Predsednik Krstarice-Izbori 2009.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Grunf1942

Domaćin
Poruka
3.333
Izbori za predsednika Krstarice 2009.


Izborni dan-4.Novembar 2009.

*Debate:
-27.Septembar 2009 Prva predsednička debata
-2.Oktobar 2009 Prva potpredsednička debata
-7.Oktobar 2009 Druga predsednička debata
-16.Oktobar 2009 Treća predsednička debata

Pravila su slična kao u USA izborima:

-Dakle,prvo formirajte stranke i zajedno izaberite kandidate,nadam se da će moderatori dozvoliti malo fikcije.Ovde ćemo zajedno raspravljati o politici-imaćete unutar partijskih tema ankete,gde će članovi partije moći da biraju svog kandidata,da bi smo bili sigurni da je član partije glasač,napravićemo vrstu ankete gde će moći da se vidi ko je glasao.

Na debatama,ja postavljam pitanja.

Potpredsednika sami birate.

Na kraju,na izborni dan,ja pravim temu,čija anketa se završava 7.Novembra i tada dobijamo predsednika.

Inauguracija našeg predsednika održaće se 2.Decembra 2009.

Na kraju mogu da ostanu samo 2 kandidata.

Verujte mi da će ovo biti odlično!

Kako bi smo izabrali završne 2 partije imaćemo predizborne izbore(pre-election poll),gde će dve stranke sa najviše glasova proći u finale.
 
evo ja cu......."komunisticka izdajnicka partija "forza inagadadavida"......:super:

svi zainteresovani da priloze po 100 jura, za partijsku knjizicu......

program partije......da se ja obogatim, i da se uobrazim............:rtfm:

Pročitaj pravila,dečko.Prvo se napravi tema,zatim svoja lična reklama da te stranka izabere za zvaničnog kandidata.Dosta se postova nabacuje,zato ajd na posao!
 
Osnuj stranku,npr."Nacionalistička partija Krste",tu moraš upisti sebe kao člana i osnivača,napraviti predizborne plakate,reklame...Budi kreativan!:cool:
Шојићу, твоја је странка здравог разума, али изгледа да је доживела јевропске ''реформе''.:per:... мораће да замени здраво за јевропски:bye:

П.С. Немој се љутиш, узи мало прасеће или јагњеће, Ђоле... узми узми...

куку Ђоле да није холестерол?


Премотај на 7:35
 
Шојићу, твоја је странка здравог разума, али изгледа да је доживела јевропске ''реформе''.:per:... мораће да замени здраво за јевропски:bye:

П.С. Немој се љутиш, узи мало прасеће или јагњеће, Ђоле... узми узми...

куку Ђоле да није холестерол?


Премотај на 7:35

Aj da ne spamujemo,ovo si mogo i preko P.M.

Ajd,sad da se prave partije,plakati,reklame...Ja nemam pravo kandidovanja pošto vodim sve 4 debate i organizujem izbore...Sledeći izbori su 2011...Počinju 31.Jula,a završavaju se na izborni dan,4.Novembra,kao i ovi.

Svaki vladar ima pravo na dva mandata,tj.ukupno 4 godine.

Ako vaš Tihi pobedi 4.Novembra on će moći da ide za re-election 2011.i ako pobedi 4.Novembra 2011.ide za drugi mandat,koji se završava 2.Decembra 2013.na inauguraciji 2.predsednika(pošto je isti predsednik vodio prva dva mandata).

Uskoro ću da izmislim zakletvu.
 
Imam predlog za partiju: ''Svi za Krstaricu, Krstarica za sve''

Ocekujem podrsku svih koji su za jednakost svih forumasa bez obzira na naciju, vjeru, rasu itd.

Napravite temu i NEMOJTE VIŠE DA SPAMUJETE NA GLAVNOJ TEMI ZA VESTI JASNO!!!

OVDE ĆETE DA DOBIJETE STATISTIKE JAVNOG MNJENJA,KOJE ĆE KOMISIJA PROUČAVATI PREKO PM-A I OSTALIH ANKETA!!!

PRAVITE TEME I ĆUTITE!!!

SMIŠLJAJTE SLOGANE,ZASTAVE...!!!!!
 
evo ja cu......."komunisticka izdajnicka partija "forza inagadadavida"......:super:

svi zainteresovani da priloze po 100 jura, za partijsku knjizicu......

program partije......da se ja obogatim, i da se uobrazim............:rtfm:

:hahaha::hahaha:

Podsjeti me na lokalne izbore kod nas.

"Vama će biti isto, a meni bolje", moto je predizborne kampanje neovisnog kandidata za načelnika Općine Proložac Joška Kraljevića - Rise koji za svaki slučaj ima i rezervni moto: "Sve meni, vama ništa".

:hahaha::hahaha:
 
Napravite temu i NEMOJTE VIŠE DA SPAMUJETE NA GLAVNOJ TEMI ZA VESTI JASNO!!!

OVDE ĆETE DA DOBIJETE STATISTIKE JAVNOG MNJENJA,KOJE ĆE KOMISIJA PROUČAVATI PREKO PM-A I OSTALIH ANKETA!!!

PRAVITE TEME I ĆUTITE!!!

SMIŠLJAJTE SLOGANE,ZASTAVE...!!!!!
Ето видиш Ђоле како се лако узбуђаваш, то је зато што си гладан(моћи изгледа).

Јел мењате здрав разум за европски?
 
:hahaha::hahaha:

Podsjeti me na lokalne izbore kod nas.

"Vama će biti isto, a meni bolje", moto je predizborne kampanje neovisnog kandidata za načelnika Općine Proložac Joška Kraljevića - Rise koji za svaki slučaj ima i rezervni moto: "Sve meni, vama ništa".

:hahaha::hahaha:

Aj da prestanemo da spamujemo to pričajte na temi:"------------------ party headquarters",ili kako ćete već da je nazovete.Tamo je spam legalan.
 
Ne mogu da verujem da je IPH ovde:roll:
U moju stranku neces moci :besna:

Tvoja stranka ne postoji dok je ne napraviš.

Ljudi,počeću da diskvalifikujem sa izbora i da prijavljujem poruke ako ne prestanete da spamujete na glavnoj temi.

Ovo je tema za vesti i pitanja u vezi izbora,ako neko nešto ne razume.Svaka vrsta spamovanja,trolovanja i provokacije biće odmah prijavljena i autor će biti sankcionisan.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top