Da li je prerano...?

Danas se klinke...Kad vidim ovako glupe teme,dodje mi da:
comp26.gif
 
etotako:
1. vezbala bih sa barbikom i kenom u samoci svoje sobe
2. mislila bih da je napaljena klinka
koja nema pojma o sexu i da ce joj to prvo iskustvo verovatno biti bezveze
RANO JE
kada budes mogla sama da doneses tu odluku, bez ikakvih sugestija tada ces znati da si spremna.
Ja nikog nisam pitala, znala sam sta hocu, a mislim da sam pre toga sa deckom bila max dve nedelje tako da to koliko si sa njim pre toga bila... nema nikakve veze, to sto si taj podatak spomenula samo pokazuje koliko si nesigurna u sebe.

i sta je onda bilo? koliko je ta veza trajala ako smem da pitam?
 
bebidoll:
etotako:
1. vezbala bih sa barbikom i kenom u samoci svoje sobe
2. mislila bih da je napaljena klinka
koja nema pojma o sexu i da ce joj to prvo iskustvo verovatno biti bezveze
RANO JE
kada budes mogla sama da doneses tu odluku, bez ikakvih sugestija tada ces znati da si spremna.
Ja nikog nisam pitala, znala sam sta hocu, a mislim da sam pre toga sa deckom bila max dve nedelje tako da to koliko si sa njim pre toga bila... nema nikakve veze, to sto si taj podatak spomenula samo pokazuje koliko si nesigurna u sebe.

i sta je onda bilo? koliko je ta veza trajala ako smem da pitam?

Smes :) Trajalo je dve godine, tj. dok ga ja nisam ostavila i slomila srce :cry: Jedna od vecih gresaka u mom zivotu.
 
pa ja sam prvi put pred moj 20 rodj.ali sam tacno znala sta hocu i kad hocu moj dragi me je pitao par puta i ja sam rekla da me smara a onda kada sam bila kod njega i rekla mu skidaj se on je blenuo u mene i zbunio se.Vazno je samo ako ti znas da to hoces i da se nekajes nizasta sto si uradila ili nisi,i da ti nebude krivo kasnije kad raskines sa njim! (ja sam mog samo iskoristila za sex par puta i ubrzo posle toga ostavila al mi nije zao jer drugi je bio mnogo bojli}samo napred i ako si sigurna da zelis zbog sebe a ne zbog njega!!!! :)
 

Back
Top