Chorak

Ondak je cyber-sex glupost.
Meni jedna osobica rekla da kad upozna osobu koja je savrshena, ne zzeli nishta vishe od prijateljstva da je ne bi izgubila.

jok i nije...mada, ako se dobro zabavljas...sta ima veze sto je glupos?
mnogo toga cim se mi ljudi rado...bavimo je...budalastina...pa sta?

uostalom, ne traze svi ljudi isto...cak ni isti ljudi u raznim fazama zivota...
 
Poslednja izmena:
Па много је једноставно..

Ако претпоставимо да је у мирису тај код, који наш мозак обрађује на подсвесном нивоу, и упозорава нас на слагање/неслагање...
Мирис дакле емитује то што смо ми. А ми смо онакви какве су нам мисли.

Па можемо да потрошимо сате и дане, размењујући мисли овде на форуму, а можемо једноставно и да идемо улицом и да се њушкамо..:lol:

ето...:roll:
 
Па много је једноставно..

Ако претпоставимо да је у мирису тај код, који наш мозак обрађује на подсвесном нивоу, и упозорава нас на слагање/неслагање...
Мирис дакле емитује то што смо ми. А ми смо онакви какве су нам мисли.

Па можемо да потрошимо сате и дане, размењујући мисли овде на форуму, а можемо једноставно и да идемо улицом и да се њушкамо..:lol:

ето...:roll:

:mrgreen: Ima logike...shta treba da mislim da bi' mirisala na vanilu?
 
Mislish da prilagodjavamo nashe mishljenje/kriterijume njuhu?

hmmm...ne mislim da se "misljenja prilagodjava njuhu" vec mislim
da ponekad/cesto ignoriramo razne...alate koje nam je priroda dala kako bismo se sto bolje
snasli u raznoraznim situacijajama...ukljucujuci i odabir partnera...

tijelo je izvor razlicitih informacija...i sve smo ih u stanju citati, s manje ili vise...poteskoca...e sad, covjek... racionalizira, kad sabira/tumaci dobijene podatke...
pa dobro...
 
Ti nishta, onaj koji te mirishe mozda treba neshto da misli. :)

samo, ima tu mnogo istine.
Ja nisam mogao da budem sa nekim devojkama zbog toga.
Shta je u pitanju, ne znam.
Meni je bitno da osecam da mogu da joj verujem i da me devojka voli,
kupi mi ponekad chokoladu, poshalje jedan :-x pred spavanje i sve ostale sitnice....

Ali, to dolazi posle mirisa i ukusa... :D
ali
 
:mrgreen: Ima logike...shta treba da mislim da bi' mirisala na vanilu?
Е дотле нисам стигла..:roll:

А и ова теорија је непроверена..:lol:

Могле би ви слободне да је проверите..
изаберите пар кандидата па их њушните и јавите ми да ли има истине у томе..

Е ако има, онда ја настављам да размишљам о томе како да мењате мисли/мирисе по жељи..
 
Е дотле нисам стигла..:roll:

А и ова теорија је непроверена..:lol:

Могле би ви слободне да је проверите..
изаберите пар кандидата па их њушните и јавите ми да ли има истине у томе..

Е ако има, онда ја настављам да размишљам о томе како да мењате мисли/мирисе по жељи..

Diskriminatorko! :lol:
 
mijenjanje mirisa po zelji...hmmm...

aj ovako - ide lisica sumom, markira neko drvo i produzi...
nakon nekog vremena naidje druga lisica i gle frakin "cuda" nakon sto je onjusila
tudji marker ova lisica zna "tko" je tuda prosao - mlada i pozeljna lisica/stara i bolesna lisica/nadrkana lisica s kojoj joj slijeduje fajt za teritoriju...
u skladu s tim druga ce lisica odabrati dalji pravac kretanja + tomu ce prilagoditi sam nacin kretanja...

sustinski, ja pricam o tome, a vi? :)
 
mijenjanje mirisa po zelji...hmmm...

aj ovako - ide lisica sumom, markira neko drvo i produzi...
nakon nekog vremena naidje druga lisica i gle frakin "cuda" nakon sto je onjusila
tudji marker ova lisica zna "tko" je tuda prosao - mlada i pozeljna lisica/stara i bolesna lisica/nadrkana lisica s kojoj joj slijeduje fajt za teritoriju...
u skladu s tim druga ce lisica odabrati dalji pravac kretanja + tomu ce prilagoditi sam nacin kretanja...

sustinski, ja pricam o tome, a vi? :)

Pa dobro...ali zashto onda pubertetlija koji konstantno misli na sex nije privlachan?
 
Па много је једноставно..

Ако претпоставимо да је у мирису тај код, који наш мозак обрађује на подсвесном нивоу, и упозорава нас на слагање/неслагање...
Мирис дакле емитује то што смо ми. А ми смо онакви какве су нам мисли.

Па можемо да потрошимо сате и дане, размењујући мисли овде на форуму, а можемо једноставно и да идемо улицом и да се њушкамо..:lol:
ето...:roll:

:lol::P:lol:
 

Back
Top