Da li ste videli sliku bebe koja je umrla od gladi?

Pročitala sam u dnevnim novinama za slučaj bebe iz Zaječara čiji su roditelji teški alkoholičari, i koji su dobili pomoć od države, nekih 100.000, i nisu našli za shodno da te pare potroše na bebinu hranu. Dete je završilo sa 2,2 kg, i sa otvorenim ranama, tj. sa dekubitisom. Umrlo je u petom mesecu starosti, a roditelji su završili u zatvoru. Slika bebe je stvarno strašna, kao ona deca iz Afrike ili iz Aušvica, kost i koža, jezivo... :cry:
 
jagodica:
valjda im je pukla industrija dole nema para
Oni su odavno pukli. Jedino sto tamo radi je pivara i ko radi tamo relativno ima para, ovo ostalo je strava i uzas. A inace su uvek bili malo...... drugaciji, da ne vredjam. Inace tamo mozzes da cujes dosta prica kako je majka ubila dete, majka ostavila bebu i otisla sa drugim, ovaj ubio onog, onaj skocio sa prozora... A ove bebe mi je mnogo zao. Imam bebu od 8 meseci i kada pomislim nasta je to dete licilo i sta je sve propatilo, najezim se. Bolje da su ga dali u dom ako nisu mogli da ga cuvaju. Strasno je sto oni koji nisu zasluzili decu mogu da ih imaju, a dosta njih ne moze da ima decu a bili bi pravi roditelji. Nemam vise komentara. :cry:
 
Uzas, uzas i nista drugo!
Jednu stvar ne razumem: odreci se svog deteta nije normalno, ali nije kaznjivo; zasto onda nezeljeno dete ne odnesu u dom, bolnicu, policiju, na bilo koje mesto gde ce biti odmah primeceno i zbrinuto, nego ga ubijaju, dave u rekama, zakopavaju po stalama i bacaju u kontejnere?!
Za neverovati je koliko ima monstruma.....
 

Back
Top