Da li mi je decko gay?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Muzicka Vila

Primećen član
Banovan
Poruka
574
U vezi sam nekoliko nedelja. Veza nije duga, ali je jako stabilna, cak mogu da kazem i da se volimo. On mi kaze da je zaljubljen, medjutim, primetila sam nesto. Moj decko je iz inostranstva i dobro je poznat sirom sveta, ali to nije bitno. U septembru je dosao kod mene, da vidi gde zivim i da se upozna sa mojim prijateljima i Mamom. Prijatelji su ga odmah prihvatili i meni je bilo drago. Cak mi nije smetalo, zato sto izlazi sa njima. On je otisao kuci i nastavio je da se cuje sa mojim prijateljima. Ubrzo je ponovo dosao, zbog toga se nisam javljala i primetila sam da sve cesce pocinje da juri sa mojim prijateljima. Svaki put kad se vide on se sa njima poljubi tri puta. Cak je rekao da ce da postane i Srbin zbog mene, ali mislim da se on zaljubio u nekog od njih. Sve prijatelje sam pitala da li im se svidja, a oni su rekli da im se gade dlakavi muskarci, kao sto je moj decko, i da on jako voli da se druzi sa njima i nikada ne gleda druge devojke, jer kako im je rekao, je zaljubljen u mene. Da li je on gay?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top