Zov prirode

Cime me je isprskao? To pitas?
Pa prosao je kroz potocice izmedju mene i automobila, a nisam stigao na vreme da se izmaknem - pa me je isprskao po patikama i nogavicama.

Ma lazem to za prskanje, zbog dramaticnosti u pripovedanju. Da malo oneobicim pricu.

Dve su, veruj mi. Ali od svakog izvora vodi po nekoliko putica.
ma lažem i ja, znala sam čime bi te fantomski kamion isprskao..
=)
 
Kad ste u prirodi, i imate normalne fiziološke potrebe; šta radite?
Normalno piškite iza drveta i baš vas briga i ako vas neko vidi (šta sad, neće mu oči ispasti); ili napravite oko sebe živi zid, i postavite špijune na svakom koraku da javljaju ako neko nailazi... I uostalom, šta to znači 'čuvaj mi stražu'; ako neko bude dolazio, hoćeš preseći na pola :dontunderstand:
Vozim ja pre neki dan Ibarskom i neki čiča zakrčio put kolima, stao a autobus ne može da prođe od njegovog automobila koji je samo blago pomerio u stranu i digao ručnu. A pored automobila stao i piša, u jednoj ruci pišica, u drugoj mobilni telefon, a ja mislim nije ti to zdravo bajo..... Lepo se spakovao i krenusmo kad se napravi baš povelika gužva.

A šta fali mokrenju u prirodi, tamo bar nikome ne smetam :???:
 
Nije bas prijatno, ali kad se mora, nije tesko. Cucnes i zalijes biljkice.
"Number 2" kako ga zovu Ameri vec ne verujem da bih mogla, sto se toga tice sam osetljiva sto se kaze (ne mogu ni na gajbi ako je neko, npr. u blizini kupatila. Mislim, zakljucam se ja i sve, al' ne mogu...)

A muski, vidim, obilno koriste mogucnost da piske na brzaka, na javnom mestu. Pa se ono "javno" doslovno shvata. Setas se Kalisem, a sorke na sve strane. Malo je ipak... dajte, renovirali su onaj WC na Kalimegdanu, tamo bar ne mora da se piski pored puta. Znam ja za muski instinkt zapisavanja teritorije, ali ipak je preterano...
 
U 18 h, radni dan, Molerova ulica, prko puta Corner kafica, pa malo ka bulevaru, izmedju 2 parkiraina automobila, covek srednjih cetrdesetih godina. Kafic pun, naravno, prozori otvoreni, ljudi se vracaju sa posla, ili su svratili u prodavnicu 2 metra od njega...
Uzas!!! Sto nije usao u kafic? Pa na potezu koji je za.rao ima 3 kafica!!

Nisam verovala sta vidim!
 
Rec je o dve reprezentativke Srbije u sinhronom mokrenju. Trostruke uzastopne prvakinje Balkana i vicesampionke Evrope sa proslogodisnjeg prvenstva u Antverpenu.
Ne bih otkrivao njihov identitet, jer videli smo sta se desavalo kad su neki drugi vrhunski sportisti, konkretno odbojkasi i vaterpolisti, provaljeni da borave na forumima.

Radi se o veoma zanimljivoj i dinamicnoj sportskoj disciplini. Treba uskladiti tajming i truditi se da figure na betonu budu istovetnog oblika.
Mozemo videti koliko su nase predstavnice uskladjene i uigrane.

Cetvoroclana forumaska ekipa je ocenjivala njihovu izvedbu. Ocene su bile:
5.6 5.7 5.6 5.8
Popilo se to vece... nije da nije. Otud i ne treba da cudi ovaj zavidan rezultat.

Meni se sve svidelo. Odlucio sam da se spremam i okusam, ali na zimskim olimpijskim igrama - u disciplini crteza u snegu.
 
Nemam pojma o cemu ti to pricas....:whistling:
Znala sam da nema veze sa tobom :cmok:

A ideja za temu mi došla od piknika, kako kaže kojica... Bilo nas je dosta, i pilo se pivo (a znaš kjoliko se od toga piški:thumbdown:) i baš sam primetila različite karaktere. Jedni su ono opušteni, odu, obave i vrate se; a druge, prvo naglase da svi čuju gde one idu, pa opnda ko će da ide sa njima, i muž , i drugarica, ili više njih; pa onda odu iza desetog drveta, i ptaju - jel' može, i onda svetlosnom brzinom skidaju gaće, puštaju mlaz i ispituju jel' ide neko, jel' ide neko? Mislim, pa šta sad i ako ide.
E, a bili smo na ribarcu, a znaš šta se tamo sve radi, niko nema ni potrebu da gleda jednu guzu iza drveta:lol:
 
pa ako je neka veca shuma pishkim. ako je npr stud park onda trazim kafice ali to ume da bude neprijatno da ih molish. ako je recimo kalemegdan zavisi, moze ili ne
ali bolje da ti vide dupe nego da se upiskis kasnije. svidja mi se da piskim u travu uglavnom. ali stvarno nekad u gradu bas bude glupo a meni se cesto uzastopno piski... ono na pola sata i svaki put izlazi mnogo vode.. u stvari nije toliko cesto ail desava se

nemam pojam ni ne izlazim u stvari ne znam izadjem na 2h? u stvari veca mi ej paranoja oni klozeti sto se spustish stepenicama nego parkovi
 
Poslednja izmena:

Back
Top