Mrkonjić "trčkarao" za Tadićem!

1234

Domaćin
Banovan
Poruka
4.833
mrkonjic-v.jpg


http://www.naslovi.net/rd/761539

Ministar za infrastrukturu Milutin Mrkonjić organizovao je juče za predsednika Srbije Borisa Tadića i ministra policije Ivicu Dačića sadržajnu posetu jugu Srbije.



Daleko od Beograda, radikalskog mitinga i uzavrele atmosfere u očekivanju izručenja Radovana Karadžića, Mrkonjić je svoje „goste“ poveo u obilazak dva gradilišta na deonicama autoputa koridor 10, kod Preševa prema makedonskoj granici, i upriličio posetu fabrici dušeka „Simpo“ u Bujanovcu i preduzeću „Simpro“.

Tamo je, prema našim informacijama, priređen i koktel, ali bez prisustva novinara. U svojstvu domaćina bio je i bivši direktor „Simpa“ Dragan Tomić, koji je čak dobio usmenu zahvalnicu od predsednika Tadića za sve ono „što je uradio za razvoj tog kraja Srbije“.
Tadić je izjavio da je za njega neverovatno da neko u Srbiji protestuje zbog poštovanja zakona.
- Svi imaju pravo da demonstriraju i misle drugačije, ali zakon mora da se poštuje. Dok sam ja predsednik Srbije, to će biti tako - rekao je Tadić. On je dodao da su pretnje koje mu upućuje SRS „krah civilizacije“, a da je napad na novinare, zapravo, napad na ustavni poredak države.

- Pretnje su sastavni deo posla kojim se bavim. Međutim, ono što je beskrajno ružno je pominjanje pokolenja. Svi oni koji ne vole mene i moju porodicu treba da znaju da ovakvim izjavama šalju lošu poruku iz Srbije u svet. To je loša poruka za strane investitore, pre svega - naglasio je Tadić.
Kašnjenje Tadića i Dačića, koji su došli zajedno na gradilište, Mrkonjić je iskoristio za poslednje „glancanje“ dočeka. I pored toga, u odsutnom momentu je zakazao. Očigledno zbunjen brojem crnih limuzina koje su se parkirale duž puta, Mrkonjić je poleteo ka pogrešnoj, pa je čak morao da potrči za predsednikom Tadićem kako bi ga dočekao po protokolu. Ipak, srdačni zagrljaj i ljubljenje tri puta u obraz nisu izostali. Ivica Dačić, kako se ispostavilo, bio je samo „tiha pratnja“ prilikom ove posete. Novinare je vešto izbegao.
 
Ma , meni je Mrka uvek bio smesan kao crtani film, ali mi je uvek bio ok lik.........

Za razliku od mase preletaca, plachipicki, i laznih patriJota, on i dalje gotivi svoga pokojnog sefa, ali ne davi ljude oko sebe time.......to je njegov trip, i ja to postujem.....vise nego da je petog oktobra, preleteo u DSS kao gomila julovaca , radikala, espeesovaca i ostalih uplasenih malih miseva..............:ok:
 
Ma , meni je Mrka uvek bio smesan kao crtani film, ali mi je uvek bio ok lik.........

Za razliku od mase preletaca, plachipicki, i laznih patriJota, on i dalje gotivi svoga pokojnog sefa, ali ne davi ljude oko sebe time.......to je njegov trip, i ja to postujem.....vise nego da je petog oktobra, preleteo u DSS kao gomila julovaca , radikala, espeesovaca i ostalih uplasenih malih miseva..............:ok:

Јаојјјјјјјјјјјј.......... па ово је невероватно - ШТО БРЕ НЕ ОТВОРИШ ФИЛИЈАЛУ СиЕнЕн-а... да бар знамо са којим лажовима имамо посла...
 
За разлику од других ОНО ШТО ЈЕ ВЕЉА УРАДИО ЈЕ ВЕОМА ВИДЉИВО - не мораш овако безочно да лажеш, постаје отужно.

ajde da nabrojimo bar pet stvari koje je velja uradio ...............:???:

1) uvezao preko butika za grudnjake i tange, 10 kompozicija polovnih vozova.......:mrgreen:
2) napravio sebi bazen sa krokodilom...

3).....????????????:???:

mozda bi ti mogao da pripomognes, kao poznavaoc dela i lika pijane budale??:???:
 
За разлику од других ОНО ШТО ЈЕ ВЕЉА УРАДИО ЈЕ ВЕОМА ВИДЉИВО - не мораш овако безочно да лажеш, постаје отужно.

Jaoj,hvala bogu pa nam ona sirovina nije ministar za infrastrukturu, kad ga se samo setim u onom bazenu kako se pracaka, i prica sa Snezanom Dakic o trendovima.
 
Pored zavrsetka koridora 10, ovi "nasi" talibani bi trebalo da razmisljaju i dalje u buducnosti.
Npr. Trebalo bi da se uskoro zavrsi tunel ispod Alpa koji spaja Francusku i Italiju, na osnovu toga neka naprave plan sa Ustasama, Beckim konjusarima,Rumunima i Ukrainacima o izgradnji velikog auto puta, Trst-Zagreb-Novi Sad-Temisvar-Bukorest-Kisinjev-Kijev, tim auto putem bi dobili veci geopoliticki znacaj,vise para od putarina,politicku tezinu u regionu,direktno bi smalnjili ne zaposlenost i ostvarili veci uticaj u zemaljama jugo-zapadne Evrope pre svega Italiji i Spaniji i naravno u Ukrajni i Rumuniji.
 
Pored zavrsetka koridora 10, ovi "nasi" talibani bi trebalo da razmisljaju i dalje u buducnosti.
Npr. Trebalo bi da se uskoro zavrsi tunel ispod Alpa koji spaja Francusku i Italiju, na osnovu toga neka naprave plan sa Ustasama, Beckim konjusarima,Rumunima i Ukrainacima o izgradnji velikog auto puta, Trst-Zagreb-Novi Sad-Temisvar-Bukorest-Kisinjev-Kijev, tim auto putem bi dobili veci geopoliticki znacaj,vise para od putarina,politicku tezinu u regionu,direktno bi smalnjili ne zaposlenost i ostvarili veci uticaj u zemaljama jugo-zapadne Evrope pre svega Italiji i Spaniji i naravno u Ukrajni i Rumuniji.
Za tvoju informaciju već postoje tuneli ispod Alpa koji povezuju Italiju i Francusku. Onaj ispod Monblana već 40-ak godina...
 

Back
Top