Неки би да се укине, а неки би да још мало краду

Добијамо - на папиру. Дневнице се добијају само ако неко присуствује и пре и после подне а пошто нас (СРС) наши мало мало изводе из сале дневнице нисмо ни видели. Иначе што се мене тиче могу да укину и дневнице и плате, ја опет долазим (у овом сазиву још немам изостанак).
 
А ово се наравно нико није сетио да окачи :
Beograd - Administrativni odbor Skupštine Srbije usvojio je juče odluku o poslaničkoj nadoknadi, izrekao novčane kazne, a 406.000 dinara iz tog izvora namenio za humanitarnu pomoć. Usvojena odluka o poslaničkoj nadoknadi trebalo bi da omogući dodatne uštede u radu parlamenta i njome se reguliše isplata putnih, troškova za ishranu i smeštaj. Ovom odlukom se precizira da narodni poslanik ima pravo na naknadu troškova za korišćenje privatnog automobila u visini 15 odsto cene litre goriva.
 
Pu,pu,pu...ta Milena Milošević je polupismena a obavljala je gomilu nekih važnih funkcija.Kakvi funkcioneri takva i država.
Bila peglarka u Beku za vreme Tita. A sad celu familiju zaposlila u DS. Tanja joj skretarica, čik pogodite koga. A na čelu infostana do juče bio Miki Milošević :mrgreen: Porodična manufaktura, hebiga. To što je dva mandata bila predsednik SO Vračar, se ne računa, nije bila plata baš neka......
 
Bila peglarka u Beku za vreme Tita. A sad celu familiju zaposlila u DS. Tanja joj skretarica, čik pogodite koga. A na čelu infostana do juče bio Miki Milošević :mrgreen: Porodična manufaktura, hebiga. To što je dva mandata bila predsednik SO Vračar, se ne računa, nije bila plata baš neka......

Мало ли је :confused:
 
A malog Samofalova da ne zaboravimo :think: Jeste u odnosima?:mrgreen:
PS Pozdravi mi tetka Nadu! Kaži joj da ima na Krsti jedan koji zna da ona čeka pravu ljubav. I da nek pozdravi sina Dorijana.

Каквим црним односима, једва да знам како дечко изгледа :lol:
А тетка Нада је редовна, скидам капу за то. Пренећемо поздрав.
 
Каквим црним односима, једва да знам како дечко изгледа :lol:
А тетка Нада је редовна, скидам капу за то. Пренећемо поздрав.
Čekaj bre!!! Nemoj da je naložiš i daš nadu da ću da se ženim. Ma čisto onako, neobavezno....druženje sa tendencijom porasta. A i Sašku (Janković) mi pozdravi i kaži joj :heart: da prestane da para oblake nosom, može da je uhvati pljusak. Takođe joj reci da će minimum da plati dvaputa nedolazak na Trg 27. 03. A što se tiče mog pitanja, mislio sam na odnose dve stranke. Pričate li ili se gledate prekpo nišana? :lol:
 
Čekaj bre!!! Nemoj da je naložiš i daš nadu da ću da se ženim. Ma čisto onako, neobavezno....druženje sa tendencijom porasta. A i Sašku (Janković) mi pozdravi i kaži joj :heart: da prestane da para oblake nosom, može da je uhvati pljusak. Takođe joj reci da će minimum da plati dvaputa nedolazak na Trg 27. 03. A što se tiče mog pitanja, mislio sam na odnose dve stranke. Pričate li ili se gledate prekpo nišana? :lol:

Неки причају, неки не, одлука је на појединцима. Ја нормално причам са свима које познајем, странка тотално небитна док су људи нормални (али заиста не знам пуно људи ван моје странке, свега пар њих). Не разговарам само са члановима СНС. Али пошто они са којима сам најближа седе поред мене слабо гледам напред, назад, лево а поготово десно ка жутима. ;)
За ово дружење немам коментар осим да жена има 57 година па ти мисли о томе :lol:
 
Добијамо - на папиру. Дневнице се добијају само ако неко присуствује и пре и после подне а пошто нас (СРС) наши мало мало изводе из сале дневнице нисмо ни видели. Иначе што се мене тиче могу да укину и дневнице и плате, ја опет долазим (у овом сазиву још немам изостанак).

ti mora da si neka mnogo dobra glumica:eek:
 
За ово дружење немам коментар осим да жена има 57 година па ти мисли о томе :lol:
A otkud ti znaš kolko ja imam leta?:P Možda mi je ispisnica? Pa ko reko' da učinim sevap i meni i njoj :per: Nego, što bre, ne radite danas? Dala vam nastavnica slobodan dan?
 

Back
Top