Sta ili ko vam nedostaje....

z:D Previse ubedacili temu!Zene se odma' raspilavile.Eh,nedostaje mi trenutno NESTO SLATKO!z:(( Pojela sam onaj rum kasato ocu jos!!!A jel moze da se non stop pise ako ti nesto nedostaje?Primer,nedostaje mi-cigareta,pa kao nesto slatko,ko meni sad,ili kafa,krevet...Naravno i ozbiljnije stvari-decko,prijatelji bla bla...Mmmm?
 
...od jutros sam prilicno setna.Zapravo uvek o nekim porodicnim praznicima meni nedostaju neki dragi ljudi...Uvek pravim retrospektivu prisutnih i odsutnih,na bilo koji nacin.
Od jutros mi najvise nedostaje moja sestra i njena kcerka koje zive daleko,i nikakvi skypovi,camovi i ostale tehnicke zavrzlame to ne mogu da nadomeste..
Nisam tuzna,samo sam eto tako nekako...
A vi drugari?Sigurno da i vama nesto ili neko...nekad...z:)

nedostaju mi slike imao sam mnogo lepe slike
bas mi krivo trebalo mi dosta vremena da ih skupim
ali dzaba neda mi se pa to ti je :udriglavu:
 
Meni nedostaje jedan retreat:
ustanes,sednes,legnes,suncas
se,plivas,citas,cutis,citas,razmisljas,sanjaris,citas,plivas...app,mala plaza,velika terasa...bez suvisne price i bez ikakve rasprave.
I nedostaje neko ko ce sve ovo da organizuje u tri poteza a ja samo da spakujem pinkle...
 
Meni nedostaje sunce danas , i jedno 20 stepeni vise, i adekvatne cipelice za ovo šlb vreme , i dobar crni kaput u kome cu da se osecam komotno, i najviše od svega nedostaje mi razvlačenje po krevetu u trajanju od par dana , uz ljubavne filmove, dobru knjigu , neznost i san.
 
Meni nedostaje jedan retreat:
ustanes,sednes,legnes,suncas
se,plivas,citas,cutis,citas,razmisljas,sanjaris,citas,plivas...app,mala plaza,velika terasa...bez suvisne price i bez ikakve rasprave.
I nedostaje neko ko ce sve ovo da organizuje u tri poteza a ja samo da spakujem pinkle...

E mačko, ja imam i tog ko moze da organizuje sve to u tri poteza , ali....


...ne videh 1 detalj u Machkinom postu, zato joj je verovatno (ili trenutno) neostvariv retreat z:) ...a kod Mirke (ostvariv) ali stoji ali...z:)
...pa se neshto razmishljam, shta bi to moglo da bude...z;)
...da li taj Neko ko ostvaruje mozhe da se priupita...A gde sam tu ja (u prichi)...z:shock:
...jer, ako sam dobro shvatio obe (cenjene forumashice), one bi da se organizuje "neshto" a da "u retreat" idu Solo...z:mrgreen:
 
Nedostaje mi...
...proleće, kada je napolju temperatura u minusu,
...sladoled sa DruDaricom,
...jedna dobra spontana trač partija sa istom,
...poljubac na nekoj dobroj plaži dok te pesak mnogo žulja,
...skuvana kafa za dobro jutro,
...uskakanje Bubice u auto, direktno na moje sedište i njen način pozdrava, iliti liz po nosu...
nedostaje mi...
 
...od jutros sam prilicno setna.Zapravo uvek o nekim porodicnim praznicima meni nedostaju neki dragi ljudi...Uvek pravim retrospektivu prisutnih i odsutnih,na bilo koji nacin.
Od jutros mi najvise nedostaje moja sestra i njena kcerka koje zive daleko,i nikakvi skypovi,camovi i ostale tehnicke zavrzlame to ne mogu da nadomeste..
Nisam tuzna,samo sam eto tako nekako...
A vi drugari?Sigurno da i vama nesto ili neko...nekad...z:)

Hvala bogu..Pa svokom coveku nesto,ponekada nedostaje u zivotu..Meni nedostaje par bliskih ljudi koje sam izgubio u proteklih par godina....i nema dana kada se ne pomislim na njih..ali trudim se da premotam film,iozivim lepe dozivljaje...i trenetke provedenim sa njima...tako da na neki nacin,zive i dalje u mom secanju i srcu.......
 
...ne videh 1 detalj u Machkinom postu, zato joj je verovatno (ili trenutno) neostvariv retreat z:) ...a kod Mirke (ostvariv) ali stoji ali...z:)
...pa se neshto razmishljam, shta bi to moglo da bude...z;)
...da li taj Neko ko ostvaruje mozhe da se priupita...A gde sam tu ja (u prichi)...z:shock:
...jer, ako sam dobro shvatio obe (cenjene forumashice), one bi da se organizuje "neshto" a da "u retreat" idu Solo...z:mrgreen:
Ja ne bih solo,ja bih samo da mi neko to organizuje i naravno krene samnom...Da me lisi onoga sto uvek radim a to je kombinovanje,uklapanje,karte,smestaj,prevoz,i tako te tehnikalije...
 

Back
Top