Peticija za prestanak ubijanja pasa u Srbiji

jesmo rekli da nema postavljanja slika sa tvog rodjendana :lol:

djubre jedno...:lol: :lol: :lol:

može jedan koktel.....dobro, dobro...pokazaću ja kakva si i ti bila na rodjendanu....:D

narandzauai-1.gif


p.s. Nevena kad dodje i vidi sta bi od teme, dobiće fras
 
devojcice...MILIONI ljudi sirom klanica bi ostali bez posla, bez zarade, njihova deca samim tim gladna...da li treba ti meni koji sam u yivotu prosao dosta da kayes da mucnem glavom...Mucni ti...

Da li ovo nase lupetanje po ovom forumu menja stavove jedne cele industrijske grane sirom sveta...

NARAVNO NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE


sto se ne zapitas nad ljudima koji posteno rade svojim licnim trudom i nemaju da prehrane porodicu..koji ne zive od smrti i klanja drugoh?
sta je sa njima?koji se muce i posteno trude a nemaju.
zivelo klanje i zivimo od klanja bespomocnih.jel tako?
e nije.
 
ja sam vegetarijanac i nisam gladna,pobogu covece sta lupetas?
niko ne bi bio gladan.
mnogi ljudi i sada nemaju posao pa se ne potresas zbog toga.zasto imati posao na tudjoj smrti patnji i urlikanju?
i krave ne bi bile na ulicama,pobogu,eeej,koliko imas ti godina.mucni glavom..sada se nenormalno razmnozavaju i kote da bi se prehranili svi..hahaha.znas li koliko e u svetu dnevno zakolje zivotinja..pa ne mislis valjda da se prirodno pare i radjaju..oo svete !

Gladna si ti gladna samo neces da priznas :D:D:D
 
sto se ne zapitas nad ljudima koji posteno rade svojim licnim trudom i nemaju da prehrane porodicu..koji ne zive od smrti i klanja drugoh?
sta je sa njima?koji se muce i posteno trude a nemaju.
zivelo klanje i zivimo od klanja bespomocnih.jel tako?
e nije.

Pa ja kad ujutro ustanem ako ne zakoljem i ispecem bar jedno pile taj dan smatram propalim. Zvao me jedan kineski prijatelj na kucetinu pre neko vece; ko zna mozda odem da probam.
 
p.s. Nevena kad dodje i vidi sta bi od teme, dobiće fras
Ti si definitivno vidovit.
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAMAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAN LJUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUDIIIIIIIIIIII
Volite pse? Ne svidja vam se sto ih ubijaju, ako moze da se nadje bolje RESENJE...super potpisite peticiju, mozda uspe, verovatno nece, ali probamo i to je to...
Ne volite pse? Mislite da su beskorisni, suvisni, nepotrebni? Mislite da ih treba ubijati? Dobro...zaobidjite temu...eto to je poenta koju je trebalo da shvatite na pocetku...jel toliko tesko? Jeli, Torrente? Jel stvarno toliko tesko?
By the way muka mi je od prica, ima gladne dece, ima ratova, ima logora, sta branite pse...dobro, ima, slazem se, i branicu i njih ako mogu, potpisacu peticiju za deljenje svezih kifli po Africi, vazi...samo to ne znaci da necu i ovu za pse...
A rok za peticiju i onako istekao, zato :bye:
I jos nesto...ima, ima, bas ima puno ovakvih tema...i kad naletim na novu peticiju opet cu otvoriti temu da bi neko video i potpisao...pa?
 
Vegeterijanci ne vode "krstaške" ratove protiv mesoždera- jednostavno iznose svoje stavove, a ni svi vegeterijanci ne postaju to samo zato što su protiv ubijanja životinja, kao što ni oni koji se bore protiv toga ne moraju biti vegeterijanci!
Industrija koja na surov način "proizvodi" životinje za jelo se svakim danom sve više robotizuje te bi malo porodica ostalo bez posla! Da li ste videli tu nepokretnu živinu u kavezima kojoj se daju hemijska sredstva za naduvavanje ili polužive životinje kojima deru kožu ili ih pale?! Pustite vi sliku našeg seoskog domaćinstva i biohrane koju mi još uvek jedemo ( sve ređe), ali to je off topic
Nevenaa
ne sumnjajući u tvoje dobre namere pozivam te da ubuduće dobro pročitaš peticiju koju postavljaš, jer iako se pozivaju na životinje nije svaka dobronamerna niti služi dobrobiti, a ova čak šta više već očigledno šteti! Najgore u svemu je to što je "vlast" uzela k znanju peticiju sa 7000 potpisnika kojom se zahtevaju nerazumljive stavke koje svako može tumačiti po svojoj volji i sutra će nam reći:"Gospodo vi ste baš to tražili!" Sem prve tačke o prestanku ubijanja životinja i one o "eutanaziji" sve ostale su više na štetu! Najgore od svega je to što će ovo hibridno udruženje CeMDi (?) nastaviti saradnju sa ministarstvom uz razgovore o dopuni zakona, kao i da će predati "nacionalni program " o izgradnji azila!? I to će na sebe preuzeti žena koja je "već" 11 meseci u zaštiti a da za to vreme apsolutno ništa nije naučila i razumela!
 
Ja sam ono potpisao NEVENA, tek da ynas, vec istog dana kada si stavila temu...

ali kao sto tekilas. rece - sve je ono diskutabilno....

a da ne pricam o osobi koja ono vodi....gospodji J.T.

Ona sa zastitom zivotnja ima veze kao...pa da ne pravim poredjenje....

a iza svega stoji i finansijska strana....DOBIJU ONI MNOGO KESA , navodno za to....
a taj novac zavrsi na ko zna cijim racunima....ne sav, ali lep DEO...

PO TOME O KAKVOJ OSOBI SE RADI....ne bih me zacudilo da i ne kupi sebi neku bundu od prirodnog krzna, pored ostalih koje ima.
 
Mnogo toga pametnog ovde je receno, vezano za temu.

Da li ce drzava obratiti paznju samo na potpisnu peticiju ili i na deo ljudi i udruzenja koji su uspeli da dodju na skup, bez obzira na sve price ovde ili negde drugo ? Ili bolje da pitam gde se moze procitati nesto o desavanjima od juce, osim ako nekog ne mrzi da nam preprica ukratko ?

A bio je i radni, sto je, verovatno, deo ljudi sprecilo da stigne u 12h.
 
Mnogo toga pametnog ovde je receno, vezano za temu.

Da li ce drzava obratiti paznju samo na potpisnu peticiju ili i na deo ljudi i udruzenja koji su uspeli da dodju na skup, bez obzira na sve price ovde ili negde drugo ? Ili bolje da pitam gde se moze procitati nesto o desavanjima od juce, osim ako nekog ne mrzi da nam preprica ukratko ?

A bio je i radni, sto je, verovatno, deo ljudi sprecilo da stigne u 12h.

i ti si primetila da se mnogo pametnog reklo :lol:

a sto se tiche jucherashnjeg skupa,nigde ne mogu da nadjem bilo kakvu info
 
Mnogo toga pametnog ovde je receno, vezano za temu.

Da li ce drzava obratiti paznju samo na potpisnu peticiju ili i na deo ljudi i udruzenja koji su uspeli da dodju na skup, bez obzira na sve price ovde ili negde drugo ? Ili bolje da pitam gde se moze procitati nesto o desavanjima od juce, osim ako nekog ne mrzi da nam preprica ukratko ?

A bio je i radni, sto je, verovatno, deo ljudi sprecilo da stigne u 12h.

Pa evo da ti ja odgovorim.
Drzavu zabole ona stvar za tu vasu peticiju i ako ste je predali nekome na papiru dobro ce posluziti istom da u nedostatku toalet papira iskoristi tu peticiju.

Pa znas da ja uvek samo pametno zborim.Nego sta kazes sto sam raskrinkao ovu koljacicu sargarepe.Koliko li je samo majki cvekli proplakalo zbog nje a ovde se kao nesto bori za prava pasa.Kakva dvolicnost :D:D
 

Back
Top