СНС има довољно добрих кадрова на Косову и Метохији да народу који живи доле учини живот бар мало лакшим.
Треба истаћи да је ова победа значајна из разлога што се показало да народ на КиМ верује СНС-у, како по питању решавања њихових свакодневних проблема, тако и по питању вођења одговорне националне политике према нашем Косову и Метохији.

Јел си ти ове мудре напредњачке закључке извукао из чињенице да 65% људи није гласало? До те мере сте обесмислили било шта да је сада могуће победити на изборима са 500 гласова. Браво, српски напредњаци.
 
Свака част српским напредњацима, победили су у обе општине и полако израстају у најјачу политичку странку у Србији.
Но, не треба пуно славити јер СНС очекује заиста тежак посао јер се тамошње српско, неалбанско и албанско становништво лојално Србији суочава са веома тешким условима за живот а да не говорим о томе колико им је безбедност угрожена. Ипак, верујем да СНС има довољно добрих кадрова на Косову и Метохији да народу који живи доле учини живот бар мало лакшим.
Треба истаћи да је ова победа значајна из разлога што се показало да народ на КиМ верује СНС-у, како по питању решавања њихових свакодневних проблема, тако и по питању вођења одговорне националне политике према нашем Косову и Метохији.

e posle ovakvog posta prožetog snažim emocijama nepobedivosti i uspeha, preko skeptičnosti oko pomoći tim ljudima pa do nade da ima neko sposoban u toj pobedničkoj partiji
stvarno renesansna stranka
:worth::worth::hahaha:
 
Јел си ти ове мудре напредњачке закључке извукао из чињенице да 65% људи није гласало? До те мере сте обесмислили било шта да је сада могуће победити на изборима са 500 гласова. Браво, српски напредњаци.
Извини друже, не знам како ми је промакао податак о излазности.
Читаћу пажљивије следећи пут.
 
Свака част српским напредњацима, победили су у обе општине и полако израстају у најјачу политичку странку у Србији.
Но, не треба пуно славити јер СНС очекује заиста тежак посао јер се тамошње српско, неалбанско и албанско становништво лојално Србији суочава са веома тешким условима за живот а да не говорим о томе колико им је безбедност угрожена. Ипак, верујем да СНС има довољно добрих кадрова на Косову и Метохији да народу који живи доле учини живот бар мало лакшим.
Треба истаћи да је ова победа значајна из разлога што се показало да народ на КиМ верује СНС-у, како по питању решавања њихових свакодневних проблема, тако и по питању вођења одговорне националне политике према нашем Косову и Метохији.

:rotf::rotf::rotf:

Jos samo da se pojavi jataganacSNS da ugođaj bude kompletan...:hahaha::hahaha:
 
:rotf::rotf::rotf:

Jos samo da se pojavi jataganacSNS da ugođaj bude kompletan...:hahaha::hahaha:
Јавно сам се извинио кад сам видео да је излазност 35 %, не знам шта још више очекујете од мене, ако треба да се повучем са форума да не бих некога иритирао ( што ми заиста није намера ), ја ћу то и учинити.
Погреши човек,признајем да сам претерао, ваљда можете једном и мени да опростите.
 
И шта сад ???

Толика пропаганда, ентузијазам - ЏАБЕ ...

Опет нико са Томом неће ...
72cb3a1bd828292f21f6e1acccfd140e.gif
 
Јавно сам се извинио кад сам видео да је излазност 35 %, не знам шта још више очекујете од мене, ако треба да се повучем са форума да не бих некога иритирао ( што ми заиста није намера ), ја ћу то и учинити.
Погреши човек,признајем да сам претерао, ваљда можете једном и мени да опростите.

Gde mene nađe da citiras, svasta... :confused:

Opusti se, nema razloga da se bilo kome izvinjavas, samo uzivaj u pobedi. :super:
 
Ок је... него ја заиста нисам члан странке, нити сам био члан неког покрета, те стога моје политичко искуство је 0 . Будући да сам по природи идеалиста и да од свег срца желим да се неке ствари мењају некада реагујем исхитрено и понекад преувеличевам одређене ствари, све у свему, драго ми је да си ме схватио.
 
Извини друже, не знам како ми је промакао податак о излазности.
Читаћу пажљивије следећи пут.

Zasto (i KOME) se izvinjavas?
Koliko god da je izaslo, naprednjaci su dobili najvise.

"Kako javlja dopisnik RTS-a u Prištini izašlo je 35 procenata birača, a najviše glasova dobile su liste SNS 29 odsto i SPS-PUPS-JS i koalicije Vidovdan 22 odsto. Slede DS sa 18 odsto osvojenih glasova, SRS sa 15, grupa građana za Opstanak 11 i DSS 4 odsto."

To je samo POKAZATELJ da naprednjaci napreduju, da su PRVI!

Skoro duplo vise od radikala (samo jedan procenat fali) i to pokazuje ono sto sam govorila: Radikali su dobijali glasove na grbaci Nikolica i Vucica, i nisu bili svesni da su isterivanjem Nikolica i Vucica iz stranke, isterali sebe sa politicke scene Srbije.
 
Ок је... него ја заиста нисам члан странке, нити сам био члан неког покрета, те стога моје политичко искуство је 0 . Будући да сам по природи идеалиста и да од свег срца желим да се неке ствари мењају некада реагујем исхитрено и понекад преувеличевам одређене ствари, све у свему, драго ми је да си ме схватио.

Ma... sve se to lepo vidi po tekstu iznad tvog avatara...;)
 
Poslednja izmena:
Zasto (i KOME) se izvinjavas?
Koliko god da je izaslo, naprednjaci su dobili najvise.

"Kako javlja dopisnik RTS-a u Prištini izašlo je 35 procenata birača, a najviše glasova dobile su liste SNS 29 odsto i SPS-PUPS-JS i koalicije Vidovdan 22 odsto. Slede DS sa 18 odsto osvojenih glasova, SRS sa 15, grupa građana za Opstanak 11 i DSS 4 odsto."

To je samo POKAZATELJ da naprednjaci napreduju, da su PRVI!

Skoro duplo vise od radikala (samo jedan procenat fali) i to pokazuje ono sto sam govorila: Radikali su dobijali glasove na grbaci Nikolica i Vucica, i nisu bili svesni da su isterivanjem Nikolica i Vucica iz stranke, isterali sebe sa politicke scene Srbije.
Мало ми је лакше после твојих речи, хехе.:)
Све је то тачно, али мени је некако увек жао када СРС оствари слабији резултат. Ипак је то прва странка која ме је заинтересовала да пратим политику, странка која је још више ојачала патриотски осећај код мене него пре но што сам их подржавао.
Ипак и даље мислим и надам се да је национална и антирежимска и због свега тога ће ме увек радовати добар резултат СРС на изборима, ма колики присталица СНС-а био и ма како они говорили о СНС.
 
Ne verujem nikome!
Licno ni ja a ni vecina od vas ovde nema nikakve koristi ko god da pobedi. I opizcija i Vlast. Svi su jedni te isti. Tako da niko ovde od naprednjaka nece imati koristi.
Zar niste znali da se Tadic i Nikolic dopisuju sms i rade za Srbiju vise nego iko ovde prisutan. Zajedno smo jaci :))))

Treba nam novi moto evropa kod nas mi u evropu!
Ја искрено мислим и верујем да СНС неће ићи са ДС на националном нивоу али овде ти јавно кажем да у том случају не бих био присталица таквог савеза и да не бих хвалио тако нешто.
Стојим иза својих речи...
 

Back
Top