Posao u Rusiji (1)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Imam jedno pitanje, naleteo sam na sajtu na Posao u Srbiji - Posao u inostranstvu
www.job.co.rs/job.php?job=4073ДелиPosao u inostranstvu u Hopex inernacional, objavljeno 2013-04-10. Lokacija: Beograd,Srbija ... Za detaljnije informacije posetite nas sajt www.posao-u-inostranstvu.com. Takodje nas mozete kontaktirati i ... Prijave slati na. Hopex inernacional ...
E sad poslao sam moju biografiju i receno mi je da treba da uplatim 1000din na racun za razgovor sa komisijom :dontunderstand:.Da li je jos neko placao bilo sta, zakazivanje, proveru u Hopeksu ili je ovo neka prevara?????
Odlepicu :sad2:

Moj suprug je bijo na razgovoru u Hopex-u,niko mu nije ni tražijo novac.Od 5 kandidata koji su imali zakazano samo on je prošao na razgovoru i dobijo spisak dokumetacije koju treba da spremi.
 
Овако, малопре сам се чуо са једним од директора и рекао ми је следеће:
Пошто се све одужило због тог припајања фирми они су, кад су се средили и ажурирали податке, послали огроман број захтева за приглашења и сада су иста почела масовно да стижу. Направили су и кол-центар и како за кога стигне тако му јављају, па једно 5 дана пре одласка. Број је поприличан и то ме радује. Тренутно је ангажовано преко 3500 људи. Јуче је отишла група од 60 људи, данас око 100.
Цитираћу нашег другара форумаша, стрпљен-спашен!

Поздрав свима, а посебно дамама и нашој модераторки! :hvala:
 
Овако, малопре сам се чуо са једним од директора и рекао ми је следеће:
Пошто се све одужило због тог припајања фирми они су, кад су се средили и ажурирали податке, послали огроман број захтева за приглашења и сада су иста почела масовно да стижу. Направили су и кол-центар и како за кога стигне тако му јављају, па једно 5 дана пре одласка. Број је поприличан и то ме радује. Тренутно је ангажовано преко 3500 људи. Јуче је отишла група од 60 људи, данас око 100.
Цитираћу нашег другара форумаша, стрпљен-спашен!

Поздрав свима, а посебно дамама и нашој модераторки! :hvala:

Svaka čast majstore,to se zove kolegijalnost.A sad malo vatrometa da proslavimo dobre vesti.:vatromet:
 
добио је "аконтацију" после "долазак" тамо. прву плату ће примити крајем априла, тако да тешко да је добио фебруарску плату, а отишао је 7. марта :think:
Није ни то лоше, аконтација легне на рачун у Србији да има породица од нечег да живи.:cool:

другар је понео мини апотеку, нико му није правио проблем.
спада ли по литра шљивовице као део апотеке?:lol:

Kad pomislim da me čeka tri do šest meseci pasivnog seksualnog života, ni mi je dobro, e! :think:

eeee mukice naše :hahaha:
Кад те стисне умор, једва ћеш чекати да легнеш у кревет, нећеш о тим стварима ни размишљати. :)

Овако, малопре сам се чуо са једним од директора и рекао ми је следеће:
Пошто се све одужило због тог припајања фирми они су, кад су се средили и ажурирали податке, послали огроман број захтева за приглашења и сада су иста почела масовно да стижу. Направили су и кол-центар и како за кога стигне тако му јављају, па једно 5 дана пре одласка. Број је поприличан и то ме радује. Тренутно је ангажовано преко 3500 људи. Јуче је отишла група од 60 људи, данас око 100.
Цитираћу нашег другара форумаша, стрпљен-спашен!

Поздрав свима, а посебно дамама и нашој модераторки! :hvala:
Данас сам био код другара који се пријавио задњих дана марта кад и ја, и каже ми да је он већ добио приглашење:eek: и да је питање дана када иде за Русију. Значи мање од месец дана од пријаве. Екстра брзо.
 
добио је "аконтацију" после "долазак" тамо.

Није ни то лоше, аконтација легне на рачун у Србији да има породица од нечег да живи.:cool:

Da ne bude zabune - majstorboza je ipak akontaciju i dolazak stavio pod znake navoda,
sto znaci da se ne radi o onoj akontaciji, u smislu davanja novca unapred - bar ja tako razumem.

Tih nekih 500 USD (ili koliko vec) se dobija tu negde na kraju meseca, sa platom.
Npr., grupa koja je otisla 9. aprila - prvi priliv novca mogu da ocekuju tek oko 20 maja,
a to nije bas nesto jako blizu...:confused:
 
Vau! Da vam ispricam :zcepanje: Naucio znaci moj muz na kompjuter -skajp, yutub, filmove i t.d. I kuci, kad dosao, sa internrta ne silazi, sa laptopom spava. Ja radujem se njegovom napretku... Pa jednom sam zavirila, kad on zaspao gde on skita. I STA JA VIDIM, LJUDI MOJI!!! Vidim ja da sedi moj dragi na Badoo , lepo izlistao 22 ruskinje iz Tjumena i svakoj sastanak zakazuje! Zamislite vi ovo!:zper:
 
Овако, малопре сам се чуо са једним од директора и рекао ми је следеће:
Пошто се све одужило због тог припајања фирми они су, кад су се средили и ажурирали податке, послали огроман број захтева за приглашења и сада су иста почела масовно да стижу. Направили су и кол-центар и како за кога стигне тако му јављају, па једно 5 дана пре одласка. Број је поприличан и то ме радује. Тренутно је ангажовано преко 3500 људи. Јуче је отишла група од 60 људи, данас око 100.
Цитираћу нашег другара форумаша, стрпљен-спашен!

Поздрав свима, а посебно дамама и нашој модераторки! :hvala:

:hvala: :kpozdrav:
 
Valjda smo do sada izveli "opšti" zaključak da ljudi u Rusiju mogu ići preko domaćih ili mešovitih građevinskih firmi, a nikako preko nekih "koji vode"....Čim čujem da tako neko vodi u glavi imam sliku ovce koju vode na klanje...

- - - - - - - - - -

Valjda smo do sada izveli "opšti" zaključak da ljudi u Rusiju mogu ići preko domaćih ili mešovitih građevinskih firmi, a nikako preko nekih "koji vode"....Čim čujem da tako neko vodi u glavi imam sliku ovce koju vode na klanje...
 
и после разговора са комисијом ти кажу: обавестићемо вас када будемо ваз звали на посао. а ти чим изађеш из просторије они згужвају папир и кажу: ајмо, следећа овца са 1000 дин нек уђе.:hahaha: не мора тако бити али ето моје мишљење :)
посредничка агенција :per:
Nije tako bio danas moj komsija na razgovoru ne placa se nista nemojmo zbunjivati ljude
 
Baldoni stvarno si kralj! :zcepanje::zcepanje::zcepanje:Ja mom dragom saljem u koferu zavezanu maramicu u cvor,cula sam da su zaebane Ruskinje!:zper:
ма пусти сад Рускиње..

знаш ли ову песму :per: :lol:


Dok ja našu Domovinu čuvam
Umesto da sedim i da duvam
Dok se bavim oružanom silom
Ti se krešeš sa nekim civilom

Lepo priznaj, pa ću biti blaži
Ko te ljubi dok sam ja na straži?
Nije lepo da ti zapneš svojski
Dok ja služim narodu u vojski

- - - - - - - - - -

Marijana posle koliko dana od odlaska tvog muza je stigla akontacija?Pozdrav
и мене ово интересује.
 
Јел добио на руке у Русији кешовину или су положили на рачун банке? Ако није тајна, који је износ аконтације. Питам из разлога да знамо колико да очекујемо.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top