Peticija za prestanak ubijanja pasa u Srbiji

Torrente mu ga daje malo, s vremena na vreme :D, ali je zanimljiv lik :heart:. Duhovit, sto verovatno osvaja zenska srca i na forumu i van njega :D. Svakako, ne prolazi nezapazeno. Evo i ja pisem o njemu :cmok:.

Inf. o skupu od petka jos ne nadjoh na netu.

Interno, pominje se izvestan br ljubitelja koji je stigao da dodje i 2-3 drustva ljubitelja zivotinje ili za zastitu zivotinja, kako li su vec registrovani.

Odlicno da je bilo posete jer sve je to, pretpostavljam, radi zivotinja. Ono sto ne razumem je cemu prica ovde o tome da li treba otici ili ne, zasto, kako, ovo - ono, jer ako bar deo drustava podrzava napore JT, onda verovatno, ima nekog smisla. Da li mi se cini ili u nekim postovima mirise malo na licemerstvo ?

Ne mislim ni na ruzicastog ni na damu koja masakrira sargarepe, cvekle, kupuse i ostalo (i ja ih imam u jelovniku :rumenko:) jer oni vec imaju posla oko istog, svaki na svoj nacin :D. A ostali...valjda bolje poznaju sebe nego ja njih.
 
Koga bi JT mogla da edukuje kad ni sama baš najbolje ne poznaje materiju, svaki drugi na forumima ima više znanja nego ona!

Ovo je dobro receno..NISAM licemeran ALI JE TAKO. A i vreme ce pokazati ko je ona bila u celoj prici...a nemam bas nista protiv doticne JT.

Ono sto ne razumem je cemu prica ovde o tome da li treba otici ili ne, zasto, kako, ovo - ono, jer ako bar deo drustava podrzava napore JT, onda verovatno, ima nekog smisla.

Sve u pocetku ima i te kakav smisao....a onda smisao ispliva na povrsinu.

Da li mi se cini ili u nekim postovima mirise malo na licemerstvo ?

Meni se ne cini. Ljudi se samo trude da misle malo glavom a ne da gutaju servirane priče. ALI NEK IDE SVE SVOJIM TOKOM....Živi bili pa videli....

Ne zamerite malo...ipak sam ja daleko od tih vasih skupova i dogadjanja. Da sam bliže, dosao bih sigurno, ovako...pratim vas. I mi na Zlatiboru MUKU MUČIMO sa tim odbacenim macama i kucama...Ljudi ih valjda namerno tu bacaju...kao turisticko mesto, ima hrane. O.K turisti ih u sezoni hrane...koliko sam ja samo u piksle mleka nasuo malim macama. A kad dodje sezona pa Sinteri ih kupe sa onim mrežama...DUŠA ME ZABOLI...
 
P.S.-Nego bolje ti daj vamo kajmaka i prsute a za Tinsku ja ne brinem. ;)
Plus ovde sve sami vegetarijanci tako da mi upala kasika u med. :) Donesi i neke repe za Tsuymish

IZVOLITE...sas sve curicom da te posluzi....

sajam-ue-3.jpg


p.s. sa zadnje prsutijade u selu Mackat, Zlatibor


ima nesto i za MICI.....:whistling: :whistling: :whistling:
 
Drustvo za zastitu zivotinja ,, Nojeva barka " organizuje protest i raspisalo je peticiju za prestanak ubijanja lutalica i izgradnji no-kill azila...da ne duzim ja pricu, sve o tome mozete procitati ovde http://www.nojevabarka.com/
A, peticiju mozete potpisati ovde http://www.thepetitionsite.com/9/peticija-za-srbiju/
Verujem da ovde ima najvise ljudi koji vole pse...
VREME ZA POTPISIVANJE PETICIJE ISTICE 5. SEPTEMBRA !!!!
ПСЕ ЛУТАЛИЦЕ ТРЕБА СВЕСТИ НА МИНИМУМ МИНИМУМА....ИПАК НЕТРЕБА ИХ ИСТРЕБИТИ ЈЕР И ОНИ СУ ЧИСТАЧИ ГРАДА...НИСАМ ЗА НЕКА ПРАВНА ПРАВА ЖИВОТИЊА...АЛИ...АКО НЕКО МУЧИ ЖИВОТИЊУ....ВАЉАЛО БИ ДА МАЛО ОДРОБИЈА...ЗНАЧИ...ЛОВАЧКА УДРУЖЕЊА ДА КОНТРОЛИШУ БРОЈ ПАСА ЛУТАЛИЦА...РАДИ БЕЗБЕДНОСТИ НАС И НАШЕ ДЕЦЕ...СВЕ ОСТАЛО ЈЕ ЗА МЕНЕ ДЕБИЛИЗАМ ЕВРОПЕ..:rtfm:
 
ПСЕ ЛУТАЛИЦЕ ТРЕБА СВЕСТИ НА МИНИМУМ МИНИМУМА....ИПАК НЕТРЕБА ИХ ИСТРЕБИТИ ЈЕР И ОНИ СУ ЧИСТАЧИ ГРАДА...НИСАМ ЗА НЕКА ПРАВНА ПРАВА ЖИВОТИЊА...АЛИ...АКО НЕКО МУЧИ ЖИВОТИЊУ....ВАЉАЛО БИ ДА МАЛО ОДРОБИЈА...ЗНАЧИ...ЛОВАЧКА УДРУЖЕЊА ДА КОНТРОЛИШУ БРОЈ ПАСА ЛУТАЛИЦА...РАДИ БЕЗБЕДНОСТИ НАС И НАШЕ ДЕЦЕ...СВЕ ОСТАЛО ЈЕ ЗА МЕНЕ ДЕБИЛИЗАМ ЕВРОПЕ..:rtfm:


Šta do znači da lovačka udruženja kontrolišu? Ubice samo na jedan način mogu da kontrolišu! A što se tiče bezbednosti, ja još nisam videla da pas napao neko dete, a da ga ono nije prethodno maltretiralo ili gađao. :otkacio:
 

Back
Top