Posao u Rusiji (1)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pratio sam ovu temu već par nedelja:)Ono što mogu reći je da ste jako zanimljiva grupa ljudi i rešio sam da se registrujem i postavim par pitanja!
1. Kako mogu stupiti u kontakt sa firmom Velestroj a da to nisu posrednici,ortakovi ortaci,"provereni ljudi"itd?
2.Da li neko ovde moze da mi kaže da li su oni i dalje firma koja postoji i zapošljava ljude za rad u Rusiji?
3.Molim Vas samo da me ne vraćate na prethodne strane da čitam ako neko ima info a ne bi da smara ostale sa odgovorom na moja pitanja bio bih zahvalan da me kontaktira na Nexy032@gmail.com
4.Hvala unapred:)
 
Postovanje forumasi...imam i ja pitanje pa ako neko zna odg zahvaljujem.Ima li razlike ako se "ide" u rusiju preko Velestroj Beograd i Velestroj Moskva....mislim na ozbiljnost po pitanju obrade papira itd..naime je i nekolicina kolega bi trebali nekada neke godine na NPS2 ali preko Velestroj Moskva...pozz
 
Brate, neznas li mozda sad ako bih hteo da povucem papire od veles.. i da odem preko neke druge firme,kako bi to islo sobzirom da ih cekam mesecima i da uopste neznaju kad cu ici. A kad sam ih pitao za papire rekli da nemoze...hm kako? Pitam tebe jersiocigledno naj upuceniji.

Извини друг што ћу те разочарати.... али сам далеко од упућеног у играрије Велес... А то да не може,то они могу да окаче мачку о реп.. Ако ти је пасош код њих,одеш по њега и ћао здраво.. ако га нису неком дали ))) и идеш да радиш преко кога хоћеш...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top