Klasifikacije na ovom forumu.......

Zapitam se ponekad ko uvede ove klasifikacije na forum!?:think:
Elem svako ima pravo na sopstveno misljenje.Ali ipak brdjani koji o tome nemaju pojma svejedno dolaze na ovaj forum.Klasifikacije Europejac,Rusofil,Izdajnik,cetnik itd su samo par sa dugacke liste:roll:
Mislim izdajnik aj ljudi objasnite mi ovoliko....da li ga treba streljati zato sto ima suprotno misljenje....mislim ovde po nekim forumasima treba otvoriti koncentracione logore ako je neko za Eu ili NATO....jbote pustite ih ili im dajte kontra argumente zasto ne bi trebali da budu za to....cus izdajnik:roll:
A opet tu je i druga strana sa klasifikacijom patrijJota.Da li bi neko mogao da mi objasni smisao ove reci.....mislim sta se pod time podrazumeva......?

eto sta vise reci....vi ste na redu:think:

Ja mislim da ima neki pdf za kukumavcenja i zalopojke, pa idi tamo da prospes ovo. :bye:
 
Aha, preskočio sam to... Pa kako onda IdiAmin, Dell, Filatelista i ostali ''žutaći'' bez problema i realno govore da je trenutna vlast stvarno korumpirana, nesposobna itd, a iste stvari govore i za SRS, DSS, NS, SNS... A ovi iz navedenih stranaka nikako da urade isto, da kažu da su i radikali i Tomini i Veljini takođe lopine?

Još kada bi ovi prvi pljunuli i na LDP, pa da kažemo da su zbilja apsolutno kritični, bez razlike. ;)
Mada, mora se priznati da Dada u poslednje vreme zastupa tezu "falus na glasačkom listiću", što bi moglo da znači da sve manje veruje i LDP-u.:roll:
 

Back
Top