Дијалози у паклу (Коштуница и Тадић)

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
Причају Коштуница и Тадић, два НАТО ескпонента за Србију.
Два човека постављена да слуде и сломе српски народ.
- Како докрајчити своју мисију, сломити вољу Срба и отети Косово, и војводину.

Мисле њих двојица „Неће Срби насести на тај фазон” мисли се тадич.
- Знам решење, Борисе, рече Коштуница.
Подржаћу те на председничким изборима, а онда ћемо да се посвађамо.
Напустићу те Борисе, а тзи онда потражи неког пса који ће са тобом у коалицију.
- Да добра ти је та Војо, каже тадић.
Док се ти кријеш у опозицији, ја ћу признати Косово, али прећутно. Јавићу нашима у НАТО-у да сви признају косово и инсталирају ЕУЛЕКС, да НАТо обучава Косовску војску, али тако као да то није моај идеја.

- Одлично Борисе, каже Коштуница.
Ја ћу да се кријем у опозиоцији и лажем радикале по стоти пут. Нека НАТО и ЕУ признају Косово, а ти немој ништа да претиш или да урадиш да то спречиш.
тако, ти ниси ништа урадио, а нисам ни ја јер сам у опозицији!
- Браво војо, каже Борис. Али како да спречимо да ти дођеш на власт после избора? Мислим како да исфингирамо да ја останем на власти!?

- Ех, лако је то Борисе- наставља Воја.
Ја ћу да вучем Радикале за нос, али ћу да одбијем Социјалисте од себе.
Намогнућу Суљи Угљанину да у ствари не крене код мене, него код тебе, а онда ћу Палму да уценим да мора и он да пређе код тебе.
Остају нам Ивица и Кркобабић.
једноставно ћу да им поставим услове које они не могу да прихвате. Посебно Кркобабић. Он ће да тражи повећања пензија, а ја ћу да одбијем. Онда ће и он и Палма да притисну Ивицу, и Ивица ће прећи код тебе.

- Сјајно Војо, свака ти част!- ускликну Борис.
- него, то тио је вештина!, хвали се Коштуница- и не само то, тако ћу отерати Дачића код тебе а вући ћу за нос Радикале по стоти пут и држати их у опозицији код мене, да не прпбају преврат!
- Добро Војо, а шта даље?
- Е, онда формираш владу са СПСон Палмом и Кркобабићем. За то време ће још неке земље признати косово, а Русиај ће се разочарати и престати и она да подржава Србију. Такожемо пасти под 100% утицај НАТО!
Војску и полицију више немамо, народ ће да се слуди и ГОТОВО!
- А шта онда Војо?
- Онда када пропадне Косово и када виде да нема већих плата и када се ратификује ССП у коме предајемо Косово, Социјалисти ће се побунити и напустити владу
- Их побогу Војо, шта ћемо онда!?- уплашено ускликну Тадић

- Ништа! Избија парламентарна криза, признали смо Косово, срушили војску предајемо Вохјовдину, немамо ни владу!
Онда ја ускачем и преко „свих својих принципа” у „циљу очувања стабилности” ЈА улазим у владу са тобом!

Тако зајебемо и радикале и СПС, и што је најбоље уништимо им гласачко тело!
Тако остајемо ми у Београдском пашалуку на власти!
 
Kako glupa pricha, vic, whatever it is...

U stilu deteta od 12 godina, ali se bavi politickim temama...

A kako da uniste Srbiju. Kao da nije razorena vec 90-ih

Управо нас сада ДС враћа у те исте 90-те, а богами и ЛДП. Чујем Пешићева је рекла да ЛДП може са СПС на градском нивоу.
 
Poslednja izmena od moderatora:
ПА то није мањинска влада. Има више од 125 посланика. Како мањинска онда мајке ти? Хаахахах. Дај бре човече, прекини да лупеташ и прихвати чињеницу да се Чеда приклонио социјалистима.

НАЈНОВИЈА ВЕСТ:
Ускоро се очекује уливање ЛДП у СПС.
 
ПА то није мањинска влада. Има више од 125 посланика. Како мањинска онда мајке ти? Хаахахах. Дај бре човече, прекини да лупеташ и прихвати чињеницу да се Чеда приклонио социјалистима.

НАЈНОВИЈА ВЕСТ:
Ускоро се очекује уливање ЛДП у СПС.

Da, skontao sam gresku. Nadam se da ti se vise ne pricinjavaju izjave Vesne Pesic :klap:
 
Па како нас не враћа? Јел праве владу са СПС? "Мрачним силама 90-тих"?
Да али, СПС се обавезује да неће да прави глупости из '90-их.
Зато их и амбасадор Кемрон Мантер подржава.

С друге стране, СРС обећава да ће правити још веће свињарије од СПС-а '90-их, и зато су они кључни проблем.
У ствари, били су проблем доскора; сада су готови после ових избора.
 
Да али, СПС се обавезује да неће да прави глупости из '90-их.
Зато их и амбасадор Кемрон Мантер подржава.

С друге стране, СРС обећава да ће правити још веће свињарије од СПС-а '90-их, и зато су они кључни проблем.
У ствари, били су проблем доскора; сада су готови после ових избора.


lol::lol::lol:

Ovako razmišlja dete od 10 godina. :lol:

Čuj ovo: "СПС се обавезује да неће да прави глупости ", puj pike ne važi... :lol:

Izvini ali stvarno mi je smešno ovo što si napisao. :)
 
Причају Коштуница и Тадић, два НАТО ескпонента за Србију.
Два човека постављена да слуде и сломе српски народ.
- Како докрајчити своју мисију, сломити вољу Срба и отети Косово, и војводину.

Мисле њих двојица „Неће Срби насести на тај фазон” мисли се тадич.
- Знам решење, Борисе, рече Коштуница.
Подржаћу те на председничким изборима, а онда ћемо да се посвађамо.
Напустићу те Борисе, а тзи онда потражи неког пса који ће са тобом у коалицију.
- Да добра ти је та Војо, каже тадић.
Док се ти кријеш у опозицији, ја ћу признати Косово, али прећутно. Јавићу нашима у НАТО-у да сви признају косово и инсталирају ЕУЛЕКС, да НАТо обучава Косовску војску, али тако као да то није моај идеја.

- Одлично Борисе, каже Коштуница.
Ја ћу да се кријем у опозиоцији и лажем радикале по стоти пут. Нека НАТО и ЕУ признају Косово, а ти немој ништа да претиш или да урадиш да то спречиш.
тако, ти ниси ништа урадио, а нисам ни ја јер сам у опозицији!
- Браво војо, каже Борис. Али како да спречимо да ти дођеш на власт после избора? Мислим како да исфингирамо да ја останем на власти!?

- Ех, лако је то Борисе- наставља Воја.
Ја ћу да вучем Радикале за нос, али ћу да одбијем Социјалисте од себе.
Намогнућу Суљи Угљанину да у ствари не крене код мене, него код тебе, а онда ћу Палму да уценим да мора и он да пређе код тебе.
Остају нам Ивица и Кркобабић.
једноставно ћу да им поставим услове које они не могу да прихвате. Посебно Кркобабић. Он ће да тражи повећања пензија, а ја ћу да одбијем. Онда ће и он и Палма да притисну Ивицу, и Ивица ће прећи код тебе.

- Сјајно Војо, свака ти част!- ускликну Борис.
- него, то тио је вештина!, хвали се Коштуница- и не само то, тако ћу отерати Дачића код тебе а вући ћу за нос Радикале по стоти пут и држати их у опозицији код мене, да не прпбају преврат!
- Добро Војо, а шта даље?
- Е, онда формираш владу са СПСон Палмом и Кркобабићем. За то време ће још неке земље признати косово, а Русиај ће се разочарати и престати и она да подржава Србију. Такожемо пасти под 100% утицај НАТО!
Војску и полицију више немамо, народ ће да се слуди и ГОТОВО!

- А шта онда Војо?
- Онда када пропадне Косово и када виде да нема већих плата и када се ратификује ССП у коме предајемо Косово, Социјалисти ће се побунити и напустити владу
- Их побогу Војо, шта ћемо онда!?- уплашено ускликну Тадић

- Ништа! Избија парламентарна криза, признали смо Косово, срушили војску предајемо Вохјовдину, немамо ни владу! Онда ја ускачем и преко „свих својих принципа” у „циљу очувања стабилности” ЈА улазим у владу са тобом!

Тако зајебемо и радикале и СПС, и што је најбоље уништимо им гласачко тело!
Тако остајемо ми у Београдском пашалуку на власти!


Alekasandar3,

Ovo što sam boldovala, po meni, I JESU ciljevi DS kao i sredstva kojima se služi!
Sve što su uradili do sada, sve navodi na takvo razmišljanje o njima.

Ponekad se zapitam (kao i ti u ovom tekstu) da li i Koštunica ima udela u ovoj prljavoj raboti ili ne, ali do sada u tome nisam uspela da dostignem stoprocentnu sigurnost.
Ne zato što mi je Koštunica nešto posebno drag, već zato što ponekad napravi zaista dobar potez s kojim se slažem, u principu.

No, ponekad, ubrzo posle tog dobrog poteza, usledi neka totalna nebuloza s njegove strane, tako da sam i dalje 50-50% što se njega tiče... :think:

No, vreme će pokazati, kao i uvek, a istorija prosuditi. Ili presuditi.
 
Да али, СПС се обавезује да неће да прави глупости из '90-их.
Зато их и амбасадор Кемрон Мантер подржава.


С друге стране, СРС обећава да ће правити још веће свињарије од СПС-а '90-их, и зато су они кључни проблем.
У ствари, били су проблем доскора; сада су готови после ових избора.

За прво :rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:
Кад је то обећао СПС? Јел ће да буде јавно и свечано обећање на Слобином гробу?
Ево ти свечано обећање http://www.mtsmondo.com/izbori2008/text.php?vest=96448

За друго :dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash:
Како СРС обећава да ће правити још веће глупости? Женска интуиција?
 
Poslednja izmena:

Back
Top