Храм Светог Саве

Aha. Znači švinist si, samo to ne smiješ ovdje izraziti zbog mogućeg banovanja. Razumijem. Hvala na objašnjenju.
Нема на чему. Кад год имаш времена сврати. То што би ти било написано може да се квалификује на разне начине.
назови како желиш, шовинистом, изабери и тежи израз, само не дам на своје.
У своје па називај светиње како си назвао моју.
То ти нико не брани.
 
Нема на чему. Кад год имаш времена сврати. То што би ти било написано може да се квалификује на разне начине.
назови како желиш, шовинистом, изабери и тежи израз, само не дам на своје.
У своје па називај светиње како си назвао моју.
То ти нико не брани.

Ne sviđa mi se neo bizantski stil kakav god objekt bio. Da je trgovački centar mišljenje bi mi bilo identično. Znači nema to ništa s tim da se radi o sakralnom objektu. Ne samo "u svoje" nego svačije... Pa ti nastavi plakati
 
Сасвим у реду. Претходна реч која је употребљена заслужује много више од онога што ти је речено.

E to mogu razumjeti i prihvaćam. Izvinjavam se ako je to nekoga uvrijedilo

Ipak ne zaslužuje odogovor koji sam dobio. Moglo je se to riješiti na kulturnan način a ne "jajima" i vrijeđanjem do kojeg nije došlo isključivo zbog straha od banovanja

Ipak se moj stav da je kičav ne mijenja. Ne sviđa mi se. Srpski moravski stil je bolji
 
Ne sviđa mi se neo bizantski stil kakav god objekt bio. Da je trgovački centar mišljenje bi mi bilo identično. Znači nema to ništa s tim da se radi o sakralnom objektu. Ne samo "u svoje" nego svačije... Pa ti nastavi plakati
Pa je neko tako razmišljao ne bi nastao ni Moravski stil jer se on zasniva na vizantijskom stilu. Ništa na Hramu Svetog Save na Vračaru nije toliko moderno pa da ga porediš sa tržnim centrom.
 

Back
Top