B92 u enklavama

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.624
i pre nego odem na spavanje, jedna lepa vest, doduse nekima i nije, ali sta je tu je.
mene vise interesuje, da li ce nasi zabraniti B92 da dodje na kosovo i da podeli tu pomoc. ja mislim da nece, a zasto??? pa zato sto dolaze da pomognu ovom narodu, tj. deci, a da se pri tome ne racuna koliko ce glasova osvojiti, kao sto rade politicari. znaci ako neko zeli da pomogne ovom narodu, evo kako se moze pomoci. pomazes i ne trazis nista za uzvrat


Humanitarni karavan B92 u enklavama
29. decembar 2008. | 00:30 | Izvor: B92
Beograd -- B92 i ove godine organizuje humanitarnu akciju podele novogodišnjih paketića deci na Kosovu.

Humanitarni karavan B92 u naredna dva dana posetiće osnovne škole u nekoliko srpskih enklava. Deca će dobiti igračke, koristan školski pribor, slatkiše, a novogodišnji paketići obradovaće oko 800 mališana

ps.ajde da vidim da je neko na bilo koji nacin doprineo ovoj akciji, narocito to ocekujem od onih koji ne mogu nikako ziveti bez svog srca, duse, kolevke, majcice.
neka na ovaj nacin dokazu da im je zaista stalo do kosova
 
i pre nego odem na spavanje, jedna lepa vest, doduse nekima i nije, ali sta je tu je.
mene vise interesuje, da li ce nasi zabraniti B92 da dodje na kosovo i da podeli tu pomoc. ja mislim da nece, a zasto??? pa zato sto dolaze da pomognu ovom narodu, tj. deci, a da se pri tome ne racuna koliko ce glasova osvojiti, kao sto rade politicari. znaci ako neko zeli da pomogne ovom narodu, evo kako se moze pomoci. pomazes i ne trazis nista za uzvrat




ps.ajde da vidim da je neko na bilo koji nacin doprineo ovoj akciji, narocito to ocekujem od onih koji ne mogu nikako ziveti bez svog srca, duse, kolevke, majcice.
neka na ovaj nacin dokazu da im je zaista stalo do kosova


cisto sumnjam da hoce...z:D
tako sto radi samo ustaski i izdajnicki...., koje treba naravno zabraniti...:sanke:
 
Razumem Vash bes. Ali ne zaboravite da i tamo ima dobrih, normalnih ljudi. Znachi totalno unishtenje ( satiranje sa zemljom ) ne dolazi uobzir... Nego taktichki... Samo pripadnike utjk... Jednog po jednog... Sve ih eliministati. z:mrgreen:
 
mene vise interesuje, da li ce nasi zabraniti B92 da dodje na kosovo i da podeli tu pomoc. ja mislim da nece, a zasto??? pa zato sto dolaze da pomognu ovom narodu, tj. deci,

Aj ne ser*, sto ne bi zabranili ako im se cefne?
Zar se ne secas kako su onda zabranili lekove i medicinsku opremu?
Nemoj da se pravis da su ti tvoji "nasi" milosrdni i humanitarni.
 
Vec zamishljam sliku....magla se dize nad kosova,s leve strane ekrana stize veeliki kamion znakom b92 pun paketica ,priblizava se kuci u kojoj sa zebnjom chekaju deca.
Sa desne strane kamera zumira-Tachi i Cheku nasmejani,iz kamiona izlazi onaj voditelj sa tikovima u vratu i ona plava mala gubava,daju paketice tachiju i celavom a oni daju deci....pochinje da veje sneg,svi mashu rukama ko na chedinom spotu,sretjni,lepi nasmejani i zagrljeni...u posadini se chuje muzika koka koline reklame"praznici nam stizu,praznici nam stizu...."
idila najmladje evropske demokratije
 
Vec zamishljam sliku....magla se dize nad kosova,s leve strane ekrana stize veeliki kamion znakom b92 pun paketica ,priblizava se kuci u kojoj sa zebnjom chekaju deca.
Sa desne strane kamera zumira-Tachi i Cheku nasmejani,iz kamiona izlazi onaj voditelj sa tikovima u vratu i ona plava mala gubava,daju paketice tachiju i celavom a oni daju deci....pochinje da veje sneg,svi mashu rukama ko na chedinom spotu,sretjni,lepi nasmejani i zagrljeni...u posadini se chuje muzika koka koline reklame"praznici nam stizu,praznici nam stizu...."
idila najmladje evropske demokratije

Malo iskarikirano, ali - tako ce nekako i da bude... Da se zna ko je tu " dobar lik "... Strashno. z:(

Dobro ajde, mozda nisu radioaktivni, mozda je slatkisima prosao rok trajanja

... z:mrgreen: ...
 
Um caruje snaga klade valja

Kao prvo, to uopste nije tacno, um caruje dok se snaga ne naljuti.
A tebi je prilicno lako i jednostavno da iz kuce u kojoj su ti interesovanja blejanje pricas tako o deci koja nisu videla novu igracku nekoliko godina.
Dakle, ako stvarno tako mislis - idi se suoci sa njima i pokazi se pred njima i licno im reci da i dalje ne treba da imaju igracke/klopu/slatkise itd....
 
Los izgovor za glupe a jake.

To ti je realnost brale moj....

Treba da vide igracke, ali ne takve, rizik je preveliki. Ipak je to u92

Dobro, zasto onda neces da im to saopstis?
Mrzi te da izadjes iz kuce, pa ces im poslati mail?
Pisaces tekstove po forumu?
Bices besan?

To nije nacin.
Zna se kako se stvari dovode u red - tako sto sprovedes konkretnu akciju.
 
Ja sam da sprovodim akcije? Nije realno...jedinka protivU organizovanog sistema, ne ide.
Pomazem u okviru svojih mogucnosti, i to je nesto, ne precenjujem sebe.

Sta je nerealno u tome da obidjes kolima mesta koja ovi planiraju da posete i izneses svoje stavove?
Ako mislis da je to nerealno, zasto onda uopste pises takve stvari - da toj deci treba oduzeti pomoc, a nemas nikakvog realnog razloga da tako mislis osim licnog ubedjenja?
 
Aj ne ser*, sto ne bi zabranili ako im se cefne?
Zar se ne secas kako su onda zabranili lekove i medicinsku opremu?
Nemoj da se pravis da su ti tvoji "nasi" milosrdni i humanitarni.
Hm...licemerje nije zabranjeno pravilnikom.Čak nije bitno što u krajnjoj liniji iz njega proizilazi vređanje.Izgleda da je poželjno što licemernije vređati nečiju ljudskost i emocije.
 

Back
Top