"Moj" hram

Q. in perpetuum hibernum

Stara legenda
Poruka
88.218
Evo, da barem nešto malo odam o sebi, ja imam neke veze sa ovim hramom. Crkva je obnovljena nedavno, bila je zapuštena:

Crkva.jpg


Za sada toliko. :)
 
Evo, da barem nešto malo odam o sebi, ja imam neke veze sa ovim hramom. Crkva je obnovljena nedavno, bila je zapuštena:

Za sada toliko. :)
Pa,sad, ja bih razumela da si napisao težinu, visinu, boju očiju,....ličiš li na onog rodjaka sa avatara, al slika crkvice.....Dodaj ti još tu neki podatak...Mislim o crkvi..
 
лијепо је кад неко остави нешто трајно иза себе да га се потомци боље сјећају а народ има користи од тога.ја сам се увијек ложио на то нарочито ме иморесионирала шума "лаудонов гај" у крбавском пољу коју је засадио аустријски официр ернст лаудон.овако сад сви знају за њега иако је био обични капетан а и друштво има користи од прелијепе храстове шуме. на неких пар стотина хектара.ја сам се зарекао да ћу такођер тако нешто урадити али не у хрватској него у србији једног дана кад ми буде доста печалбе:D поздрав свима.
 
Vi ste znači bili poprilično dobrostojeći, kada ste mogli da podignete crkvu. Da niste neki plemići?

Pa čuj, nije teško to toliko kao što ti je dadel napisao, ali da smo dobrostojeći bili to jeste, samo ne bih rekao poprilično, jer to opet ovisi po kojim standardima gledaš. Plemići? A šta podrazumevaš pod tim? :mrgreen:

Imam i sliku jedne druge, nešto starije, iz 1700.-ih godina, potrudiću se da se i ona dopadne interneta...
 

Back
Top