Trazim jednog decka

Poruka
16.002
Vratila sam se sa djoginga. Istusirala sam se i jos pod utiskom, novog dogadjaja. Iako sam malo jos u nekim dilemama oko mog novog decka, odn. kako se upoznajemo, saznajem neke cudne stvari o njemu, ali to za sada jos nije tema. Ranije sam otvorila temu "Brzopotezno muvanje". Jutros, dok sam djogirala videla sam jednog slatkog decka u braon majici i bez pantalonama. Vozi neki polovan beli Reno. Posto imam decka, nisam mislila da se smuvam sa njim, ali kako da ga pronadjem, da se moja drugarica smuva sa njim?
 
Sutra u isto vreme na istom mestu gde ste jutros dzogirali, napravish mu zasedu, i reshila si problem. ;)



Odgovor je iz licnog iskustva, jer sam jutros upoznao 2 super devojcice na dzogingu, pa sutra planiramo da nastavimo druzenje... ;)
 
E divno :D OndaK krenesh u smeru u kom se on odvezao, i od svake banke, prodavnice, trafike... cije sigurnosne kamere gledaju na ulicu trazish snimak, na kome identifikujesh famoznog belog renoa, zumirash registraciju, a evo, ja se nudim da putem svojih rodjackih kanala proverim na cije ime glasi pomenuti automobil. :cool:
 
E divno :D OndaK krenesh u smeru u kom se on odvezao, i od svake banke, prodavnice, trafike... cije sigurnosne kamere gledaju na ulicu trazish snimak, na kome identifikujesh famoznog belog renoa, zumirash registraciju, a evo, ja se nudim da putem svojih rodjackih kanala proverim na cije ime glasi pomenuti automobil. :cool:

Ne znam registraciju. Da je znam, ne bih se ovde raspitivala. Druga stvar. Ja sam ga malo pratila, dok je usao u auto, isparkirao se, ali je otisao sa parkinga, a ja nisam uspela da mu uzmem registraciju.

@Parisa: Ne pratis temu. Ja redovno tuda djogiram, ali on nije iz mog kraja.
 
Daj oglas na nacionalnoj TV:

Trazi se mladic, te i te visine, takvog i takvog licnog opisa, okvirnih godina, vlasnik belog renoa, bio prisutan na mestu gde dzogiras (pa stavis npr. Kostunjak) 17.07.2009. u ranim jutarnjim casovima.
Za svaku informaciju koja pomogne pronalazenju istog muzjaka, sledi bogata nagrada...

Ako ga tako ne nadjes, necesh nikako :hahaha:
 
Vratila sam se sa djoginga. Istusirala sam se i jos pod utiskom, novog dogadjaja. Iako sam malo jos u nekim dilemama oko mog novog decka, odn. kako se upoznajemo, saznajem neke cudne stvari o njemu, ali to za sada jos nije tema. Ranije sam otvorila temu "Brzopotezno muvanje". Jutros, dok sam djogirala videla sam jednog slatkog decka u braon majici i bez pantalonama. Vozi neki polovan beli Reno. Posto imam decka, nisam mislila da se smuvam sa njim, ali kako da ga pronadjem, da se moja drugarica smuva sa njim?

a sta ces ako ga pronadjes pa se ispostavi da je nacionalna manjina koja cestitim srpskim poreskim obveznicima sisa krv i time toci svog polovnog renoa? Kada bi nosili davidovu zvezdu ili neki takav znak raspoznavanja ne bi se coveku moglo desiti da se zayebe, zar ne?
 
Vratila sam se sa djoginga. Istusirala sam se i jos pod utiskom, novog dogadjaja. Iako sam malo jos u nekim dilemama oko mog novog decka, odn. kako se upoznajemo, saznajem neke cudne stvari o njemu, ali to za sada jos nije tema. Ranije sam otvorila temu "Brzopotezno muvanje". Jutros, dok sam djogirala videla sam jednog slatkog decka u braon majici i bez pantalonama. Vozi neki polovan beli Reno. Posto imam decka, nisam mislila da se smuvam sa njim, ali kako da ga pronadjem, da se moja drugarica smuva sa njim?

Nastavi da DJOGIRAŠ i pusti dečka na miru.............
 
a sta ces ako ga pronadjes pa se ispostavi da je nacionalna manjina koja cestitim srpskim poreskim obveznicima sisa krv i time toci svog polovnog renoa? Kada bi nosili davidovu zvezdu ili neki takav znak raspoznavanja ne bi se coveku moglo desiti da se zayebe, zar ne?

Pevacica je moderna devojka, nije zatucana k'o neki pa da nacionalne manjine obelezava kakvim zvezdama i amblemima....
 
Vratila sam se sa djoginga. Istusirala sam se i jos pod utiskom, novog dogadjaja. Iako sam malo jos u nekim dilemama oko mog novog decka, odn. kako se upoznajemo, saznajem neke cudne stvari o njemu, ali to za sada jos nije tema. Ranije sam otvorila temu "Brzopotezno muvanje". Jutros, dok sam djogirala videla sam jednog slatkog decka u braon majici i bez pantalonama. Vozi neki polovan beli Reno. Posto imam decka, nisam mislila da se smuvam sa njim, ali kako da ga pronadjem, da se moja drugarica smuva sa njim?

Ebi ga pa koji reno.. nesto sumnjam da je reno 4 :mrgreen:
 

Back
Top