DA MORAS DA ODABERES?

Fantazije, naravno...
Iskustvo, jock...
Iako mi pomisao na sex sa dva muskarca djeluje veoma privlacno - onaj trip o popunjenosti s obje strane i sve ostalo sto ide uz to, ipak prije bih se odlucila za sex sa muskarcem i djevojkom, takodje pod uslovom da je taj muskarac moj...
Stavise, uradila bih to vrlo rado, samo kad bi mi se desilo da me neka djevojka sexualno privuce...
 
Sto da ne vodim statistiku? Vodim je i u privatnom zivotu, samo nisam toliko direktan. Jednostavno me zanimaju misljenja zena jer volim da znam sto vise o njima. Sto vise znas to ces bolje da prodjes...
Fascinantna su to bica. :wink:
 
Boze kakvih dalabu ovde ima... Necu da odaberem, ali cu da se potrudim da i tebi presedne ovo pitanje kao i meni ova moja vecerica a sve zbog tvog pitanja... Ovde bato ima dece ako nisi znao. Imate li vi perverznjaci neki hardcore sajt za ove stvari. Tebi i mnogim drugima ovo mesto sluzi da izbacite nagomilane frustracije a? a? a? Eto i ja tebe da pitam nesto, moras da odgovoris!!!!!! :evil: :roll:
 
UMU
Anonymous:
Boze kakvih dalabu ovde ima... Necu da odaberem, ali cu da se potrudim da i tebi presedne ovo pitanje kao i meni ova moja vecerica a sve zbog tvog pitanja... Ovde bato ima dece ako nisi znao. Imate li vi perverznjaci neki hardcore sajt za ove stvari. Tebi i mnogim drugima ovo mesto sluzi da izbacite nagomilane frustracije a? a? a? Eto i ja tebe da pitam nesto, moras da odgovoris!!!!!! :evil: :roll:

Meni sigurno nije preselo tvoje tupavo pitanje, a ako je tebi toliko preselo zbog ovog pitanja, zalim te. Cini mi se da ZA TEBE NEMA MESTA NA OVOM FORUMU jer pogledaj druge odgovore, i valjda ces da me skapiras.. Jel hoces a, a, a?!?!
Idi ti blago meni, pa resavaj ukrstene reci. Nije ovo nemoralno mesto za tebe. :lol:
 
BodoniuS:
Da moras da biras, da li bi odabrala sex sa dva muskarca ili sa muskarcem i devojkom
Jel je imao neko iskustvo ili fantaziju ovog tipa?
Eh, eto... kažu da... kad se mora nije teško.
Jest' nije teško!
Lako je birati između dva zla ---> jednostavno biraš manje. A ovako... :roll:
Kad već ne može sve to "na gomilu"... pa ko koga... prepozna ---> odabrala bih JEDNOG iz ovog muškog dubla, a ovaj drugi... neka (se) igra sa ovim mešovitim :?

Hmmm... moraću ovo malo bolje da izfantaziram! :roll:
 

Back
Top