Sta Su Osobine Koje Postena Zena Ne Sme Da Ima

Ima mudrosti u starim izrekama.Sto ne znaci da dve stare izreke nisu pametnije od jedne....
Kako bih voleo da na svetu ne postoji nijedan muskarac koji udara zenu, pa da se ovoliko ogorcenih zena uveri da nije kod vecine udaranje muskaraca krivac za njihovo nepostenje.....

Pogledajte samo kako tumacite svaku ideju koja vam nije na liniji.......
Gore ste od udbasa...

Sva sreca te poznajem devojke koje su drugacije, ali to nije samo maska....
Medjutim , dok je muskaraca bice i budala, tako da nema straha ni za koga.....

Nadam se da nema ljutnje, ja se samo ucio da ne naletim na rospijuse i ostale nemoguce zene koje u pocetku izgledaju sasvim drugacije...
I da vam kazem , mozda ste vi , a mozda i iskustvo , pomogli da me rospijuse zaobilaze.....
Ne mogu da se pozalim....

A izreke ko hoce nek cuje, ko nece nek skakuce.....

postoje mnogo gore stvari od udaranja koje zene rade
 
dakle sta su najgore zenske osobine koje jedna zena moze da ima
1)Glupa
2)Qurva (tj ima sexualne odnose sa svakim - laka roba)
.
.
.

Sta jos dakle samo najgore osobine

Jedino sto je ovde glupo jeste tvoj primer.

Sme da bude glupa,nije ona kriva,takva se rodila.

Ovo drugo jeste najgora osobina,ali ne samo kod zene nego i kod muskarca,samo sto kada krasi nekog muskarca to je mnogo gore.

I ovo sto si gore dao za primer nije kurwa nego nimfomanka,za kurwu je doslovniji primer-sa vise njih.
 
Muskarci nikada, ali nikada ne prave liste svojih najgorih osobina i ne nadmecu se na taj nacin.
Zasto i zene ne bi bile solidarne na taj nacin?
Jer, pretpostavimo da cu jedan dan i ja imati uzasnu frizuru i kriviti oklnositi za to, zaboravicu na onaj jedan kvadratni cm iza kolena (tri dlake!!!), bicu besna zbog necega, necu primetiti da mi je maskara skliznula... i opet hocu da volim sebe.
Znaci, macke, u pravu ste, i ako zelite da nosite minic (koji vam mozda prema opste prihvacenim kriterijumima ne stoji prelepo) i ako zelite da isprobate ruz bas zato sto je lepo stajao nekoj fotosopovanoj ribi naslovnoj strani, i ako zelite da budete jake i ako to ne mozete.
Hajte da prestanemo da sebi trazimo mane - svi drugi ce to raditi za nas.
Zivimo i pustimo druge da zive.
 
dakle sta su najgore zenske osobine koje jedna zena moze da ima
1)Glupa
2)Qurva (tj ima sexualne odnose sa svakim - laka roba)
.
.
.

Sta jos dakle samo najgore osobine

Ovo prvo, das li joj IQ test da rjesava pa onda odlucis?
Drugo kako odredjujes da li je qrva?Ono sa svakim, pa muskarci lazu kad ih zena odbije, da ne bi ispali pi.... kazu ma ja sam je, a nije,laze.I sto sad?
 
Ne sme da je chatovala vise od 2 puta u zivotu.
Da nije bila po forumima.
Da je bila deverusa na bar dve svadbe.


E ovo sa IQ test...je kod zena malo pipavo...jer na neki nacin gledano one su glupe iliti IQ test je mnogo nemerodavan za ono sto je u porodici i zivotu potrebno...
Mnogo je bolja stvar da joj nekako testiras neke druge odlike.
A za quru u ocima, postoji jedna stara, iz nekih krajeva, koja kaze, kad jednom od zene napravis kravu, ona ti vecito i pisa i muce i ide kud i krava.

Prevedeno na savremeni jezik , to bi znacilo ostrascena zena, ostaje ostrascena, ma kako se primirila, tj spoljasnost smirila.I tada to obicno znaci da strah u kostima sabija ostrascenost da se pretvori u kurvarluk, tj motiv za obuzdavanje.

Danas je kao smesno da ljudi udju u brak nevini ili sa vrlo malo partnera.
A sve to utice ne samo na oblik polnog organa ili na druge fizicke osobine, vec i na psihu...
Pa zapitajte sebe, da li je neka osoba ista ako je bila ostavljena 1 ili ako je bila ostavljena 20 puta u toku zivota....to mora da se odrazi na stavove, nacela i nacin razmisljanja te osobe.
 
Nego da li bi postene zene napravile boob paradu...da neutralisu ovu gej paradu sto se sprema za nedelju, tako mi rekose iz unutrasnjosti, pazi kad ja ovde u bg nemam pojma a mediji cine cudo u unutrasnjosti...

Pa kao kontramiting, boob parada na suprotnom delu grada , i da njihovi mladici podrze takvu inicijativu, i onda bi se definitivno izgubila medijska prednost koju ovako imaju...
 
San muškarca je
ku.rva sa zlatnim zubom
i halterima,
naparfemisana
s lažnim trepavicama
maskarom
minđušama
svetloružičastim gaćicama
zadahom na salamu
visokim štiklama
najlonkama s jedva primetnim
felerom pozadi na levoj čarapi,
pomalo debela,
pomalo pijana,
pomalo šašava i pomalo luda
koja ne priča masne viceve
ima tri mladeža na leđima
i pretvara se da uživa u klasičnoj muzici
i koja će ostati nedelju dana
samo nedelju dana
i prati sudove, kuvati , jebati se i fafati
i ribati kuhinjski pod
i neće pokazivati fotografije svoje dece
niti će pričati o svom bivšem i tekućem mužu
niti gde je išla u školu ili gde je rođena
ili u koga je zaljubljena,
ostaće samo nedelju dana
obaviće stvar i otići
da se nikad više ne vrati
po onu minđušu na komodi.

zadah na salamu ?!?!

nesto mi se to ne uklapa .. ili ono kao znak da voli mesishte i roshtilj
 

Back
Top