B92 opet..........

Zabraniti B92?

  • DA

  • NE

  • Zabraniti im samo politicko delovanje i komentarisanje politickih dogadjaja uopshte.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Naravno da ih ne treba zabraniti, ali ih treba shibati finansijskim i robijashkim kaznama za sve sto rade protiv interesa Srbije i treba malko opametiti narod koji ih prati i pada na njihovu propagandu (i to isto tako bezobraznom kontra propagandom). Sta bi B92 mogao da postigne da nije kretena koji dozvoljavaju da se njima na tako plitki bedevetdvojachki nacin upravlja.
 
malo si se zeznula, ja upravo tvrdim suprotno, u ratu svi cine zlocine, ali neko manje neko vise...i neko iz zadovoljstva.
ali poenta je da se svaki zlocinac moze optuziti samo na osnovu dokaza a ne.....
ps. svaki rat je sam po sebi zlocin

Ovo boldovano se odnosi na Srbe.
Al' interesantno je to kako na finjaka uvek nametnesh svoje mishljenje.
Uvek na kraju pobedi tvoja strana.
 
...reche Adem i nastavi da uziva na okupiranoj srpskoj teritoriji prosto ubedjen da su se za taj njegov komfor teroristi borili lepim recima i trep, trep femkanjem...:roll:
Je li bre, koju ti boraniju uzaludno trazis da zamlacujes tim foliranjem?

ko je bre jeko rekao da se protiv tenka ide lepim recima. izgleda da ne citas postove:think::think:
 
Istina?
Formiranje terorostichkih grupa na teritoriji.
Ubijanje civila i skrnavljenje verskih i kulturnih spomenika.
Proterivanje.
Shverc oruzja, drige i belog roblja.
Trgovina ljudskim organima.

Hocesh josh istine?

mislim da je dosta... i previse.
a sada navedi linkove o zavrsenim procesima gde su te optuzbe dokazane
budi siguran da cu se sloziti sa tobom i osuditi svaki zlocin
 
Ja ne mogu da verujem da ti negirash ove snimke.
Ili ne razemsh dobro engleski ili ne zelish da razumesh. Ti vojnici su ubijali civile iz zaebancije. Josh su se zezali na rachun toga. Takvih snimaka imash koliko hocesh na youtube. Mani samo nije jesno odakle im petlja d tako neshto stave na youtube?
Ili su stvarno toliki imbecili pa misle da je to cool.

Za takve stvari, dakle bilo koje ubistvo, pokreće se u Americi istraga, budući da oni imaju i paralelne nezavisne sudske organe. Mani me jeftine propagande.
 
Pa sta kao da to nije bilo ?

Sta ako B92 prica istinu odmah je anti-srpska???

B92 je najbolja televizija u Srbiji i tu nema sta da se prica vise...


Да ли смо ми ово на неком пдф "ХУМОР"....

4.gif



.
 
ako laze u toj emisiji, odnosno iskrivljuje cinjenice, onda je treba zabraniti. ali ako govori istinu, tj. sve sto govori potkrepljuje dokazima, a ne rekla kazala, onda....
pa nije valjda B92 kriva za ono sto je neko radio [ako je to uradio] a ona samo prenosi istinu do gradjana, vec taj koje to uradio

naravno, to je sustina, ako imaju dokaze sve policajce na sud, ako nemaju nego kenjjaju bez pokrica, njih na sud (natasu i verana) pa u tvorza dozivotno, ali nema tog baje koji to trenutno u srbiji sme da se usudi
 
Odgledao sam dans emisiju i tragikomicna je... Gori su im svedoci od haskih :hahaha:

Najjaca scena je kada pricaju kako posebne jedinice kradu frizidere, masine itd, i odvoze ih sleperima u srbiju gde se bogate :hahaha: a ono prikazuju policijske i vojne tamice :hahaha:
 
Ја сам гласала за трећу опцију: "Zabraniti im samo politicko delovanje i komentarisanje politickih dogadjaja uopshte"

Без тога - изгубили би сврху свог постојања, па би се, за врло кратко време, сами угасили. :mrgreen:
 
Не бих ја Б92 забранила,
него бих им само оставила могућност
да се из сопствених извора финансирају,
па да при том плаћају пословни простор...који сами пронађу...
(ову зграду бих им одузела, зато што се у њој налазе незаконито)
Свакодневно бих им слала разне инспекције,..
па да видимо,....
.......................колико пара толико и музике!

Сами би се угасили и без да их неко забрањује и гаси!


.
 
Poslednja izmena:
Po meni fasisticki nastrojena televizija sem mozda Olje Beckovic koja je jedini objektivan novinar bar ponekad imam takav utisak. Iako me ne zanima ko ih finansira ipak mi nije jasno odakle im novac za ipak moseran program mozda najmoderniju opremu od svih televizija kod nas!
 
Odgledao sam dans emisiju i tragikomicna je... Gori su im svedoci od haskih :hahaha:

Najjaca scena je kada pricaju kako posebne jedinice kradu frizidere, masine itd, i odvoze ih sleperima u srbiju gde se bogate :hahaha: a ono prikazuju policijske i vojne tamice :hahaha:

Znash kako...proturi istu laz u javnost nekoliko puta i to onda postaje "istina".
Dokazano x puta.
Danas se rat dobija lobiranjem i zloupotrebom medija.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top