Pravljenje figurica za torte - cake toppers

Evo detalja sa tortice za moju buduću glumicu.

attachment.php


attachment.php


attachment.php
 
Poslednja izmena:
Sanja jedan drugarski savet, nemoj da preterujes sa poklanjanjem tortica, jer to posle ljudi smatraju kao nesto normalno. U stvari ja ovde iznosim svoje iskustvo, da sam ljudima pored regularnih poklona u svojoj zanesenosti nosila sto torte, sto figure, pa su to neki prihvatili kao nesto sto se podrazumeva. Narucivali kao za sebe, a nosili drugima. I tako sada kada me je prosla zanesenost i odnesem samo poklon bledo me gledaju, neki se cak i naljute. Ako komentar nije za ovu str. izvinjavam se.
 
Sanja jedan drugarski savet, nemoj da preterujes sa poklanjanjem tortica, jer to posle ljudi smatraju kao nesto normalno. U stvari ja ovde iznosim svoje iskustvo, da sam ljudima pored regularnih poklona u svojoj zanesenosti nosila sto torte, sto figure, pa su to neki prihvatili kao nesto sto se podrazumeva. Narucivali kao za sebe, a nosili drugima. I tako sada kada me je prosla zanesenost i odnesem samo poklon bledo me gledaju, neki se cak i naljute. Ako komentar nije za ovu str. izvinjavam se.

Potpuno si u pravu. Ja sam počela da pravim tortice za svoje unučiće (imam ih troje) sada cela familija očekuje torticu za svoja slavlja. Ne kažem imam ja tu velikog zadovljstva dok je pravim i kad je odnesem, ali sve je više zahtevaa a sve manje vremena. Nisam ja spretna kao vi pa da štancujem 10-tek torti za vikend, meni treba samo za jednu tortu i njene figurice po par dana...Ja se ne žalim samo potvrdjujem Vladine reči.
 
Ja još uvek to tako radim, da bih imala šta da slikam, i da bi se od usta do usta čulo da pravim ukusne torte lepo ukrašene. I onaj švaler sa vini puom je skoro za kg teži no što je trebalo, što zbog figurica, što zbog nekog mog eksperimentisanja, ali ja još živim u nadi da će sve doći na svoje. I onu sa patikicama na kojoj piše Vuk sam kompletnu poklonila danas za krštenje unuku moje radnice. Jer kako ja da uvežbam fondan, ako ga nikada ne radim?
 

Back
Top