Prva 3 orgazma - pro only

ZORO-

Iskusan
Poruka
5.176
Daklem pitanja za tipove:
Koliko ste devojaka doveli do njihovog prvog tj do njihova prva 3 orgazma? Koliko ste dugo bili sa nekom osobom dok nije dozivela prvi orgazam? :cool:

Za cure:
Posle koliko vremena od pocetka sexualne aktivnosti ste dozivele prvi ili ti prva 3 orgazma? Koliko dugo ste bili sa tom osobom, koliko se cesto vidjali? Da li mislite da ste i ranije mogle da "progledate" da ste bile pametnije tj okolnosti ili tipovi drugaciji? :ok:

Za oba pola:
Sta mislite koliko % devojaka nikad ne dozivi orgazam u zivotu i zasto je to tako? :think:
 
Daklem pitanja za tipove:
Koliko ste devojaka doveli do njihovog prvog tj do njihova prva 3 orgazma? Koliko ste dugo bili sa nekom osobom dok nije dozivela prvi orgazam? :cool:

Za cure:
Posle koliko vremena od pocetka sexualne aktivnosti ste dozivele prvi ili ti prva 3 orgazma? Koliko dugo ste bili sa tom osobom, koliko se cesto vidjali? Da li mislite da ste i ranije mogle da "progledate" da ste bile pametnije tj okolnosti ili tipovi drugaciji? :ok:

Za oba pola:
Sta mislite koliko % devojaka nikad ne dozivi orgazam u zivotu i zasto je to tako? :think:

Samo 3
 
Po pola sata ili nesto manje, otkud znam...
dve su bile djanke a jedna nije.
E ta sto nije bila nevina se prosto uplasila od sebe same kad je prvi put pustila ventil ;)

Cekaj nisam pitao koliko dugo je sam sex trajao nego koliko dana, nedelja, meseci si se vidjao sa njima dok nisu dozivele prvi orgazam. Svaka ti cast ako su iz prvog sexa sa tobom dozivele svoje prve orgazme. :)
 
Prvi orgazam u sexualnom odnosu, mi se desio veche pred prvi ispit na fakultetu, posle malo manje od godinu dana veze. Sledeci su ishli mnogo lakshe...

POSLE GODINU DANA VEZE????!!!!!!!!!!!
:dash:
dirdir.gif
 
E ovo je vec pravi odgovor. :) Pazi pitanje je od pocetka sexualne aktivnosti tj jel ti to bio prvi tip? A sta mislis zasto ti ti orgazmi nisu dosli ranije?


Bila mi je prva duga ozbiljna veza. Ma nemam pojma zashto nisu doshli ranije. Niti sam ih jurila, uzivala sam u sexu i pre orgazma, a desilo se sasvim neochekivano....verovatno od prevelikog stresa...a i to veche sam dok me je on preslishavao ispit i pila pivo...Otkud znam zashto...I nebitno je.
 
Za cure:
Posle koliko vremena od pocetka sexualne aktivnosti ste dozivele prvi ili ti prva 3 orgazma?
Koliko dugo ste bili sa tom osobom, koliko se cesto vidjali?
Da li mislite da ste i ranije mogle da "progledate" da ste bile pametnije tj okolnosti ili tipovi drugaciji? :ok:

Za oba pola:
Sta mislite koliko % devojaka nikad ne dozivi orgazam u zivotu i zasto je to tako? :think:
Evo ovako: :)
Prvi orgazam sam doživela sa prvim dečkom, :P 6 meseci mi je trebalo. :p
Bili smo zajedno već godinu dana i viđali smo se svaki dan. :heart:
Ne, ne mislim, bilo mi je super sa njim.

Nemam pojma niti me zanima. :)
 

Back
Top