Ubio sam Đinđića, ubiću i ...

inagadadavida

Poznat
Poruka
9.864
Vučinić se u pismu upućenom banjalučkom „Glasu srpske“ i nedeljniku „Vreme“ hvali da je doprineo ubistvu Zorana Đinđića...
On navodi da će, kako sam tvrdi, kako je ubio Đinđića, tako ubiti i Miloša Vasića i Žarka Koraća. Vasić je u izjavi za B92 rekao da je nadležne organe obavestio o dobijenim pismima, ali da ne shvata ozbiljno ništa što Siniša Vučinić uradi ili kaže.



Sinisa idiot Vucinic je samoproklamovani cetnicki vojvoda, patriota do koske, prototip srpskog junacine i cetnika...............

da li je , neki nepisani ili mozda zapisani uslov da neko dobije titulu cetnickog vojvode, da bude ozbiljno mentalno bolestan i poremecen???

Naime, od svih pacijenata koji se kite tom titulom, svi do jednoga su prava poslastica za zaposlene u Lazi Lazarevicu.........kapiram da su im i pristalice na tom nivou metasataze.......:think:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Vučinić se u pismu upućenom banjalučkom „Glasu srpske“ i nedeljniku „Vreme“ hvali da je doprineo ubistvu Zorana Đinđića...
On navodi da će, kako sam tvrdi, kako je ubio Đinđića, tako ubiti i Miloša Vasića i Žarka Koraća. Vasić je u izjavi za B92 rekao da je nadležne organe obavestio o dobijenim pismima, ali da ne shvata ozbiljno ništa što Siniša Vučinić uradi ili kaže.



Sinisa fckn idiot Vucinic je samoproklamovani cetnicki vojvoda, patriota do koske, prototip srpskog junacine i cetnika...............

da li je , neki nepisani ili mozda zapisani uslov da neko dobije titulu cetnickog vojvode, da bude ozbiljno mentalno bolestan i poremecen???

Naime, od svih pacijenata koji se kite tom titulom, svi do jednoga su prava poslastica za zaposlene u Lazi Lazarevicu.........kapiram da su im i pristalice na tom nivou metasataze.......:think:

Циркузант ...
Подсећа ме на неког ...
Реторика им је некако слична ...

:think::think::think:

Сетићу се већ ...

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 
Pa, s obzirom ko te titule daje, i nije cudo. Inace, ja ne znam da je neki neocetnicki vojvoda ikada omirisao barut...


Četnički vojvoda Slavko Aleksić. ''Aleksić je poznat po tome što je kao komandant Novosarajevskog četničkog odreda veći dio rata proveo držeći položaje Vojske Republike Srpske na području sarajevskih naselja i ratišta Grbavica, Vraca, Trebević, Zlatište i Jevrejsko groblje.''
 
Četnički vojvoda Slavko Aleksić. ''Aleksić je poznat po tome što je kao komandant Novosarajevskog četničkog odreda veći dio rata proveo držeći položaje Vojske Republike Srpske na području sarajevskih naselja i ratišta Grbavica, Vraca, Trebević, Zlatište i Jevrejsko groblje.''

a kako je taj, Vojvoda Slavko postao Vojvoda???

tako sto je polozio ispit za vojvodu, ili se to stice nasledno.......genetskom greskom???:roll:
 
Vučinić se u pismu upućenom banjalučkom „Glasu srpske“ i nedeljniku „Vreme“ hvali da je doprineo ubistvu Zorana Đinđića...
On navodi da će, kako sam tvrdi, kako je ubio Đinđića, tako ubiti i Miloša Vasića i Žarka Koraća. Vasić je u izjavi za B92 rekao da je nadležne organe obavestio o dobijenim pismima, ali da ne shvata ozbiljno ništa što Siniša Vučinić uradi ili kaže.



Sinisa fckn idiot Vucinic je samoproklamovani cetnicki vojvoda, patriota do koske, prototip srpskog junacine i cetnika...............

da li je , neki nepisani ili mozda zapisani uslov da neko dobije titulu cetnickog vojvode, da bude ozbiljno mentalno bolestan i poremecen???

Naime, od svih pacijenata koji se kite tom titulom, svi do jednoga su prava poslastica za zaposlene u Lazi Lazarevicu.........kapiram da su im i pristalice na tom nivou metasataze.......:think:

Kakav crni četnički vojvoda???

Radi se o klasičnom psihičkom slučaju... Pa taj Siniša je poslednji branio Slobu...

Prošao je sve političke faze, u ultra varijanti...
 
Poslednja izmena:
Vučinić se u pismu upućenom banjalučkom „Glasu srpske“ i nedeljniku „Vreme“ hvali da je doprineo ubistvu Zorana Đinđića...
On navodi da će, kako sam tvrdi, kako je ubio Đinđića, tako ubiti i Miloša Vasića i Žarka Koraća. Vasić je u izjavi za B92 rekao da je nadležne organe obavestio o dobijenim pismima, ali da ne shvata ozbiljno ništa što Siniša Vučinić uradi ili kaže.



Sinisa fckn idiot Vucinic je samoproklamovani cetnicki vojvoda, patriota do koske, prototip srpskog junacine i cetnika...............

da li je , neki nepisani ili mozda zapisani uslov da neko dobije titulu cetnickog vojvode, da bude ozbiljno mentalno bolestan i poremecen???

Naime, od svih pacijenata koji se kite tom titulom, svi do jednoga su prava poslastica za zaposlene u Lazi Lazarevicu.........kapiram da su im i pristalice na tom nivou metasataze.......:think:

Банда црвена, дилетанти, аматери и глупаци. Па како мислите да вам прође комуњарски смрад и олош "хер" Вучинић, црногорска комуњара. Опет и опет и опет покушавате ДА ОБЛАТИТЕ СРПСКИ ЧЕТНИЧКИ ПОКРЕТ - али опет ћете и опет и опет ДА ИСПУШИТЕ као и до сада.

Једино што је тачно и непобитно то је да је у питању олош из СКЈ који је напрасно почео да изиграва српског четничког војводу и то баш у Републици Српској не би ли тако по 1,000 000 пут банда црвена и тајне службе покушале да облате часне Србе, хероје и патриоте.

Искрено се надам да ће се у Р Српској наћи неки частан Србин који ће да га "среди" за сва времена.:rtfm:
 
ladno...........samo odes po potvrdu u Lazu da si dileja.....okacis kokardu, izvadis dva tri zuba......ne kupas se mesec dana........nazderes se rakije i prasetine, pa prdis i podrigujes............i vec si dobar deo puta ka cetnickom vojvodi prevalio:hahaha:

l0l, ali hotju da me woli narod, pa kao
Cetnicki Wojwoda Sweti dr. prof akademik Bratislaw Dinitj :super:. uzwratja udaratz ustashama ili tako nesxto xD
 
Ja samo pitam , kako su ti ljudi postali vojvode??......ima li neka skola, kurs, tecaj........ko daje te titule??.......baba, mama, ortaci???

Не сИкирај се - није то наследно као код вас "пролетера" из банде црвене - ено Туђманов син је умислио да треба да наследи "престо", овде се мува она
будалчина Јошка Броз... - то је код вас.

Код нас Срба у СЧП - титулу војводе ДОДЕЉУЈЕ ВОЈВОДА (углавном они из 2.св.рата) а затим сваки војвода такође може према интерним правилима да неком другом додели такву титулу.
 

Back
Top