Pravljenje figurica za torte - cake toppers

:zcepanje:
Ja još uvek to tako radim, da bih imala šta da slikam, i da bi se od usta do usta čulo da pravim ukusne torte lepo ukrašene. I onaj švaler sa vini puom je skoro za kg teži no što je trebalo, što zbog figurica, što zbog nekog mog eksperimentisanja, ali ja još živim u nadi da će sve doći na svoje. I onu sa patikicama na kojoj piše Vuk sam kompletnu poklonila danas za krštenje unuku moje radnice. Jer kako ja da uvežbam fondan, ako ga nikada ne radim?

nas dve smo u istoj situaciji...kroz takvu vrstu poklona ja i vezbam,usavrsavam se pa ako mi nekada neko poruci tortu da imam sta da pokazem.hvala na savetima,razumela sam i nema ni govora za neku ljutnju jer za sad se sama nudim al ako i kad dodje vreme da mi traze i da misle da se to podrazumeva imam resenje...dacu im da mi cuvaju decu(troje)dok ja pravim...nece im pasti onda na pamet
 
Sanja i ja ih imam troje i svi hoce torte na poklon, a niko ni da pita da ih pricuva. Samo se cude kako sam uspevala po pet nedeljno da napravim sa onakvom dekoracijom, a svoje ocekuju. A posto su meni moja deca ipak najvaznija uvela sam red i u narucene, a o poklonima da ne pricamo. Mozda kada one porastu, nadam se imacu vise vremena, a do tada prvo moja deca pa sve ostalo.
 
Nisam ni ja bila mnogo bolja,sad mi kazu da sam se izbezobrazila :) ali kad sam videla da je vrag odneo salu i da to moje poklanjanje prevazilazi granice normalnog,presekla sam i vise ne.Sada za dz radim samo nekim ljudima meni bliskim,i to ne za dz nego za materijal,da li ce mi ga platiti ili kupiti volja njihova, po nizoj ceni jos nekima i to je to.Necu vise da oduzimam deci vreme provedeno sa njima ni zbog koga,a nakupila sam dovoljno torti da neko moze da vidi sta i kako radim.Ali sada imam problem sto neki ljudi kojima sam poklanjala sada isto ocekuju pa se nadju u cudu kad kazem nizu cenu :) i sto domacica rece,nismo na odgovarajucoj temi pa neka moderatori premeste
 
Eeeeee i ja poklanjam,a nekad se zeznem i sama pa radim za sicu.
attachment.php

attachment.php

attachment.php

attachment.php

attachment.php

attachment.php

attachment.php

Izvinite na kolicini slicica kojom sam vas zatrpala.Dugo me nije bilo.
 

Back
Top