Codegen midi tower 6063 i 9800 gt??

Vojotic

Početnik
Poruka
2
Cao,
Ima li ko iskustva sa ovom kombinacijom napajanja i grafike! Napajanje ima 400W, a po specifikaciji za grafiku 9800 gt je minimum napajanje 400 W. Moje pitanje je, da li codegenovo napajanje od 400 W zaista 400 W i da li moze da podrzi ovu graficku kartu???

Ili cu morati da menjam i napajanje???

Unapred Hvala
 
U prijatelju,. zaobidji to napajanje ukoliko mislis da ide 9800gt u njega. Mislim da to nisu toliko dobra napajanja, a pretpostavljam da ti je u kompu i neki dobar proc koji takodje trosi prilicno snage. Jos ako imas problema sa ulaznim naponom (slaba struja u nekim delovima dana), samo ces da mucis muke. Uzmi bolje neko Chieftec ili LC Power od 500w ili 550w. Ona su kvalitetna, i nece biti problema. MOzes da kupis i neku glupavo kuciste za deset evra bez PSU i kupis Chieftec-a i namestis sam. To bi ti bila najbolja solucija, jer Chieftec kucista i nisu tako jeftina. pozz
 
Obavezno uzmi jace napajanje ako hoces 9800gt ja sam imao 450w i bilo je knap...uzmi neki lcpower od 550w vrhunskog je kvaliteta a dosta jeftinije od coolermaster-a chifteca,termaltake-a itd...znam dva mesta na kojima je dosta povoljan da ne bih sad ovde oglasavao pusti mi pp pa cu ti odgovoriti gde mozes da nadjes jeftino lcpower napajanje
 
Obavezno uzmi jace napajanje ako hoces 9800gt ja sam imao 450w i bilo je knap...uzmi neki lcpower od 550w vrhunskog je kvaliteta a dosta jeftinije od coolermaster-a chifteca,termaltake-a itd...znam dva mesta na kojima je dosta povoljan da ne bih sad ovde oglasavao pusti mi pp pa cu ti odgovoriti gde mozes da nadjes jeftino lcpower napajanje

da, lc 550 W je vrhunskog kvaliteta..
ne lozi civeka, super su napajanja , radice mu poso, al ne kosta chieftec za dzabe duplo vise..
 
Zavisi kakvu ploč imaš. Novije ploče imaju 24 pinsle slotove, pa ti vidi u zavisnosti od toga koliko pinova ima taj plug na napajanju, 20 ili 24. Ako ti je novija ploča i ako priključak napajanja ima 20, vrati ga

Ali ako imaš stariju ploču sa 20 pinskim slotom a napajanje ima 24 pinski priključak, onda se može namestiti, ALI ako nemaš iskustva NE radi to. Fora je u tome što se u tom priklučku koji ide u ploču nalazi jedan otvor bez pina, znači, ne trea odstraniti dva segmenta simetrično, nego u zavisnosti od položaja tog otvora bez iglice

Za početak vidi kakav je priključak na ploči

Inače ovo, je odlično npajanje od 550 W, ima 3 godine garancije : http://www.itsvet.com/proizvod/thermaltake-tr2-rx-550w-w0134/comp_comp_powersupply/49/592
 
Poslednja izmena:
LC power u tom cenovnom rangu ti je napajanje za siroke narodne mase. Nije mnogo kvaliteno sto mu sama cena kaze. Bolje da uzmes nekog Silverstona-a od 500w za 50-55eura ili ako nadjes polovni Tagan. Jeste da su malko skuplja napajanja ( pa cak i polovni ) al su najbolja trenutno..
 

Back
Top