NATO krije gubitke

Lakse bilo legalizovati i opravdati akciju kroz NATO, nego kao napad 1 na 1.

O kretenu i tu si dosao da pametujes,idi piski i spavaj ovo je za ozbiljne ljude kretencino jedna .
picture.php
--evo jos smajliva da te nervira debilcino .
picture.php
 
Ma on ih je krio ali ih nije sakrio................, pa jasno je svima da je svetska ekonomska kriza nastala upravo zbog gubitaka koje je NATO imao u ratu sa Jugoslavijom.........

Na kraju kada su videli koliko imaju gubitke više nisu ni tankali avione da budu puni, znajući da će biti oboreni a da bi sačuvali gorivo za sledeći avion, sipali su samo toliko da pilot ne bi vozio u ler....

Eto samo su koliko toliko uspeli u gorivu da malo ublaže gubitke...., a mada i tu postoji sumnja jer neki smatraju da je i onaj koji ih je tankao bio naš i da je krao kada je sipao....
 
НАТО крије губитке?
Нееееее....

Ово су снимци напада Ирачких устаника са старијим совјетским кумулативним ручним бомбама на окупациона возила:

 
Poslednja izmena:
mi smo ponosni na borbu sa nato paktom,bar smo imali muda,da ste se vi slovenci nasli u slicnoj situaciji,naguzili bi se kao

pa da dobro je da ste ponosni na borbo sa NATO-m
ali znaš da slovenci nikada ne bi bili tako imbecilni da bi otišli u rat sa NATO-m
no oni dio gdje bi se njetko naguzio mislim da je TO slovenije kazala 91 u sloveniji
znamo ko se je naguzio

eric draven
nismo mi krivi da je juga raspala, nego je cenatrlistička srbija kriva da je juga razpala
*htjeli veliko srbijo a....*
vzroki za raspad juge
*smrt TITA
*centralističko društvo srbije tjekom 80tih
*mongolidni proustaški Hrvati
*500 godišnji problem turčina usred srbske zemlje-Bosna
*balkanskost srbina
a o srbski JNA stvarno ne bi
vaši generlai mislili kako bi za 5 dana okupirali male janeze a dobili po pič...
videli su vaši da jim je prioriteta hrvatska i bosna pa onda povukli se
ali dans vaši *heroji JNA* tražijo mirovine u sloveniji toliko i u morali
da zrušili F 117 ali mislim da nije bio to rad samo srbina

свињетино јел би сте натовце смакињали тако што би пред вашу полицију поставили штит-цивила који би их гађали камењем?:lol:
а кад нато хоће да смири ситуацију онда им убијете по неког официра при потписивању примирја?
 
Pa kad Rusi kazu koliko je gubitaka imao NATO, onda stvarno...Znaci Ameri,zapadnjaci lazu...prosto je neverovatno da je bio NATO bez gubitaka, ja licno u to neverujem, .....jer zvuci neverovatno..cus nato bez gubitaka to su price za malu decu......


Pa dje su ostaci tih tolikih oborenih letjelica??? Ajde jadan cuti, mozda bi NATO i krio te gubitke ali SCG sigurno nebi. Kolika se prangija digla oko onog jednog jedinog oborenog mrca F117 a zamisli da su tek obalili sve ove iz ruske bajke... :hahaha: Mislim, price za "laku noc djeco". :thumbdown:
 
Tacno, kriju kao zmija noge da smo ih razbili...od 29 aviona sposobnih za let,razbili smo im 26,unistili maltene skroz protiv avionsku odbranu,poginulo im je oko 2500 sto vojnika,sto policajaca,napravili im stete oko 30 milijardi dolara i na kraju smo ih naterali da potpisu Kumanovsku rezoluciju ,kojom se potvrdjuje da je Kosovo srce Srbije ,iako tamo nije ostao ni jednan srpskog vojnika ni policajca...ma kazem ja, razbili smo ih kao beba zvecku,Tako je uostalom i objavio Cobi na TV "Bastilji",a ja sam njemu sve verovao.....:dash::udriglavu:
 
Pa dje su ostaci tih tolikih oborenih letjelica??? Ajde jadan cuti, mozda bi NATO i krio te gubitke ali SCG sigurno nebi. Kolika se prangija digla oko onog jednog jedinog oborenog mrca F117 a zamisli da su tek obalili sve ove iz ruske bajke... :hahaha: Mislim, price za "laku noc djeco". :thumbdown:

Al znas ti jado da su avioni leteli na preko 10 000m i da im je uvek naredjenje bilo da, ukoliko su pogodjeni, probaju da napuste teritoriju Srbije. Ne mislis da smo trebali sa TV ekipama da ih jurimo po Bosni, Hrvatskoj, Madjaskoj, Makedoniji...Pitaj njih zasto nisu snimali i objavljivali avione koje si SRBI obarali.:dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash:
 
Al znas ti jado da su avioni leteli na preko 10 000m i da im je uvek naredjenje bilo da, ukoliko su pogodjeni, probaju da napuste teritoriju Srbije. Ne mislis da smo trebali sa TV ekipama da ih jurimo po Bosni, Hrvatskoj, Madjaskoj, Makedoniji...Pitaj njih zasto nisu snimali i objavljivali avione koje si SRBI obarali.:dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash:

:hahaha: Vic ti je do yaya... :hahaha:

Obrisi ovo jadan da ti se ne smije narod...

:hahaha: :hahaha: :hahaha:
 
Al znas ti jado da su avioni leteli na preko 10 000m i da im je uvek naredjenje bilo da, ukoliko su pogodjeni, probaju da napuste teritoriju Srbije. Ne mislis da smo trebali sa TV ekipama da ih jurimo po Bosni, Hrvatskoj, Madjaskoj, Makedoniji...Pitaj njih zasto nisu snimali i objavljivali avione koje si SRBI obarali.:dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash:

E, idi se prvo raspitaj šta naša PVO ima od naoružanja, što može da ide do 10.000 m...:roll:
 
..dajte bre ljudi uozbiljite se malo...ovo i deca citaju:lol:

Pa ko vam dozvoljava?

Toentte, na ovaj tvoj spisak mogu sam da kažem :lol:

Ako si ti nešto srušio sa svojom S1, onda sam i ja sa mojom S2M..

Ja ni posle 10 godina nisam čuo ni video da je negde u okolini Niša pao neki avion... Niti znam nekog da je video... A idem s vremena na vreme u udruženje boraca...;)

Ja ih video preko 5 licno.........

a gde izginulo toliko ljudstvo...u avaksima i bespilotnim letelicama :D
400 ljudi, 60 aviona
6.5 po avionu
:mrgreen:

Ljubi te mama pametnog :dash:

Ok, da odgovorim samo tebi, ovi ostali manje-vise. Ne pricam ja ovdje o Albancima, nisu mi na kraj pameti.


Ali kao sto rekoh, potpisa Slobo pa se ne upoznaste sa marincima lice u lice. :lol: lucky bastards...

Kako ne upoznasmo :eek:
Koliko ih je izginulo na Kosmetu da si ti nama ziv i zdrav :hahaha:

Slobo potpisao........ma idi boga ti.....:hahaha:

Kopnenu su u startu iskljucili .......pametni ameri,nije im trebalo to u zivotu :ok:;)

@TEMA

Cisto da je dignem u cast nasoj VJ koja je porazila(mala je to rec) da ne uporedjujem koliko puta veceg i jaceg protivnika

201.gif


Slava joj.
 

Back
Top