Glasajmo : ko ima koji browser ?!

U Windows-u: Netscape 7.1
U BSD-u i Linux-u: Mozilla 1.6

S' vremena na vreme koristim i Firefox (u BSD-u), ali je jos uvek nestabilan i ima dosta gresaka (prvenstveno dosta lose 'garbage' kolektore tako da i ako mali po velicini, ume posle malo 'anarhicnog' surfa da popuni memoriju), no to ce, naravno, uskoro biti ispravljeno... Cekam bar 1.0 verziju pre nego sto ga stavim kao default browser...
 
Da dam doprinos.. Postujem sva misljenja ali prvenstvo dajem OPERI.. Trenutno koristim verziju 7.50 i veoma sam zadovoljan.. Mogu samo da primjetim da svak koristi ono sto mu se svidja a IE koriste oni koji su ga zavoljeli iz nekog reazloga ili oni koji ne znaju za bolje.. Pozdav. Jos samo dodatak jedan da ce na ov temu ko bude odgovarao najvise biti onih sa IE ali prirodno mada bjezim od njega. Poz.
 
Samo se pitam sta je ovde zanimljivo?
Ili je to ona anketa koju sam ja predlagao da se sprovede na kompjuterskim forumima, a ne na sajtovima koje je moguce posecivati sa IE 4 or higher.
Ali stvarno ovo pocinje da smara. Svi argumenti za sve Browser-e su ispucani (dobro ne bas svi) i sad smo presli na glasanje.
Da ima bar dobrih komentara za i protiv pa OK. No ni toga vise nema
 

Back
Top