Kako ste zadovoljni vasom kablovskom?

Konkretno - Kopernikus u Vlasotincu:
Mislim da je krajnnje nekorektno da u ponudi analognih kanala imaju odredjene kanale a da u digitalnoj verziji imate mnogo vise kanala.

Naime, za iste pare kablovsku gledaju i oni koji imaju i oni koji nemaju digitalan prijem.

Pitanje je:
Da li mi koji nemamo novaca za digitalne tv prijemnike spadamo u korisnike drugog reda ?
Zasto placamo istu pretplatu sa onima koji imaju Arenu 1 2 3 4....u digitalnoj verziji, a mi samo Arenu 1 ? (ovo je samo jedan primer)...
 
Konkretno - Kopernikus u Vlasotincu:
Mislim da je krajnnje nekorektno da u ponudi analognih kanala imaju odredjene kanale a da u digitalnoj verziji imate mnogo vise kanala.

Naime, za iste pare kablovsku gledaju i oni koji imaju i oni koji nemaju digitalan prijem.

Pitanje je:
Da li mi koji nemamo novaca za digitalne tv prijemnike spadamo u korisnike drugog reda ?
Zasto placamo istu pretplatu sa onima koji imaju Arenu 1 2 3 4....u digitalnoj verziji, a mi samo Arenu 1 ? (ovo je samo jedan primer)...
Ако већ имаш паре за компјутер наћи ће се и за Диги-рисивер који коштају од 3.000 - 8.000 динара.
Али месечне претплате за пакете кабловске ТВ које имају све пет Арене и остале погодности, јесу скупе. Зато, ако већ куцкаш на компјутеру, ево ти Е-адресе па упитај оне који спроводе дигитализацију, хоће ли да за исту претплату да, поред Информативних канала убаце Арене, Документарне програме, Дечје канале, ....
www.rts.rs/page/rts/ci/Digitalizacija.html
www.etv.rs
http://www.digitalizacija.info

 

Back
Top