Koliko daleko?

Ne_Vazim_Se

Veoma poznat
Banovan
Poruka
12.560
Dakle, poznato nam je da je istrazivanje nepoznatog u ljudskoj prirodi. Koliko ste daleko spremni da odete? Btw, mozda je off, ali pitanje je i za ljubav&sex i za zivot uopshte. Ja bash volim da pomeram granice, onako na sve moguce nachine, pa me zanimaju i vasha iskustva. Znachi experimeti sa sexom, drogom, nasiljem, crnom magijom, bakinim patofnama ... :cool:
 
Bakine patofne su skroz kul, skoro kao tetkin frizider, kada ih vidim raspilavim se kao pilav i imam uzi shto puca kao uzi (prtiBG hahaha) ...
Shalu na stranu, imam ja jedno pitanje. Georgejune, druze, ajde mi molim te reci da li stvarno nikada nikada nikada nisi bar pozeleo da prozivish neku svoju perverziju, ili da probash pushish travicu, ili tako neshto? I nekoliko konkretnih podpitanja btw. Koliko imash godina? Jesi li se napio nekada? Jesi li imao devojku/dechka nekada? P.S. Ne morash da odgovorish ako necesh, i oprosti na ovako slobodnom pristupu...
 
Hahaha nagovoricu te na dop sutra da se bocnesh, pazi sine da ti neko ne ubaci joint u pice hahahaha... A shto se dechkica tiche, ja samo nije hteo da unapred zakljuchi da si strejt pa da te smori. Shali se ja malo, dajte ljudi budite malo kreativni ja je naveo neke glupe primere, nije sve samo sex i gudra ( mada je kombina jaaaaaaaaka ) mislio sam na experimentisanje u svim aspektima zivota. Jesi li pozeleo nekad da izadjesh skor go i kupish hleb, pljuge i povrce? Jesi li stajao nekad na zelenom i grohotom se smejao dok ti trubi kolona iza? Ne mogu sad da naprezem ovaj jadni zgicmo vishe znachi skapirao si valjda...
 
Dakle, poznato nam je da je istrazivanje nepoznatog u ljudskoj prirodi. Koliko ste daleko spremni da odete? Btw, mozda je off, ali pitanje je i za ljubav&sex i za zivot uopshte. Ja bash volim da pomeram granice, onako na sve moguce nachine, pa me zanimaju i vasha iskustva. Znachi experimeti sa sexom, drogom, nasiljem, crnom magijom, bakinim patofnama ... :cool:

A šta se radi s bakinim patofnama? Jel se one guraju negde?
 
Eh bakine patofne su chudo jedno, ne morash ni da ih gurnesh ma samo da su u blizini matori to je vec auuuuura :)
Ovaj, mene je kao prestao drma pubertet sa petnaest dina... A odakle tebi da je meni svest suzena? I bash nije to lepo tako donositi zakljuchke kada nekoga ni ne poznajesh, ali za divno chudo to mogu i ja. Da li sam ja kriv shto ti zivish u strahu, shto znash samo ono shto su ti rekli i shto si prava mala ovchica? Da li sam ja kriv shto nemash jasno definisanu lichnost? Shto ne koristish svoju glavu? Eto vidish kako je to lako, nego meni neke male stvarchice neshto ne daju da budem takav sa ljudima... kako ih ono beshe zovu? ... a, da! Maniri ... I bre shto ste vi ubedjeni strejteri toliko iskompleksirani, znachi chim pomenem gudru odmah se nadje deset ljudi da mi objasni kako to ne valja, kako je to loshe i kako si zbog toga debil. Brate, meni tvoje mishljenje o tome ne treba jer imam svoje. Da nije tako postavio bih topic Shta mislite o narkoticima? Ali nisam. Pitao sam koliko ste daleko spremni da idete, uopshteno? Znachi zanimaju me vasha iskustva sa stvarima koje nisu "normalne", "opshteprihvatljive" i "uobichajene". Ako nemash takvih iskustava ova tema nije za tebe. Toliko
 
Evo, recimo probaj da odes u kafanu i da platis pice najmuzevnijem tipu koga vidis? Ili recimo, probaj sa nudistickom plazom :D Za pocetak.

Mani se droge, meni je jasno da je to stetno, samo mi nije jasno kako joint ubrizgas u venu :lol:
 
Eto konachno je to neko lepo objasnio :super: Nemorash bash ni skroz go do prodavnice, skini patike i charape :mrgreen: ****** konachno ode i BG u kontru ... c,c,c... nishta cirka, gudra, ludnica ... svi su kao dobri :dontunderstand: Stari, izandjali imidz koji tako volim vade samo ovi klinci ludi mali i to je to... Shta vam je bre pa bash je super bilo devedesetih, ako nishta dosadno bilo nije sigurno ( ja je bio mlogo mali, ja bi znao shta da radi :cry: ). Smaraju ovi zakoni i ova Evropa, i ugodan zivot i shengen coshka i civilizacija i zivot po :rtfm: . Ali ko bi da zivi u shablonu :ok: Sad moram da budem gadan, ali ovo je istina. Ne mozesh da se odbranish kada te cimaju na ulici, pa zovesh policiju. Poshtujesh propise koji nisu i ne mogu biti identichni bash svakom tvom ubedjenju, zato shto morash da ih poshtujesh. Nisi slobodan. Nisi jak. Ti si polu-chovek. Da nije drushtva i sistema, evolucija ( prirodna selekcija ) bi se postarala da ne budesh ni rodjen. Izrode chovechanstva. A i ja sam mnogo iskompleksiran pa stoga i gadan kada mi neko objasni ali onako skroz iskljuchivo neshto u stilu ma to je tako i tachka. Gudra je SAMO losha? Razmisli dvaput. P.S. Opusti se shali se ja malo... :whistling:
 
Dakle, poznato nam je da je istrazivanje nepoznatog u ljudskoj prirodi. Koliko ste daleko spremni da odete? Btw, mozda je off, ali pitanje je i za ljubav&sex i za zivot uopshte. Ja bash volim da pomeram granice, onako na sve moguce nachine, pa me zanimaju i vasha iskustva. Znachi experimeti sa sexom, drogom, nasiljem, crnom magijom, bakinim patofnama ... :cool:

Једном сам прешла на црвено.
Двапут сам преписивала на контролном, а једном сам запалила цигарету кад маторци нису били код куће.

Јесам ли нешто заборавила?... Ах, да! Насиље! Искрено, једном сам страшно пожелела да шутнем комшијину мачку која је дрекала целу ноћ...али сам се уплашила од толиког померања граница...и решила да не експериментишем у том правцу.

Е да, и једном сам само у доњем вешу изашла на терасу.... Било је то натчулно искуство.
 
:klap::klap::klap: I moderator me je preduhitro i vratio temu na course i josh pritom dao bash lep i zanimljiv odgovor znachi ... svaka chast :worth: izadjesh, uhvatish machku i okrenesh je naglavachke jedno pet min :D e to je pomeranje granica :dash: Btw, ja sam se skinuo jednom go i sheto po shumi jednoj u kraju oko 1 izjutra :rumenko: i to ne zato shto je meni bio 3p nego je bila opklada, pa je drugar ishao pored mene sa kamerom i lampom ogromnom baterijskom i snimao me :roll: chinjenica da sam u tom trenutku bio pijan kao dupe je onako lepo podmazala odvijanje gore navedene situacije.
 
Једном сам прешла на црвено.
Двапут сам преписивала на контролном, а једном сам запалила цигарету кад маторци нису били код куће.

Јесам ли нешто заборавила?... Ах, да! Насиље! Искрено, једном сам страшно пожелела да шутнем комшијину мачку која је дрекала целу ноћ...али сам се уплашила од толиког померања граница...и решила да не експериментишем у том правцу.

Е да, и једном сам само у доњем вешу изашла на терасу.... Било је то натчулно искуство.

pa sto te muz ostavio kad si tako fina?:)
 

Back
Top