Zov prirode

mackica ns

Poznat
Poruka
7.784
Kad ste u prirodi, i imate normalne fiziološke potrebe; šta radite?
Normalno piškite iza drveta i baš vas briga i ako vas neko vidi (šta sad, neće mu oči ispasti); ili napravite oko sebe živi zid, i postavite špijune na svakom koraku da javljaju ako neko nailazi... I uostalom, šta to znači 'čuvaj mi stražu'; ako neko bude dolazio, hoćeš preseći na pola :dontunderstand:
 
zavisi gde sam
znam nekoliko trikova da to uradim pred svima i da se ne primeti
zovem nekoga,cisto da me zakloni svojim telom hihihi,a i manje mi je neprijatno ako imam s kim da se smejem
a za ono drugo nema sanse,idem kuci ili do nekog restorana:lol:
 
Ahahah...a meni bas jutros oci odlutase u obliznji park i tamo videh coveka kako kaki kao foka...Jutro, dan tek poceo, i videh ovakvu sliku...****** mu sevala na sve strane....Samo me zanima kako se obrisao? Rukavom?
 
zavisi gde sam
znam nekoliko trikova da to uradim pred svima i da se ne primeti
zovem nekoga,cisto da me zakloni svojim telom hihihi,a i manje mi je neprijatno ako imam s kim da se smejem
a za ono drugo nema sanse,idem kuci ili do nekog restorana:lol:

Dešava se ljudima da imaju neki hronični poremećaj u varenju, pa ih to hvata sasvim iznenada, i moraju odmah! Nisu svi zdravi.
A dešava se i da neko nešto pojede, pa i ne zna da je npr. dobio salmonelu, dok ga ne potera.. i kako onda da stigne do kuće?
Da ne govorim o onima koji su ustali u 3 ujutro (u svom selu) da stignu na vreme u VMA, ili na neko drugo mesto u gradu, pa sad... a i ne zanju svi da smeju zbog toga u restoran, iako nisu gosti.
Muka, i to velika.
 
Jos ako je bilo cicka blago njemu...Ne, kad tako gledam, odvratno mi je..pogotovo kad muskarac njake u " prirodi " u gradu. Mislim, sve je to prirodno, ljudski ili zivotinjski, kakogod, ali kontam da neke granice postoje.
Sad, drugo je pitanje ako je, recimo, taj covek bio beskucnik ili sl. Sta, gde? Mora tu...nece sad ici na Kosutnjak da se istrese...

Mackice, bre...odakle ti uopste inspiracija za sve ovo kad malo bolje razmislim....?:dash:
 
dobro bre, a kolko vi to dugo piškite?
ja bobro pogledam levo pa desno,
čučnem i gotovo. ne može neko da mi se stvori tu svetlosnom brzinom.

a, da, za broj 2 nema šanse.. meni se čak i ne ide kad nisam kod kuće
ili neke od alternativnih kuća.
 
Kad ste u prirodi, i imate normalne fiziološke potrebe; šta radite?
Normalno piškite iza drveta i baš vas briga i ako vas neko vidi (šta sad, neće mu oči ispasti); ili napravite oko sebe živi zid, i postavite špijune na svakom koraku da javljaju ako neko nailazi... I uostalom, šta to znači 'čuvaj mi stražu'; ako neko bude dolazio, hoćeš preseći na pola :dontunderstand:
Evo, dve znamenite forumasice (od kojih je jedna diskutantkinja na temi) resile su problem o kojem pricas tako sto su se sakrile iza automobila:



Niko ne bi mogao ni da pretpostavi sta se u mraku desava.
Dok sam fotografisao naisao je kamion, pa me je isprskao.
 
čime, hulio?
(moram da priupitam u svetlu teme)
Cime me je isprskao? To pitas?
Pa prosao je kroz potocice izmedju mene i automobila, a nisam stigao na vreme da se izmaknem - pa me je isprskao po patikama i nogavicama.

Ma lazem to za prskanje, zbog dramaticnosti u pripovedanju. Da malo oneobicim pricu.
ja sam ovde izbrojala 6 forumasica :think:
Dve su, veruj mi. Ali od svakog izvora vodi po nekoliko putica.
 

Back
Top