Arapski zavodnici ili -nastradase nase zene

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Turci, Arapi i Siptari su takodje belci :)

nisam geneticar, mislio sam kulturoloski. dakle: ljudi iz evropske "bele" civilizacije s jedne strane, Crnci Arapi Siptari Turci i ostali napadaci belih zena koji smatraju nase zene za "bele" zene iz druge civilizacije s druge strane - moze tako?

Turcin ne napada evropljanku kao Turkinju, Arapin ne napada Arapkinju ako evropljanku, Siptar ne napada Siptarku kao evropljanku. Mozes da ih smestis ti kde ti mislis/hoces, oni znaju gde su.
 
nisam geneticar, mislio sam kulturoloski. dakle: ljudi iz evropske "bele" civilizacije s jedne strane, Crnci Arapi Siptari Turci i ostali napadaci belih zena koji smatraju nase zene za "bele" zene iz druge civilizacije s druge strane - moze tako?

Turcin ne napada evropljanku kao Turkinju, Arapin ne napada Arapkinju ako evropljanku, Siptar ne napada Siptarku kao evropljanku. Mozes da ih smestis ti kde ti mislis/hoces, oni znaju gde su.

I Srbin ne napada Srpkinju kao Svedjanku, Nemicu, ili Cehinju :lol:
Koga li napadaju Svedjani, da mi je znati... verovatno Finkinje :)
 
E, cure, zna li neka sta je to turisticki brak? Svratih na temu posle mnogo vremena i vidim da da je toplo-hladno. Ima svega, Nije mi jasno da su ovi iz Egipta kao neki nizi nivo arapa?? Vidim da je to stav iz njihove kulture, ne nase ali bas neobicno.
Ono sto je mene zaintrigiralo je cinjenica da mi nemamo pojma sa udvaranjem ( nasi domaci), kako mi moja drugarica prebacuje, ali mislim da su ono dobro uvezbane price. I sad- kako ne mogu da provale??? Mislim odmah. Naravno ne zavrsava se sve isto ali tu nesto nije normalno. Pazi kad tip ima jedno 15-ak strankinja na lageru i sve ga obozavaju zbog laznog udvaranja koje ne mogu da nadju u svojoj zemlji. I sve dolaze poslusno na odmor kod njega i sve zadovoljne. A valjda i sve znaju da su na listngu koji je podugacak. Majku mu, hehehhe
Sto ti je covek i sta coveku stvarno treba, tj, ovde sad konkretno zeni

Видим да ти нико не одговара, не знам ни ја подробно, али нама је објаснила наша представница да ако се венчаш у Хургади то у Египту не значи ништа. Отприлике, као кад би ти овде неку странкињу насамарио и, уместо у општину код матичара, одвео је у рецимо месну заједницу и венчао вас рецимо твој друг, потпишете нешто и тако. Само што су власти у Египту то одобравају.
Замисли сцену: дође девојка први пут у Египат на летовање. Све јој супер. Сви насмејани, љубазни, гледају је задивљено. Она и не примећује да они све девојке гледају тако. Онда јој приђе неки слатки Арапин и почне класична жвака. Одакле си? А, из Србије, ја много волим Србију. Тамо су жене паметне и лепе као ти. И гледа право у очи, умилно. Види се да се контролише а да би јој најрадије ту, на плажи, показао колико је дивна. У ствари, он не сме да је пипне јер се плаши. Девојка би могла да реагује непредвидиво, да направи скандал, да га пријави, а онда, оде глава... Наивна то ни не слути и већ је напола печена. Следе погледи, осмеси, повремено ћаскање... Он јој прича да је баш њу тражио целог живота, да је прелепа, паметна и предлаже јој састанак. Даље, свака прича за себе. Зависи од девојке, да ли је стварно паметна и опрезна или...
Мислим да је девојкама лако да наседну на све то. Није то само прича. Цела њихова појава улива поверење. Кад би им овде неко пришао на тај начин мислиле би да је луд, исфрустриран, манијак, идиот, креле, који му је, шта се пали, шта хоће од мене... Али тамо... Не знам, стварно не знам и ја сам тешком муком одбијала све то.
 
Види овако, удата сам и живим у срећном браку. Волим свог мужа, згодан, леп, паметан, пажљив. Имамо дивно дете, живимо сами, у нашем стану. У Египат идем искључиво због одмора. Одговара ми клима, море, плаже, услуга, пут није заморан. Али, кад они почну да се удварају, треба ти много разума и снаге да одбијеш све то. Зато разумем слободне младе девојке што падају на њихове жваке. Не одобравам али разумем. Можда би неко требало да их упозори, да им каже шта све може да их снађе јер су Арапи слаткоречиви и неискрени. Лажу о својој земљи, браковима, породици. Многе су девојке насамарене али има и пар које су се удале и кажу да су срећне – засад. Шта све чека њих и њихову децу видеће. Али, можда то њима и не смета.
Скоро ми је причао један човек о жени свог комшије. Ишла неколико пута у Египат на летовање и последњи пут се није вратила. Тражила развод, оставила га са три сина! Е то ми није јасно. Како може жена да остави дете зарад мало више пажње и доброг секса!
 
Ja sam se prvi put kada sam otisla u Egipat uzasno plasila.Mozda i previse.Posle sam skapirala pravila igre...Naslusala sam se raznih prica.I mislim da je to najbolji nacin da se sprece instant brakovi...
Da mi je neko tada rekao da cu biti u vezi sa 'njihovim'... :hahaha: :hahaha: ili :sad2: :sad2:
Ali ja sam njega upoznala u Norveskoj,bez slatkorecivosti,'udaj se za mene'..itd...On je dosta svog zivota proveo u nearapskim zemljama,pogotovo mladje dane...Tako da nije bas 'tipical'...
 
pisem iz Bg-a,na zalost vratila sam se iz Egipta u ovo beogradsko sivilo ,ali ...
Vidim da je neko pitao sta su to turisticki brakovi i posto niko nije lepo objasnio evo da ja pokusam :
Turisticki brakovi su izum egipatskih vlasti, a evo i zbog cega.
Po njihovom zakonu momak i devojka ne mogu da se zabavljaju ,znaci nema setnje,drzanja za ruke,muvanja,izlazaka jer cim policija vidi momka i devojku da hodaju jedno pored drugog prilaze i pitaju za taj ugovorni brak ,koji inace vazi i za egipcanke ne samo za strankinje.Ako ga nemaju , muskarac moze zavrsiti u zatvoru jer je to zabranjeno! E sad, posto je mnooogo strankinja u vezi sa egipatskim momcima obicaj je da se taj ugovor napravi da bi oni mogli slobodno da setaju,izlaze,drze se za ruke i da egipcanin nema problema jer u suprotnom...To je poenta tih brakova koji inace (dok su zakljuceni samo sa svedocima) nisu od velike vaznosti jer taj papir moze da se pocepa i nikom nista.Ako se ode u policiju ili opstinu i na taj papir stavi pecat egipatskih vlasti ,e tada je to pravi formalni brak koji nosi niz pogodnosti- npr nema viza za ulazak i posle 1 god moze se aplicirati za egipatsko drzavljanstvo(mislim da je 1 god) Postajete rezident i mozete da se bavite nekim poslom ili da investirate u nekretnine ili sl .
Ja nisam potpisala taj ugovorni brak jer smo se dogovorili da je isuvise rano za tako nesto ali su nas 4 puta zaustavili i pitali za taj papir.Srecom njega poznaje pola Hurgade pa nije imao vecih neprijatnosti.Ali posto planiram da ponovo odem u oktobru (kada prodje ramadan) mozda ga i napravimo samo zbog toga sto ne moze proci nezapazeno to sto zivim kod njega u stanu ! Vozikamo se na motoru i to upada u oci ,narocito policiji.
Upoznala sam nekoliko devojaka iz Ceske koje su udate za egipcane, jedna je trudna i porodice se u januaru.Posto je potpuno plava svi iz drustva jedva cekamo da vidimo kako ce izgledati beba posto je on bas tamnoput:p:p
Dugi par zivi u Pragu i dolazi u Hurgadu kad god moze , jos uvek nemaju dece .Treci par je u Italiji (ozenjen italijankom vec 3 god) ...Mozda su mnogi egipcani neiskreni i zeljni s..a ali verujte ima mnogo onih koji su kao i mi zeljni ljubavi,porodice,putovanja...a to sto su druge vere ne mora da predstavlja problem ako ste i vi sami sa sobom cisti u dusi.
 
Ali posto planiram da ponovo odem u oktobru (kada prodje ramadan)


zasto cekas da dodje bajram?




Upoznala sam nekoliko devojaka iz Ceske koje su udate za egipcane, jedna je trudna i porodice se u januaru.Posto je potpuno plava svi iz drustva jedva cekamo da vidimo kako ce izgledati beba posto je on bas tamnoput:p:p

poznajem porodicu diplomata koji zive kod nas u bg. on je cist afrikanac, ona skandinavka. imaju dve cerke, kao lutke su. meleskinje, maslinaste puti, plavih ociju i plave kovrdzave kose. ali..


a to sto su druge vere ne mora da predstavlja problem ako ste i vi sami sa sobom cisti u dusi.

sve najbolje! ako je to ono sto zelis!
 
Samo se ti cepaj sa egipcanima



sto banalizujes stvari:eek:?

ima nesto u komunikaciji sa npr.egipcanima, sto se vrlo razlikuje od komunikacije sa muskim predstavnicima evropskog kontinenta..


ono sto ih razlikuje je vrlo srdacna komunikacija..kulturna..prosto ti prenose pozitivnu energiju..npr. prijateljski e-mailovi, koliko god da se nismo culi dugo pocinju sa gde si andjele..

za razliku od njih ovdasnji recenice pocinju i zavrsavaju se sa - ``gde si p..ko izdajnicka``:???:..sa sve smajlijima na kraju.. to kao treba da bude smesno..``smorio sam se ko zmaj``:confused:..i sl.

treba nauciti nesto i od arapskih prijatelja;)
 
sto banalizujes stvari:eek:?

ima nesto u komunikaciji sa npr.egipcanima, sto se vrlo razlikuje od komunikacije sa muskim predstavnicima evropskog kontinenta..


ono sto ih razlikuje je vrlo srdacna komunikacija..kulturna..prosto ti prenose pozitivnu energiju..npr. prijateljski e-mailovi, koliko god da se nismo culi dugo pocinju sa gde si andjele..

za razliku od njih ovdasnji recenice pocinju i zavrsavaju se sa - ``gde si p..ko izdajnicka``:???:..sa sve smajlijima na kraju.. to kao treba da bude smesno..``smorio sam se ko zmaj``:confused:..i sl.

treba nauciti nesto i od arapskih prijatelja;)

Gde si andjele hahahahah!!!! Na sta zenski mozak pada pa to je smejurija :D:D
 
Ne znam da li je neko do sada pisao ali dobra je tema i kako se nase devojke i zene provode na temu arapskih udvaraca.
Skoro sam imao priliku da cujem price o zaljubljivanju i stradavanju nasih cura koje su obrlatili po Egiptu. I ja zamalo da nasednem i savetujem svoju drugaricu da se uda za romantocnog udvaraca kad pocese da stizu informacije o njihovim turistickim brakovima koje nase zene shvataju preozbiljno i imaju ih po nekoliko pa i desetine( a sluzi samo da mogu da udju u sobu kod strankinje a da ih policija ne uhapsi jer je strogo zabranjeno)prevarama, sms listama koje jedni drugima pozajmljuju pa kucaju raznim turistkinjama kojima se udvaraju samo sa drugim imenima i sl. Nisam mogao da je nagovorim da pise o svom slucaju ali verovatno neko hoce i treba jer je drustvo tamo maestralno po iskrenom udvaranju ali na jedno 100 strana istovremeno.
Jos se ona zali meni kako se mi ovde ne udvaramo i nemamo tu pricu i te emocije.
A da ne pricam o dogovorenom laganju od strane celog drustva kako je bajni udvarac bogat i mocan.
Ispada da je nemali broj njih i nasamaren da uzmu let i odu kod dragog na rezervisan hotel pa ostanu same na aerodromu bez smestaja itd. Ili tip joj kaze da kupi kartu da dolazi za Srbiju da je zeni a onda se ne pojavi. Prica se otvorila brate- ne zna se kraj.
Hajd narode, bolje je da se zna sta se radi nego da se ne zna.
jao jao
to je ono sto ja zovem pusto zensko :neutral:
da me neko tako obrlati bio bi me blam sto postojim.a kad citam te price blam me za te zene.
mos misliti obrlati je na letovanju u egiptu romanticnim porukama.pa koji lik moras da budes da te neko na taj nacin osvoji :neutral:
e nije mi dobro kakve sve price cujem u poslednje vreme.
 
e sad se setih letos u vozu u italiji me spopao neki tip
francuz arapskog porekla :neutral:
i krenuo da mi se nabacuje,da mi izjavljuje ljubav i tako sve...meni se zivot smucio jer mrzim te animalne,slatkorecive tipove.ko da sam guska najveca pa da se primim ko saucesce :neutral: jedva sam ga otkacila i to zato sto sam bila ekstremno neprijatna :neutral:
 
e sad se setih letos u vozu u italiji me spopao neki tip
francuz arapskog porekla :neutral:
i krenuo da mi se nabacuje,da mi izjavljuje ljubav i tako sve...meni se zivot smucio jer mrzim te animalne,slatkorecive tipove.ko da sam guska najveca pa da se primim ko saucesce :neutral: jedva sam ga otkacila i to zato sto sam bila ekstremno neprijatna :neutral:

jao Banshee, ti pojma nemas
ajde da te ja kao iskusna uputim u to kako treba kada te tako neki smarac spopadne

ukratko: treba na sve da pristanes, mislim onako kobajagi...
jer zasto ti mislis da ce ti iskrenost u tom slucaju pomoci

treba onako sve lepo sa njima, blanko na sve da pristanes, oni ce da se iznenade, pa prvo nece verovati, a onda ce traziti neki kontakt, das im lazni
ako traze odmah neku akciju, na finjaka ih skines sa nekom opet slatkom pricom

nestanes prvom prilikom!
uz neprijatna odbijanja oni samo jos vise navaljuju, ti se vise nerviras, a da ne pricam da moze da se zavrsi i SILOVANJEM ili bilo kojim drugim oblikom nasilja

treba ih drzati srecne i fine i tada nece biti u dilemi da primene neke nepopularne metode
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top